Forum Polityka, aktualnościKraj

Forma debaty o ACTA "nieodpowiednia"

Forma debaty o ACTA "nieodpowiednia"

Money.pl / 2012-02-06 08:49
Komentarze do wiadomości: Forma debaty o ACTA "nieodpowiednia".
Wyświetlaj:
Junosza / 83.19.69.* / 2012-02-06 23:41
Pan ten nie tylko refleksu, ale i refleksji na ważne dla Polski tematy nie posiada. Nam natomiast grozi refluks, jeśli Pan ten szybko nie zejdzie z politycznej sceny...
1**** / 77.115.220.* / 2012-02-06 17:04
Zgodnie z koncepcją premiera Donalda Tuska, co cztery miesiące wiek emerytalny podwyższany byłby o kolejny miesiąc, co oznaczałoby, że z każdym rokiem będziemy pracować dłużej o trzy miesiące. W ten sposób poziom 67 lat w przypadku mężczyzn osiągnięty zostanie w roku 2020 , a kobiet w roku 2040. Mam gdzieś tę wolność komputerową (ACTA). Tą wolnością gęby nie nakarmisz jeden z drugim. Powinniśmy prosić o pracę lepszą opiekę lekarską oto bym wiedział jak będę pracował to będzie mnie stać np. kupić własne mieszkanie itd. i itd. .A teraz jak zwykle przy okazji bo naród wzburzony (ACTA) nie zobaczy , że gdzieś zapadają ważne decyzje dotyczące naszej przyszłości np. wiek emerytalny 67 lat a może więcej. Emerytury służbistów tych co 15 lat przepracowali i z ostatniego miesiąca wypłaty zostanie naliczona przyszła emerytura . Czemu nikt nie wspomni o ministrach , wiceministrach takich jedno , dwu dniowych o ich odprawach. I wiele innych ważnych spraw.
Xar / 200.42.219.* / 2012-02-06 17:00
drobne złodziejaszki nie moga przeboleć że nie bedą za darmo podkradać filmów z internetu , co oczywiście będą ubierać w hasła wolności i solidarności
hophop / 159.205.90.* / 2012-02-06 16:42
na wiosnę bay bay.
hugommmmm / 164.127.42.* / 2012-02-06 16:21
Cwaniak i lis
hugo mmmmm / 164.127.42.* / 2012-02-06 16:19
Precz z tym premierem!!!!
hugo mmm / 164.127.42.* / 2012-02-06 16:18
Co słupki spadają? Nie wiesz co podpisujesz? Co to za premier co pod publiczkę podejmuje decyzje???
m-53 / 83.24.42.* / 2012-02-06 15:11

Ale w przypadku ACTA zabrakło nam refleksu

Ale nie arogancji
uczonykot / 2012-02-06 14:58
się , bo nie chcą, bo nie lubią Tuska złodzieje i małolactwo, które dupy ruczyć nie chce sprzed komputera z ktorego kradnie produkt za darmo a sprzedaje za gruba kasę, a wszystko eo spod flagi Kim Jar Kacza i Zioberki. I to jest ta ich kuźwa Prawo i Sprawiedliwość. Zwszeni kłamcy i zlodzieje.
koralil / 217.153.221.* / 2012-02-06 21:23
no rzeczywiście - popisales się, mózg Ci do reszty po wyprało - i mówię to ja, która głosowałam na nich 3krotnie, ale więcej tego błedu nie popełnię. kto nie z nami ten złodziei i małolactwo? pasuje jak ulał do retoryki wlasnie pisowej, większość tych małolatów jak mówisz jeszcze nie mialo szans głosować, ale protestują ludzie zorientowani też w temacie i wiedzą dlaczego protestują. najłatwiej wszystko zrzucić pod paragraf "łamanie praw autorskich", pomyśl o konsekwencjach dla mnóstwa innych branż niż filmowa czy internetowa, począwszy od badań i rozwoju, farmacji skończywszy. Ale g.. Cie to obchodzi przeciez, niech zgadnę - budżetówka...? :)
:))) / 199.67.203.* / 2012-02-06 15:30
Nie zaczyn się zdania od "się" to po pierwsze
po drugie niemal 99.9% osób posiadajacych komputer z internetem ma nielegalny chociaż 1 program/muzykę/film/grę.
Po trzecie jak pewien artysta powiedział ściagając jego muzykę za darmo z netu słuchacz robi mu automatycznie reklamę.
Po czwarte w ACTA nie chodzi o walkę z piractwem.
Po piąte wydaje mi się ża czego bym tu nie napisał argumenty i tak do Ciebie nie trafią. Podowiaduj się na własną rękę czym jest ACTA i jakie zagrożenie ze sobą niesie, posłuchaj opinni blogerów, przejrzyj youtuba, poszperaj w necie. Rusz głową. Myślenie naprawde nie boli. Pozdrawiam
towarzyszu / 46.205.53.* / 2012-02-06 15:07
"się" rzygnij jeszcze raz. Dla zdrowia.
koralik / 217.153.221.* / 2012-02-06 21:25
Ty to masz kulturę rzeczywiście tylko godną politowania
życzliwy / 83.12.11.* / 2012-02-06 14:53
Ja sobie nie wyobrażam dyskusji w której bierze udział całe spełeczeństwo. Dlaczego , dlatego,że brałam udział w dyskusjach gdzie było 150 , 200 osób i większośc jak zabierała głos to gadała nie na temat i od rzeczy. Albo ktoś ma konkretne zarzuty i argumenty , albo tylko chce dymić. A może się boicie,że nie bęcicie mogli bezkarnir obrażać innych.
Choćby wypowiedzi na tym forum , wiele jest obraxliwych a nie na temat. Ani jednejn wypowiedzi popartej jakimi kolwiek argumentami, Tylko na nie bo mi się Tusk nie podoba. Żeby dyskutować to trzeba zapoznać się z doumentem , a mało komu się hcę przeczytać 80 stron , najlepiej z góry krytykowąć ijeszcze zastawiać sie wolnościa słowa. Za wolnością słowa idzie odpowiedzialność za słowa tylko o tym już mało kto pamietam. Zachowanie tych organizacji jest oburzające,przwdopodobnie nie bardzo wiedza o co tak naprawde chodzi i nie maja wiele do powiedzenia. Bo organizowanie protestów w tym stylu to nie jest debata.
Kto chciał się zapoznać z dokumentem to sie zapoznał
przecież jest internet otwarty dla wszystkich i wszystko można w nim znaleź , przecież o to protestujecie , to co nie umieli zn aleź , a co tak naprawde chodzi. Niech sie zgłosi choćby jeden co sie zapoznał z całym dokumentem i wypunktuje , co w jakim punkie powoduje ograniczenie wolności słowa , jakiekolwiek zagrożenie dla prawdziwej wolności słowa, w jakim punkcie jest zagrożenie dla uczciwego człowieka i potem możemy dyskutować , alepuki co tylko sie gada i pisze o ogólnikach , wyświechtanych już hasłach.
W Polsce takie modne sa listy otwarte , no niech te mondrale co organizuja te protesty opublikują w internecie taki list otwarty poparty argumentami , niech podadza Paragraf , punk , podpunkt umowy i wyartykułuja jakie w nim widza zagrożenie.
A tu chodzi o to tylko , popieram ,bo bojkotuja Tuska - co to wogóle jest za argument , i czemu ma służyć.
Nie jestem ani politykiem , ani urzędnikime tylko przecietnym zjadaczem chleba i przecietnym uzytkownikiem , który nic nie ściaga z internetu , jak chce płyte to ide sob ie kupić w supermarkecie.Pracuję i nie mam czasu godzinami ściagac coś z internetu , dla mnie to pomoć w pracy źródło legalnej wiedzy. Jak trzeba za coś zapłacić po przez SMS to płace a nie kombinuję i bieda nie jest tłumaczeniem dla kradzieży , a niezadowolenie z własnego życia ,które samemu się spaprało nie upoważnia do bezkarnego obrażania innych. Wyładuj sie przy rabaniu drzewa , a wypisując obraźliewe teksty w internecie.
B A C A / 62.244.145.* / 2012-02-06 14:57
BACA zawsze mowi i pisze krotka ale tresciwie
a Ty bidolu sie opisales i myslisz ze ktos to przeczyta?

Cala wladza
w rece BACOW.
B A C A / 62.244.145.* / 2012-02-06 14:46
Jakby ludziska słuchali BACOW to by nie bylo problemu z ACTA.
BACOWIE dawno Tuska posłali ad acta.
Ryszard W / 95.48.168.* / 2012-02-06 14:38
to juz opisywał Orwell. ale nie wiedział ze bedzie jeszcze gorzej.-Alexis de Tocqueville napisał- "Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy" Obecnie jest szalenie podobna sytuacja.
edek z krainy kredek / 80.50.238.* / 2012-02-06 14:37
No, no tyle podpisujemy tych umów ACTA że to już rutyna ... powodzenia
B A C A / 62.244.145.* / 2012-02-06 14:32
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
B A C A / 62.244.145.* / 2012-02-06 14:38
Jak bedzie potrzeba to BACA wraz ze swoimi juhasami wyposazonymi w ciupagi zjawi sie tez na protestach, HEJ!
NO ACTA i PO / 89.73.102.* / 2012-02-06 14:26
Donald Tusk musi ODEJŚĆ !!!!
Rozbójnik / 2012-02-06 14:33
Przecież wiadome jest że to jest czysta reklama dla PO. teraz zacznie się przerzucanie winy na innych. To typowe dla rządu Donalda Tuska...obrzucanie się kupą jak małpy w zoo.
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy