Forum Forum finansoweInne

Fortissio - czy jest to oszustwo?

Fortissio - czy jest to oszustwo?

Rook / 93.105.9.* / 2021-02-17 21:50
Witam,

Chciałem zacząć interesować się giełda, zbiegiem okoliczności akurat odezwało się do mnie Foristtio.

Otworzyłem konto, mam tam 10 próbnych transakcji, dowiedziałem się tez że nie jest to giełda. A bardziej mam wrażenie hazard w ładnym opakowaniu. Który opiera się na obstawaniu czy wartość jakieś jakieś spółki spadnie czy wzrośnie.

Pytanie moje jest takie, jako że jestem ostrożny to doszukałem się że ta platforma zarabia tak na prawdę na mojej przegranej, gdyż może manipulować w jakimś stopniu cenami. I teraz chciałbym aby ktoś kto się zna mi napisał czy rzeczywiście ta firma również tak działa. I czy warto korzystać z tej platformy czy nie.

Jako że chodzi o moje oszczędności będę niezmiernie wdzięczny jeśli znajdzie się ktoś to udzieli mi odpowiedzi.
Wyświetlaj:
dorotha52cm / 195.158.248.* / 2023-08-16 09:11
kilka domen oszustów, wyciągnięte z innego postu z innej stromy, uważajcie, tam masę ludzi zostało już oskubanych, ci oszuści żerują na takich jak my !!
kims-ltd.co
swkinvest.com
cfd.swkinvest.com
glocin.com
globinc.com
my.globinc.ai
goldman-group.net
user.goldman-group.org
bbprofit.co
cfd.bbprofit.co
global-kintex.ltd
globalexchanges.com
admiralmarkets.com.au
admiralmarkets.com
trade.com
cfd.trade.com
amexcapital.com
cfd.amexcapital.com
amexcapitals.co
cfd.amexcapitals.co
my.globinc.ai
my.prive.finance
my.prive.investments
my.quomarkets.com
myprofitlive.com
myprofitlive.com
prive.finance
prive.investments
profit-trade.com
profitrop.com
user.goldman-group.org
user.pixpal.tech
user.vexchange.group
validfundsinvest.com
vantagemarkets.com
venturesexchange.com
venturesxchange.com
vexchange.com
vexchange.group
viamarketsgo.co

viamarketsgo czyli fortissio, pixpal i na pewno prive są prowadzone przez kancelarię (696-718-446), ludzie korzystali z niej i pisali o tym. co do reszty nie wiem. ale na 100% każda z tych domen to złodzieje i skur***
madmaks17 / 195.158.248.* / 2023-09-19 08:47
w dash.fortissio przewaliłem raptem 1000 PLN, już wiedziałem co z czym i nauka nie poszła w las

naprawdę myślałem żeby trochę dorobić, nie nachapać się, ale po prostu mieć trochę więcej siana, a okazał się "bubel", ci z IRS to była moja pierwsza platforma na której inwestowałem,

irsolution.io / user.irsolution.io / wt.irsolution.io / investretire.co.uk

uważajcie na tych powyżej, to u nich straciłem ponad 17k PLN
ad
beaka663 / 85.221.132.* / 2023-07-17 15:05
Nie mogę znaleźć osób odpowiedzialnych za tą platformę, jestem przez nich nękana od roku czasu, czy ktoś zna namiary? muszę tam wysłać pismo od prawnika
karolczyk13 / 146.70.198.* / 2023-06-27 13:29
uważajcie na Fortissio - zaczął teraz kasować wszędzie niepochlebne komentarze o sobie, o tym jak kradną i wyzyskują traderów, którzy po prostu chcieli zarobić, choćby tak jak ja. 117 tyś funtów ukradli !!
ik / 188.246.152.* / 2023-01-14 05:26
Problem z tym całym CFD jest taki, że oni nie mówią o tym klientowi, że zarabiają na jego stratach, stąd zawsze miła pani agentka która wszystko "świetnie tłumaczy" i "troszczy się o twoje pieniądze".
Agnieszka11111 / 95.158.149.* / 2022-10-07 16:30
ja mam konto inwestuje i jestem zazdowolona nigdy nie mialam problemu z wyplta srodkow.gielda jak gielda mozna zyskac i mozna stracic .inwestuje ostroznie i narazie nie zrazilam sie ani do gieldy ani do firmy.Polecam!
Camdora / 94.172.48.* / 2022-08-06 14:31
Ze mną również skontaktowała się ta firma. Wpłaciłam tam równowartość 200 Euro. Skontaktowała się ze mną trenerka, która wyjaśniła jak funkcjonuje platforma. U mnie było tylko 5 próbnych i bezpłatnych transakcji. Po szkoleniu postanowiłam zrezygnować i chciałam wypłacić depozyt, który wpłaciłam przez BLIK. Mówiono mi kilkakrotnie na szkoleniu, że zawsze mogę się wycofać. Niestety moja prośba o wycofanie się została odrzucona, a depozyt zniknął z mojego konta, czyli konto zostało wyzerowane. Nie wiem o co chodzi, w poniedziałek będę się z nimi kontaktowała. Nie wiem, czy to oszuści, czy nie. Rozmowy z nimi prowadziłam z innego numeru telefonu, na którym nie mam żadnych aplikacji bankowych. W poniedziałek będę się z nimi kontaktowała. Poinformuję dalej.
irafzio / 89.64.125.* / 2023-03-18 09:17
Wszystko na początku zeszłego roku.
Ale mamy to już za sobą. Kasa do nas wróciła w całości. Większą część przelanych bez naszej zgody środków bank litewski oddał po staraniach adwokata i prokuratora z Litwy. Resztę oddali te ch****
Łapcie namiar na naszego prawnika 696718446
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Mida / 31.0.50.* / 2023-01-16 18:51
Jak skończyła się Pani sprawa?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
krzysztof1978 / 77.65.104.* / 2022-03-11 19:20
Witam czy warto w tej firmie Fortissio zainwestować czy to naciągacze?
Bożena K / 95.158.149.* / 2022-08-10 11:00
korzystam świetny broker, informacje rzetelne kontakt z agentem każdego dnia jedyny minus, że nie ma obsługi w weekendy, zarobki ok czasem też strace
polecam Bożenka
beaka663 / 85.221.132.* / 2023-07-17 18:27
a to ciekawe, świetny broker? szkoda że nie mogę tu wrzucić tej dzisiejszej rozmowy, ta firma nie ma nic wspólnego z giełdą, nie chcą podać adresu swojej siedziby, to firma widmo
Camdora / 94.172.48.* / 2022-08-06 14:33
Ciężko się wycofać z tej "zabawy"
JaninaMączkowsja / 89.76.187.* / 2023-10-03 12:05
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wiemwszystko, _administrator, tenposttooszusto, ten_post_to_oszustwo, ten_numer_to_scam_z_ukrainy, post_oczekujacy_na_usuniecie_zgloszono_oszustwo. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
Marcin Borucki / 2023-10-03 18:37
.,o tym numerze 571 już pisałem, już ostrzegałem. niestety z uporem maniaka, ktoś nadal dodaje te informacje
ej uważajcie na ten numer 571, to samo IP pojawia się na wielu różnych forach w internecie, ta sama treść wiadomości, inni ludzie tylko się podpisują, Magda, Justyna, Janina. to scam.
Pan Marcin sprawdził ten numer - to jakaś osoba fizyczna z tego co pisze
571, numer z tym początkiem - uważajcie, numer jest zarejestrowany na osobę fizyczną, nie na firmę. Jest to podejrzane. Nie warto korzystać, tym bardziej że są wskazywane kancelarie, które działają legalnie, mają potwierdzone działania i sukcesy.
Podejrzenie scamu, oszustwa i współpracy z brokerami.

ten numer był na innym forum sprawdzany już, infonumer.pl - tu sprawdzono - to scam, uważajcie !
_administrator / 2023-10-03 18:20
.słuchajcie - ale beka, numer z początkiem 571 osoby prywatnej.
do tego podaje się w różnych postach za różne osoby

esteraHajno
NowackiPrzemek
Administracja1ad
PiotrRymanowski
MartaJanos90
MarekBogusz1966
Martynakozań
MagdalenaBr
Marek994
JaninaMączkowsja

robi to zawsze z jednego i tego samego ip 31.61.246
89.76.187

a do tego jeszcze szkaluje kancelarię która pomaga ludziom ! masakra jakaś !!

ej ty deb** ilu !! - jesteś z konkurencji, czy od tych oszustów z ukrainy co nas oszukują i okradają i dla tego próbujesz szkalować kogoś kto się za was odpowiednio wziął !!
Fefa / 83.31.49.* / 2021-03-02 13:51
Znam osobiście pracownika który do was dzwoni ,powiedział że jesteście głupi wierząc w to co wam mówi od każdego frajera ma 5 % .zal mi was.
Arturo / 70.34.250.* / 2023-03-17 13:16
Fortissio - dziesiątki i setki poszkodowanych przez tą pseudogrupę!, oni nic nie wypłacają! może pierwszy raz z 200$ i na tym koniec! mnie okradli na prawie 61 tyś zł ! i to tylko depozyt. Z moim pseudo analitykiem zarobiliśmy niby 170 tyś usd !! jestem w trakcie postępowania przeciwko nim !! nie ufajcie nikomu kto mówi że Fortissio to uczciwa grupa, platforma - to tylko kampania marketingowa którą sobie opłacają !
emi215 / 91.246.66.* / 2023-07-07 18:20
Czy panstwo rownierz udostepniali im w celu weryfikacji zdjecia karty, dowodu os czy potw. adresu? Ja wplacilam depozyt i chcialam go odzyskac ale twierdza ze jesli nie wysle zdjec z powyzszymi informacjami to mi depozytu nie oddadza? Co zrobic?
Waldorf / 46.174.213.* / 2023-06-04 00:01
Cześć A czy mógłbyś powiedzieć z jaką firmą windykacyjną prowadzisz postępowanie przeciwko nim . Znasz może Sparta Group. Będę wdzięczna za podpowiedź.
Edyta22 / 37.248.158.* / 2023-05-29 18:47
Czy mogę prosić o kontakt? Ja też jestem w trakcie odzyskiwanua pieniędzy. Jest tam mnóstwo nieprawidłowości i potwierdzam że ich prowadzenie klienta jest takie żeby ograbić klienta z depozytu. Będę wdzięczna za kontakt 503659776
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - jborkowskij.]
Anna_K_Raźnik / 149.102.244.* / 2023-06-02 12:56
U mnie jest tan sam problem, brak kontaktu kiedy usłyszeli że nie mam 6700 euro na opłacenie podatku aby wyplacic pieniadze, ani polowy tej sumy kiedy zaproponowali mi bonus aby "pomoc". od stycznia do konca kwietnia dawałam się wrabiać w inwestowanie i zarabianie, a wszystko u nich to tylko strata pieniedzy i z drowia! a ja naprawdę im zaufałam i wiele godzin dziennie potrafiłam z nimi rozmawiac, a zrobili mi coś takiego. idąc jednak za przykładem innych osób, które dały się wrobić przez Fortissio poszukałam kancelarii która mi pomoże, będzie mogła mnie reprezentować ale tak, że sama nie będę musiała nigdzie jeździć, stawiać się w sadach itp, bo nie mogę się z domu ruszać. parę osób poclecało tych 696-71-84-46, porozmawialiśmy, zweryfikowali wszystko co miałam i zebralam za te 4 miesiace działania z Fortissio no i przyjeli moja sprawę, tydzien temu została już oddana da sadu. okazuje sie ze jest szansa ze na koniec lata moze bedzie złączona z innymi osobami do post. grupowego. za to dowiedziałam się też ze sa firmy oszukujace, ze pomoga odzyskać pieniadze, najcześniej zagraniczne firmy, i ze one teraz juz zbierają poszkodowanych, ze beda robic sprawy zbiorowe itp, a to nie firma czy kancelaria o tym decyduje, wiec jak uslyszycie coś takiego - to miejscie się na bacznosci. a ja zostawiam kontakt gdyby ktos szukał do mojej mecenaski
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - jborkowskij.]
Mona Kowalska / 46.174.213.* / 2023-06-04 00:19
A czy mogłabyś powiedzieć z jaką firmą windykacyjną prowadzisz postępowanie przeciwko nim . Znasz może Sparta Group . Będę wdzięczny za podpowiedź.
Edyta22 / 37.248.157.* / 2023-06-03 12:37
Pani Anno również Fortissio naraziło mnie na straty i to nie małe oraz dopuścili się wykroczenia już na początku mówiąc, że są regulowani przez KNF a tak naprawdę nie są. Czy mogłabym.prosic o kontakt? 503659776
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
aniatomekK / 103.75.11.* / 2023-06-07 19:42
oszukali mnie i okradli całą moją rodzinę, nie zostawili nic, a teraz dzwonią i bezczelnie pytają co słychać tomek, wszystko ok? - złodzieje i oszuści !
aniatomekK / 103.75.11.* / 2023-06-07 19:42
oszukali mnie i okradli całą moją rodzinę, nie zostawili nic, a teraz dzwonią i bezczelnie pytają co słychać tomek, wszystko ok? - złodzieje i oszuści !
aniatomekK / 103.75.11.* / 2023-06-07 19:42
oszukali mnie i okradli całą moją rodzinę, nie zostawili nic, a teraz dzwonią i bezczelnie pytają co słychać tomek, wszystko ok? - złodzieje i oszuści !
annawania / 193.29.107.* / 2023-07-20 09:16
Fortissio niestety i mnie wrobili, miałam pojechać z chłopakiem na wakacje życia, miała być to nasza podróż przedślubna, a nie będzie podróży, nie będzie spełnienia marzeń, teraz nie dość że mamy masę problemów, to jeszcze muszę korzystać z pomocy przyszłych teściów żeby mi pomogli wyplątać się z tej całej przygody
jacekjofek / 2023-08-21 09:45
ja oddałem sprawę do kancelarii. fortissio oszukuje i okrada takich jak my, ale z tego co się dowiedziałem na terenie Grecji działają niby legalnie, więc nasza prokuratura podobno razem z prokuraturą z Gracji (czy też ich odpowiednikiem, bo to trochę inna instytucja), dają radę i podejmują skuteczne działania. niestety nie są to działania zapobiegawcze.
Pani Ania Raźnik podała namiar na kancelarię z którego skorzystałem.
Trzymajcie się, nie jesteście sami ...
AnnaMaja Kaplicka / 85.206.170.* / 2023-09-29 09:03
, a to dobre. zainwestowałam na platformie internetowej, takie inwestycje w krypto coiny itp, mój wkład to było 17 tysięcy euro, a zarobiłam 70 tysięcy euro. no i tu jazda !! kazali mi zapłacić podatek w wysokości 16 530 euro !! - niby nic dziwnego, ale po pierwsze od mojego wkładu płacić ponowny podatek! - przecież tak się tego nie robi, to nie podlega opodatkowaniu, próbowali mnie kłamać, że się nie znam, że to nie rynek europejski a światowy i on ma inne prawa - co za kłamstwo i kpina!!
po drugie, wiem bo dowiedziałam się tego i z policji i od prawników, ze podatek to się płaci dopiero po uzyskaniu dochodu, kiedy będę miała go już w ręku a nie przed wypłatą !! no i okazało się że chcieli mnie oszukać, żebym wpłaciła w przeliczeniu na złotówki 76 000 !! tego ich fikcyjnego podatku, a po prostu chcieli mnie na taką kwotę okraść!
A teraz słuchajcie, ci złod zieje to firma: - Investment & Retirement Solutions Ltd
- irstrategies .net
- ir-strategies .net
- irsinvest .com
- user.irsolution .io
do tego w między czasie próbowali przenieść pieniądze z irstrategies do myprofitlive !! te dwie firmy/strony są ze sobą powiązane, to jedna szajka.

Jak szukałam informacji o tej firmie irs, to znalazłam też wpis z taką listą platform co oszukują, wkleją dla każdego zainteresowanego, żebyśmy nie dawali robić się w konia!! :

Primespotway, Skills Profit, Medco Finance Limited, skills-profit.com, webtrader.skillprofit, unii.Skills, Traderprof, Jotulcapital, Kingdom-Investments.io, FxGroup Financial, Pixpalpro.com, Palmer Finance Comapany palmerfinancecompany, kraj-maklerow.com, universe.yt, trading.universe.yt, trading.universe.tech, Bamboozle Group LTD, celineinvest, celineinvest.pro , celineinvest.com , celineinvest.io , celineinvest.cc, celineinvest.tech, maxcapitalimited.com, importcapital.cc, Personal.Capital-Group.Tech , napmarkets.com, capitalgroup.com, client.capital-group.tech, FintomInvest, Medcofinance, Lamelle financial consultants, Swistrust, Trade360, Bitcan, geneoninvest.co, Dawg Solutions LLC, Shift Holdings, shift-holdings.com, NavaGates.com, RCE banque, F1Markets, Global Maxis, Blacklands Finance blacklandsfin.com, blacklandsfin.vip, Allianz Market, Bull&Bear Trading Group, bnbtgroup.com, uni-co, Donnybrook Consulting Ltd, onyxprofit.pro, onyxprofit.com, onyxprofit.cc, neotrade.pro, absystem.trade, absystem.cc, absystem.world, absystem.pro, rcebanque.com, rcebanque.tech, optimarket.co, optimarket.trade, ofxb.io oraz eurofx.trade, pixpalpro, Marketbull, Coinmarketbull, coinmarketbull.co.uk , marketbull.live , marketbull.tech, marketbull.co.uk, themarketbull.com.au, marketbull.tech, marketbull.co.uk, themarketbull.com.au, pix Point, marketbull.tech, Midsidefinanceslimited, Midside finances limited, Unico, uni-co.ltd, KEYVISION DEVELOPMENTS LIMITED, blockchein, Unique Capital Management, LLC, unique-capital.com, Expert Financial Solutions Limited, www.expert-financial-solutions.com, expert-financial-solutions.net, expert-financial-solutions.com, expert-financial-solution.com, Webtrader.expert-financial-solutions.com, Plethora Group LTD, galaxytrade.cc, World Stocks Traders Union, Amvikta Limited, wstunion.com, FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd, uni-co.ltd, uni-co.org, uni-co.tech, uni-co.io, United Brokers, UNITED BROKERS UAB, united-brokers.io, NOVA COMMERCIAL FINANCE LIMITED, novacommercialfinance.com, Units Capital Ltd, unitscapital.com, The Pacyfica Group, PACIFICA GROUP LIMITED, thepacificagroup.com, pixpalpro.com, ONYX TRADERS, RCEBanque, RCEBank, TOPEU, universalyums, universal, universalyums.com, World Stocks Traders Union wstunion.com, FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd, uni-co.org, Fin Art Media, finart-media.com, TMS Brokers, savorium platform, Savoriumsolution, CRYPTO.COM, Seabreeze Partners LTD, SimpleWay, simpleway.trade, simpleway.world, simpleway.one, Invest Flow, invest-flow.io, investflow.trade, MaxiPlus, maxiplus.trade, Tetra Invest, tetra-invest.co, tetra-invest.world, WinMarket, winmarket.io, Profit Assist, profitassist.io, IGFB, igfb.one, SimpleWay, simpleway.trade, simpleway.world, simpleway.one, Profit Assist, profitassist.io, Financial , UK , Global , Markets, trade360, Apptrader, BitcoinXE, BitcoinXE.io, MyProfitLive, irstrategies.net, ir-strategies.net, masl-group.com, irsinvest.com, user.irsolution.io, tbg-lmtd.com, tbg-lmtd.org, fortissio.com, dash-fortissio.com, montanatradingltd.com, bbprofit.co, General Trust Group, generalTG.com

Polecam biuro prawne z gdańska, biuro a h o r a. mają cudowne prawniczki, które we wszystkim mnie wspierają w tym trudnym czasie. to dzięki nim nie chodzę teraz po dokt orach, to dzięki nim nie obwiniam się o to co się wydarzyło. numer kontaktowy do biura 696 718 446. pomoc, wsparcie, reprezentacja na każdym etapie sprawy do samego jej końca.

A gdyby ktokolwiek dodatkowo chciał się coś dowiedzieć, to śmiało piszcie. Czasem będę tu zaglądać. Może uda mi się dać wam odpowiedzi, coś podpowiedzieć, pokierować. Ja też nie jestem sama, na jednej

Najnowsze wpisy