Forum Polityka, aktualnościPolityka

Francja: Zamieszki po wyborach

Francja: Zamieszki po wyborach

Money.pl / 2007-05-08 13:11
Komentarze do wiadomości: Francja: Zamieszki po wyborach .
Wyświetlaj:
Andre7 / 2007-05-08 16:37 / Tysiącznik na forum
jeżeli komuś nie podoba się wybrany w głosowaniu prezydent i dlatego rozwala mój czy twój samochód to nie jest protest przeciwko preezydentwoi tylko zwykły bandytyzm
.... / 83.143.40.* / 2007-05-08 20:12
dlatego lewactwo trzeba z całą mocą wyplenić z naszego kraju - bo ma charakterystyczny, ponadnarodowy brak poszanowania dla cudzej własności
antysocjalista / 80.48.10.* / 2007-05-08 16:01
We Francji mamy paradoksalną sytuację - starsi wyborcy popierają ambitne plany Sarkozego, także liberalnych reform gospodarczych. Młodzież zaś (nie tylko murzyni w dresach, ale też studenci) jest silnie lewicująca, prosocjalna i dodatkowo uwaza, że mają prawo w imię swoich utopijnych ideałów wszczynać chuliganskie burdy.

W Polsce młodzież jest raczej prokapitalistyczna i zna wartość pracy. Za rozdawaniem kasy podatników i za filozofią "bo mi się należy" opowiadają się raczej starsze osoby, ukształtowane przez propagandę komunistyczną, zwiazkową a potem przez różne lewicujące partie pseudoprawicowe (z rządzącym PiSem, LPRem i Samoobroną na czele). Na szczęscie nasza Polsaka hołota (nie licząc górników) nie posuwa się jeszcze do tego, aby terroryzować naród ulicznymi rozróbami.
zuzanna01 / 83.17.92.* / 2007-05-08 13:11
>przepraszam czy tu biją?<

PE powinien zabrać głoś w tej sprawie, przecież to jawne naruszanie praw obywatelskich, praw jednostki. Skandal !Trzeba koniecznie jakąś uchwałe wysmażyć. Geremek wam napisze !
Nie przypominam sobie aby w naszym zaścianku, ciemnogrodzie bili na ulicach kogoś!
Mój Boże jaki to niedemokratyczny kraj ta Francja. A wiecie, że nasza Konstytucja została uchwalona zaledwie w 2 lata po zdobyciu Bastlii. Podobno w tej Bastyli w tym czasie było tylko 2 więźniów?
.... / 213.158.197.* / 2007-05-08 14:00
rozjuszone lewactwo szaleje i raczej swych ideowych przyjaciół Geremek poprze. To jest diametralnie inny przypadek, niż kiedy można nasr... na Polskę i na obowiązujące, demokratycznie uchwalone prawo.

Najnowsze wpisy