Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Frankowska: Tusk - mistrz humoru sytuacyjnego

Frankowska: Tusk - mistrz humoru sytuacyjnego

Money.pl / 2008-09-10 08:19
Komentarze do wiadomości: Frankowska: Tusk - mistrz humoru sytuacyjnego.
Wyświetlaj:
a szkoda gadać / 83.28.156.* / 2008-09-11 00:02
Brawo, brawo! Pani Aniu!!!
EDiS / 2008-09-10 12:47 / Tysiącznik na forum
Szanowna Pani Aniu!

Może zechce Pani spojrzeć na nieprzenikniony wzrok D. Tuska, to odzwierciedlenie stanu duszy, kapiąca miłość z każdej żrenicy. Tylko żeby nie udało Mu się uciec od łopaty, jeżeli nie jest to za bardzo skomplikowane narzędzie.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-09-10 11:52
Brawo, brawo! Pani Aniu!!! Wreszcie rzeczowy artykuł niezależnego dziennikarza. Nie to co stare, zakłamane persony Winieckiego, Gałązki i Płaskonia określające siebie, nie wiadomo z jakich przyczyn, "ekspertami" ! Więcej takich rzeczowych, młodych, sympatycznych dziennikarzy na portalu, wyprzeć tę starą PRLowską gwardię!!! Oto dlaczego potrzebna jest lustracja...... dla właściwej oceny rzeczywistości. Bo pisać każdy może, chociażby były premier Mazowiecki, kapuś biskupa Kaczmarka! Co do poczyniań rządu to co należałoby się spodziewać po marionetkowym rządzie wylansowanym przez media, "grupę trzymającej sądaże" czy też proeuropejską nagonkę. Są to nieudacznicy, bez rzadnych kompetencji i walorów organizacyjnych potrafiący tylko bezustannie gadać i kogoś oskarżać za swoją niudolność. Ale to nie ważne, genezą powstania tego rządu partaczy było odsunięcie niwygodnego rządu PiSu......
maa / 2008-09-10 12:07 / Tysiącznik na forum
Czy twoja pochwała nie dobije tej panienki?
Ja wolę krytykę od inteligentnego przeciwnika od pochwały durnia.
Ciekawe co ona woli.
HB / 85.89.191.* / 2008-09-10 22:52
maa-
Jeszcze raz ci przypomnę, że głupota ludzka to też dar Boży, trzeba to uszanowac.
Obawiam się, że nie jesteś zbyt inteligentny, więc dla ścisłości, zdanie powyżej dotyczy ciebie, nie dziennikarki.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-09-10 12:15
Regulamin forum
maa / 2008-09-10 11:00 / Tysiącznik na forum
No i co z tego?
Jarka Kaczyńskiego Tusk jeszcze nie przebił.
"My chcemy prawa i sprawiedliwości, lalala!"

Poza tym, panienko, z tego, z takich działać żyjesz będąc dziennikarką. Z picu, trywialnych newsów, głupich komentarzy. Nie wyśmiewaj więc tego, bo cię wykopsają koledzy. Inaczej: nie piłuj gałęzi, na której siedzisz.

PS
Widać po różnicy, między wami z Money, a Gałązką, Winieckim, czy Jakimczykiem ile jeszcze wam brakuje doświadczenia, umiejętności i chyba przezorności.
znudzony maa / 217.153.72.* / 2008-09-10 12:08
Po pierwsze chłopczyku, bo skoro zamiast rzeczowego komentarza, nazywasz kogoś panienką, uwierzyłeś Tuskowi? Kaczce też nie udało się wybudować nowych dróg! Zresztą nie jestem jedynym, który nie zauważa "przenikliwości" w Twoich komentarzach. Przykład: maa i znowu bzdurny komentarz, nieprawdziwy, nierzetelny, niezgodny z faktami.
maa / 2008-09-10 13:46 / Tysiącznik na forum
A jakiż to rzeczowy komentarz można napisać pod felietonikiem panienki, która się "wnerwiła" po oglądnięciu Tuska w TV, gdy jeździ od dawna rozbabraną drogą
Przekonuję się o tym także w skali mikro, od roku czekając aż budowlańcy skończą remontować drogę dojazdową do osiedla. Okazuje się, że nie tylko dla mnie swojskie są obrazki w stylu: jeden pracuje a reszta planuje.
i postanowiła napisać, że Tusk i otoczenie zachowuje się jak KAŻDY polityk od czasów starożytnego Egiptu (tzn. maluje trawę na zielono):

Niechże się babina weźmie do nauki, a jeśli poziom jej felietonu wynika z jej ograniczeń umysłowych, to może lepiej zmieni pracę na taką, którą potrafi dobrze wykonywać?

Bez trudu można znaleźć ciekawsze i głębsze artykuły na temat nieudolności polskiego aparatu urzędniczego, zwłaszcza w budowie dróg.


Nawiasem, o żadnych faktach nie pisałem, była tam jedynie moja subiektywna ocena poziomu felietonu. Trudno to sfalsyfikować, podobnie jak to, że ja ci się nie podobam, a ty mnie.
Zbyt bystry nie jesteś, a szkoda. Mam już dosyć głupków na tym forum.
znudzony maa / 217.153.72.* / 2008-09-10 16:15
maa - przeglądając twoje wypowiedzi na forum to jesteś jedynym który wg ciebie głupkiem nie jest. To też świadczy o poziomie. ( zacytuję "klasyka", czyli maa o innych: Jesteś zwyczajne zbyt durny. Może nie popisuj się i nie używaj bon motów, których sensu nie rozumiesz.
Jak błazeństwa najgłupszego ucznia w 1-szej klasie.
Zaczynasz mnie głupku bawić.
itd. itp.
maa / 2008-09-10 16:40 / Tysiącznik na forum
Fakt, walczę z głupotą. Jak widać...
Może zamiast się bawić, śmieszyć moimi wpisami naucz się interpunkcji i popracuj nad stylem? W szkole też się nudziłeś? Pani od polskiego też była śmieszna? Vide: przeglądając twoje wypowiedzi na forum to jesteś jedynym który wg ciebie głupkiem nie jest.

O logice nie piszę, bo po co.
Pewnie jesteś pisiorem, wszechpolakiem lub upeerkiem?
Jakimś mocarzem intelektu w którejś z tych partii?
absurd / 83.143.213.* / 2008-09-10 17:00
nikt jeszcze nie przegadał zarozumialca
znudzony, jestes skazany, na obecność zarozumialców na tym czy innych czatach
możesz nie reagować, mozesz nie czytać, lub mozesz robic to co zrobiłeś,
ale nie zmienisz zarozumialca,
zarozumialec zawsze wie njlepiej, zawsze (w swoim mniemaniu) ma rację, inni to przewaznie głupki, durnie, ect
nie oczekój że, zarozumialec u siebie dostrzeze to co tak ochoczo przypisuje innym, mianowicie głupotę
jak nie może, lub nie jest w stanie ustosunkowac sie do wypowiedzi, to zawsze znajdzie jakiś błąd interpunkcyjny, ortograficzny, gramatyczny
oswiadczając ze jest to dowód jego (zarozumialca) bystrosci oraz dowód głupoty adwersarza
nie mówiąc już o skłonnosciach do epitetowania, robienia różnych aluzji, ect

dajcie sobie na luz, więcej wzajemnej tolerancji, więcej życzliwości, mniej agresji i nienawiści

może od tego zacząc naprawianie swiata, czyli od siebie samych

piszac to co napisałem, nie mam nikogo konkretnego na mysli, jezeli jednak jakies nozyce się odezwą, to odpowiadam, nie jestem jasnowidzem, i nie wiedziałem ze ten tekst, pania, pana urazi

proponuje zatem , więcej uśmiechu, i zyczliwosci dla siebie nawzajem, nawet dla zarozumialców :)
tustra / 83.14.41.* / 2008-09-10 10:20
2008-09-08 19:11:00 | *.*.*.* | ~Kris [ Bywalec forum ]
Niech ktoś mądry sprawdzi moje rachunki, bo to chyba niemożliwe.... [6]
Rząd wyda na drogi lokalne 1 miliard zł
Budowa drogi w Gołdapii kosztuje 125 milionów
Długość drogi w Gołdapii to 5 km (słyszałem w radiu)
Wynika z tego, że za ten 1 miliard da się zbudować około 40 km
dróg lokalnych...
skomentujzgłoś do usunięcia

2008-09-08 21:02:29 | *.*.*.* | Elendir [ Łowca czarownic ]
Aż mnie zainteresowało to co napisałeś więc zajrzałem do
źródła. Wygląda z niego że zostanie coś więcej zbudowane niż
tylko jedna droga (3 mosty i 1 wiadukt, lokalne drogi
gospodarcze, zmiany cieków strumieni, przebudowa sieci
wodociągowej, kanalizacji, kabli telekomunikacyjnych i
energetycznych, urządzeń energetycznych). Całość możesz sobie
zobaczyć chociażby na:

http://www.gddkia.gov.pl/article/internetowe_biuro_prasowe/ma
terialy_dla_mediow/article.php/id_item_tree/a066c7ca6f77a2390
3a51c1419a88f27/id_art/b7acdd9dd6c2003b1455adf8a80f6864/_list
start_from_article/10/id_item_tree/a066c7ca6f77a23903a51c1419
a88f27

skomentujzgłoś do usunięcia

2008-09-08 21:15:50 | 217.96.100.* | receopadywuja
...przy okazji tej budowy ktos zap**** swoj pierwszy
milion,
a moze drugi...
skomentujzgłoś do usunięcia

2008-09-08 22:14:52 | *.*.*.* | Elendir [ Łowca czarownic ]
Na pewno. W końcu jak budowa w Polsce to ktoś musi
kraść. Jak ktoś bogaty to też pewnie ukradł.

Współczuję Ci...
skomentujzgłoś do usunięcia

2008-09-09 18:31:21 | 217.96.100.* | receopadywuja
Elendir: czleku, skedys sie ty zerwal?
na takich jak ty, kreci sie najwieksze lody
skomentujzgłoś do usunięcia

2008-09-09 20:49:17 | *.*.*.* | Elendir [ Łowca czarownic ]
Spróbuj
skomentujzgłoś do usunięcia

2008-09-10 10:19:04 | 83.14.41.* | prawiezara
Brawko,
ale Twoja odpowiedź Krisowi tylko
nieznacznie obniża słuszność jego wywodu.
Przy budowach dróg zawsze jest
infrastruktura. Nie sadze aby w Gołdapi
różniła sie bardziej od przeciętnej.
Rachunek jak zauważył Kris jest
nieubłagalnie prosty: 25 mln/1km obwodnicy -
koszt której można porównać z kosztami
autostrady.
Wniosek: PO potrafi budować tylko drogo i
powoli.
skomentuj
Raczejjj / 77.253.110.* / 2008-09-10 10:01
Herr Tusk to zwykły volksdeutsch, tak jak i Pan "profesor" Bartoszewski. Nie wiem czym się tu Pani Redaktorówna zachwyca.
???? / 213.158.196.* / 2008-09-10 18:10
przedstawiasz się, czy zauważyłeś obecność tego poniżej?
maa / 2008-09-10 10:52 / Tysiącznik na forum
śliczne!
Potem członkowie PiS dziwią się, dlaczego ludzie traktują ich nie jak przeciwników, ale jak pluskwy.

Post tego biednego durnia nie różni się zresztą do wypowiedzi Kurskiego, Kaczyńskiego, Giżyńskiego i innych.

Tak trzymajcie.
To dzięki wam Tusk może być pewny, że wygra następne wybory, nawet jeśli my, jego wyborcy, będziemy uważać, że Tusk i jego PO do niczego się nie nadaje i nic nie robi.
chcwd / 213.158.196.* / 2008-09-10 18:13
a co wam ubowcom pozostaje. Swołocz komunistyczna się wykruszyła, to na coś trzeba głosować (w akcie rozpaczy oczywiście)..
Niknejm / 2009-04-22 17:23 / Zatwardziały hobbysta giełdowy
I znowu miłośnik PiS wyzywa innych od 'ubowców' i 'komuchów'.
A przecież to PiSowi najbliżej do socjalizmu, czyli dawnego ustroju. 'Polska solidarna' to po prostu stary dobry socjalizm. Ciutek tylko 'przebrandowiony' na potrzeby wyborców ;-) I proszę nie zasłaniać się 'społeczną nauką Kościoła', bo to taki sam socjalizm.
Swoją drogą, uważam że PO to w większości lenie i nieudacznicy. Ale PiS nie lepszy, a ma jeszcze dodatkową wadę. Wyznaje mianowicie zasadę 'kto nie z nami, ten przeciw nam' i ciągle generuje niepotrzebne konflikty lub napięcia społeczne.
Wolę już niedaczników z PO... :-(
MN4 / 80.51.231.* / 2008-09-10 08:19
Oburzające, wydano mniej pieniędzy niz zaplanowano.
"W 2006 roku wydano 60 procent zaplanowanych środków, a w trzech kwartałach 2007 roku - zaledwie 30 procent. W zeszłym roku na kontach GDDKiA został niewykorzystany 1 miliard 113 milionów złotych."
Urzędnicy od drogówki budują sobie coraz mniej urzędów? Kiedyś sprzedamy wszystkie budynki GDDKiA i ZDiK i zdudujemy za te piniądze najlepsze autostady w Europie.

Najnowsze wpisy