Forum Polityka, aktualnościPolityka

Frekwencja na razie lepsza niż dwa lata temu

Frekwencja na razie lepsza niż dwa lata temu

Money.pl / 2007-10-21 14:09
Komentarze do wiadomości: Frekwencja na razie lepsza niż dwa lata temu.
Wyświetlaj:
chucky71pl / 2007-10-21 14:51
polski lotnik to jest taki ze jak bedzie trzeba to poleci na drzwiach od stodoły,a polska frekwencja to jest taka że jak bedzie trzeba to jej wcale nie bedzie.
timeout / 87.205.16.* / 2007-10-21 14:17
Byłem, głosowałem ale znieść nie mogłem tych wszystkich nazwisk kretynów co żywcem ciągna sie do kasy. Układy i tak wyznaczają wygrancych a prawdziwi "wolontariusze" i tak nie istnieja. Po co glosowac jak w rezultacie nia ma na kogo? Debillizmem jest wchodzic ponownie do tej samej rzeki ale ciezko zagłosować jest tak aby nie wpaść do jednego morza...
wyborca / 90.156.67.* / 2007-10-21 14:09
Młodzi wstyd!!! Nie dość że frekwencja fatalna to średnia wieku głosujących 50 lat!!! Niech szanowna młodzież ruszy dupy i pójdzie do urn, bo macie jedyną szansę zadecydować o tym w jakim kraju będziemy żyli.
Pilsener / 2007-10-21 17:01 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Młodzież już zdecydowała w jakim kraju będziemy żyli: w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Włoszech, Irlandii, USA... Jak na razie każde wybory kończą się nakładaniem nowych podatków, a bieda nie znika. Po co więc głosować? Potem mam się jeszcze denerwować, jak mnie oszukują? Nie głosujesz to jesteś rozsądny - niech chcesz, żeby Cię oszukali.
wolak / 80.53.216.* / 2007-10-21 14:28
Wstydzić to powinni sie politycy. Mam 29 lat i zawszę chodzę głosować. Dzisiaj też pójdę oddać głos ALE NIEWAŻNY! Nie mam zamiaru głosować na zasadzie mniejszego zła. Jak mam zdecować żeby w tym kraju żyło sie lepiej?! skoro żadne ugrupowanie nie "konstruuje" tylko wdaje się w do niczego nie prowadzące dyskusje nie wiadomo o czym!!!! Ten kto nie oddaje głosu na żadne ugrupowanie (taki w praktyce mamy system głosowania) wcale nie musi być nieodpowiedzialny i niedojrzały. W polityce musi nastapić zmiana warty, to politycy muszą dojrzeć do tego że są reprezentantami narodu. Pozdrawiam. Wolak. P.S. Ciekawy jestem jak skomentowano by sytuację oddania znaczącej liczby głosów nieważnych?
malena / 89.171.49.* / 2007-10-21 14:25
Nie wstyd, tylko młodzi w niedzielę rano śpią...
To akurat chyba nic zaskakującego, ze po porannych mszach do urn idą starsze osoby, które już wstały - młodzi w niedzielę chcę pospać - jutro znów musza wstać wcześnie rano i do roboty!
A po 18 statystyki bedą inne...
timeout / 87.205.16.* / 2007-10-21 15:28
Pewnie i cale szczescie na mszy bylo czytanie listu papieskiego i wsluchujac sie nic nie slyszalem na temat wyborów;] Tylko nie dotrwalem do ogloszen....... bo do pracy musialem jechac :/
mam 19 lat, dzialalnosc i juz nie moge zniesc tego ze 60 letni ludzie beda glosowac na tych ktorzy najwiecej obiecuja na temat rent i emerytur a to ze ja chce sie rozwinac to juz nie pomyslą :/ fakt ja glosowalem w wlasnym interesie.
Dlatego ciesze sie ze młodzi śpia (15:30 juz nadzieja sie konczy) i licze na nich ze sie wkoncu obudza i pomyslą o wlalce pomiedzy nami przedsiembiorcami a starszymi zmanipulowanymi....

Najnowsze wpisy