Fundigo

gusek / 178.56.161.* / 2011-02-26 11:31
Czy korzysta ktoś platformy Fundigo? Proszę o opinie. Zastanawiam się czy zainwestować w program oferowany przez bank, czy inwestować bez pośredników.
opiekuninwestora_pl / 2011-02-28 17:29 / -
skoro praktycznie dokładnie te same fundusze można kupić BEZ prowizji.

W opisie na stronie dość "sprytnie" napisano:

--------------------
Nie pobieramy jakichkolwiek opłat z tytułu otwarcia i prowadzenia Konta Transakcyjnego w Multifund.pl. Jedyne opłaty to standardowe opłaty naliczane i pobierane przez Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych. Ich sposób naliczania i wysokość jest różna w zależności od polityki TFI.
----------------
Jedyne opłaty to standardowe (...). I tu mamy wykorzystanie niewiedzy inwestorów. Fundusze w statutach podają "maksymalną opłatę dystrybucyjną". Jest co najmniej 5 miejsc, gdzie takich opłat nie ponosimy.

Akurat ta sama firma prowadzi platformę bestfunds.pl, podobne fundusze w mBanku i 3 innych miejscach(więcej 2 3-cim numerze na funduszowacafe.pl)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy