Forum Forum inwestycyjneFundusze

fundusz inwestycyjny czy się opłaca

fundusz inwestycyjny czy się opłaca

benjaminB / 2012-12-05 11:52
Czy zainwestowanie oszczędności w fundusz inwestycyjny jest dobrym rozwiązaniem? sam nie wiem, co mam z nimi zrobić. Myślałem trochę o obligacjach, ale one zazwyczaj są wieloletnie a to mi nie specjalnie na rękę
Ciułacz / 2012-12-05 12:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Benjamin B. witaj !
Pytasz
Czy zainwestowanie oszczędności w fundusz inwestycyjny jest dobrym rozwiązaniem? sam nie wiem, co mam z nimi zrobić.

To tak jak byś zapytał czy kupno samochodu jest dobrym rozwiązaniem i co mam z nim zrobić?
Zaraz by cie zapytano: jakie to auto ile pali ile Cie kosztują opłaty, a potrzebne Ci ? itd
Podobnie z funduszami , fundusz funduszowi nie równy, ostatnio niemało kontrowersji wzbudziły doniesienia że zarządzający funduszami zostaną wyręnczeni przez komputery, może i lepiej bo przynajmniej chłopaki będą mieć mniej czerwone oczy.
Jak na inwestycja na krótki termin to na lokatę i po sprawie bo inwestować w coś czego nie znasz to nie bardzo.
Może myślisz że właśnie wychodzimy z recesji ? i czas na giełdę ?
Kto to wie ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy