Forum Forum inwestycyjneFundusze

fundusz inwestycyjny zamiast lokaty antypodatkowej

fundusz inwestycyjny zamiast lokaty antypodatkowej

andrzej.k / 2011-05-30 13:24
witam,
ponieważ zostały zatwierdzone przez rząd przepisy dotyczące lokaty antypodatkowej, które uniemożliwią korzystanie ze zwolnienia z podatku belki z zysków kapitałowych z lokat to czy dobrą alternatywą dla tego rodzaju inwestycji będzie wybór funduszu? czy moglibyście mi jakiś doradzić?
Wyświetlaj:
kortes / 5.2.67.* / 2018-05-11 14:32
Macie jakieś doświadczenia z tym tematem - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/ Niech mi ktoś opisze to jakoś sensownie - zadziwia mnie to, że z opisu ten temat wygląda na pewny. Ale jak możliwe? takie zabezpieczenie? Przejrzałem dziesiątki stron. Nie znalazłem kogoś, kto by napisał, że nie dostał od nich kasy. A to istnieje od dawna... Więc o co chodzi?
ANDIW / 79.186.177.* / 2011-06-13 23:04
Witam
Fundusze inwestycyjne stanowią bardzo atrakcyjną alternatywę dla lokat.
Wszystkich którzy potrzebują zainteresowanych profesjonalnym doradztwem zapraszam.
michal.watrobinski@andiw.pl
Retyw. / 217.97.193.* / 2011-06-10 14:50
Po serii podwyżek stóp procentowych FO wydają się dobrą alternatywą dla lokat?.Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?.
Esler1 / 2011-06-02 15:17
Pomimo braku informacji o horyzoncie czasowym inwestycji, polecam skorzystanie z funduszy luksemburskich. W najgorszym przypadku od zysków kapitałowych przy umorzeniu zapłacisz 9%.Ale rozliczysz się sam, i to do końca kwietna w roku następnym po umorzeniu inwestycji.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy