Forum Forum inwestycyjneFundusze

fundusz millennium FIO akcji spadek

fundusz millennium FIO akcji spadek

Tomaniu / 83.25.211.* / 2007-07-26 15:36
Witam! witam! 3 tygodnie temu kupilem spora ilosc jednostek w millenniu banku w funduszu inwestycyjnym akcji. Z tego wzgledu iz jest to dla mnie nowa forma lokowania pieniedzy mam pytanie do zorintowanych osob. Jak dlugo moze sie jeszcze utrzymywac spadek jednostek? czy pieniadze dalej pozostawic na funduszu? za wszelki porady wielkie dzieki. PZDR.
pomara / 2007-07-26 16:12
Jak długo będzie spadek tego nie wie nikt. Czy jest to tylko chwilowa korekta? To się okaże w najbliższym czasie. Pozostaje mieć nadzieję, że giełda niedługo odbije a za nią fundusze akcyjne. W Twoim ( i moim) przypadku, gdzie masz millennium akcji, które lokują od 60-100% w akcje ma to kolosalne znaczenie. Dlatego śledź giełdę a będziesz wiedział.
Niestety miałeś pecha bo około 3 tygodnie temu fundy mille były na górce (6.07.07r.-347,26zł) więc na pewno teraz liczysz straty. Ja jeszcze nie ale pewnie już niedługo tylko żal jak topnieją zyski. Rada: czekać na lepsze czasy :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy