Forum Forum inwestycyjneFundusze

Fundusze BPH - potrzebna pomoc

Fundusze BPH - potrzebna pomoc

leo90125 / 2008-01-13 23:12
Witam szanownych forumowiczów.

Jakiś czas temu po kolejnej wizycie w banku, doradca finansowy polecił mi zamiast lokaty ,fundusze inwestycyjne, opisał to wszystko na skróty, i sprawił że nabyłem fundusze BPH bezpieczna inwestycja 6 i BPH fundusz stabilnego wzrostu.
Nie bardzo wiedziałem o co w tym wszystkim chodzi i myślałem że to taka troszkę lepsza lokata. Jednak po ostatnich zmianach w banku BPH stałem sie klientem PZU i zacząłem sie interesować co się dzieje z moimi pieniążkami.Tym sposobem trafiłem na portal Money i to co tu znalazłem mnie lekko przeraziło.
Myślałem że fundusze to 100% bezpieczna inwestycja , niestety tak chyba nie jest.
Bardzo proszę forumowiczów o pomoc ponieważ temat jest mi kopletnie obcy, i chciałbym zapytać co powinieniem począć w obecnej sytuacji z tymi funduszami.
Czy lepiej teraz je sprzedać czy też czekać.Jestem kompletnie zdezorientowany i będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Pozdrawiam Krzysztof
Wyświetlaj:
przewodnick / 2008-01-14 10:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jaki czas temu ulokowal Pan środki. Jaki jest stan środków (ile procent na plus lub minus) ?
leo90125 / 2008-01-14 11:04 / portfel
Witam

okres inwestycji dla BPH Stabilnego Wzrostu to 514 dni , na dzień dzisiejszy według portfela fundusz wykazuje na plus 7,10 %
okres inwestycji dla BPH FIZ Bezpieczna Inwestycja 6 to 460 dni,na dzień dzisiejszy według portfela fundusz wykazuje na plus 5,27 %
Uczyniłem mój portfel ,publicznym ale nie wiem jak mam to zrobic aby link do niego pojawiał się przy moim Nicku.

Pozdrawiam
przewodnick / 2008-01-14 12:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Twoj portfel jest widoczny. Skoro masz zyk to sie nie ogladaj tylko uciekaj. Wrocisz jak sie uspokoi.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy