Forum Forum inwestycyjneFundusze

fundusze hybrydowe i obligacji

fundusze hybrydowe i obligacji

krzysiek29 / 2007-09-05 07:35
co myslicie o tych funduszach a glownie mi chodzi o SKARBCU OCHRONY KAPITALU, ALIANZ AKTYWNEJ ALOKACJI I O SKOKU AKTYWNEJ ALOKACJI a z obligacyjnych SKARBIEC DEPOZYTOWY I alianz obligacji prosze o wasze opinie zamierzam z tych funduszy zrobic swoj portfel
Wyświetlaj:
cortez / 2007-09-07 20:07 / Bywalec forum
Jak dla mnie skarbiec ochrony kapitału i Uniaktywna alokacja. To są dla mnie dwa najlepsze typy.
pero1979 / 77.253.242.* / 2007-09-05 19:19
osobiście nie jestem zwolennikiem obligacji - wolę lokatę, efekt końcowy prawie taki sam.... prawie i nie należę do osób mających zawał iż mógłbym (choć z fundami obligacji to nie jest reguła) zarobić o 1-2 % rocznie więcej niż na lokacie....
coRRRNy / 80.55.72.* / 2007-09-05 15:52
Skarbiec Ochrony to czołowka ładnie radził sobie na ostatnich spadkach. Przy odbiciu giełdy niestety nie idzie przekonywująco w górę
jan kowalski / 2007-09-06 19:01 / Tysiącznik na forum
mam nadzieję, że z taką wiedzą kolega nie inwestuje w fundusze, no co najwyżej jakaś lokatka. Otóż kolego papiery dłuzne, bony i obligacje stoją dokładnie na przeciw akcjom, dlatego jeśli rośnie wartość akcji, spada tych drugich i odwrotnie. Jeśli normalni inwestorzy giełdowi wyprzedają akcje, to te same pieniądze lokują właśnie w obligacjach i bonach. Paniał??
TaS / 2007-09-05 13:50 / Tysiącznik na forum
mam skarbca depozytowego i tylko o nim moge się wypowiedzieć - generalnie niezły, ale bez cudów. Z mojej wiedzy wynika,ze ma dosc sporo papierów komercyjnych, czyli nie jest taki super bezpieczny...
krzysiek29 / 2007-09-07 22:06 / Uznany Gracz Giełdowy
czyli tas jakie obligacje bys polecil w wyniku zalamania gieldy w usa
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy