Forum Forum inwestycyjneFundusze

Fundusze inwestycyjne Millenium

Fundusze inwestycyjne Millenium

Roca / 2007-07-03 18:10
Zainwestowałam jednorazowo w fundusze Millenium, 21% w FIO akcji, 21% zrównoważony, 58% w
stabilnego wzrostu. Ponieważ jestem w trakcie inwestycji jaka jest wykończenie budowy domu
napewno częśc z tych środków będzie trzeba wypłacić. Czy inwestycja w fundusze była słuszna,
czy może powinnam zostawić pieniadze na lokatach terminowych .Zaznaczam, że budowa domu jest
na etapie wykończenia. Okres oszczedzania na dzień dzisiejszy napewno jest na około 5 lat.,
pomijając jednostki odkupywane na bieżące wykończenie domu. Z góry dziękuję za pomoc.
Wyświetlaj:
TaS / 2007-07-03 22:27 / Tysiącznik na forum
nom cóż moim skromnym zdaniem to był to błąd... który może Cie sporo kosztwac w krótki terminie, ale po 5 latach mozesz tego nie zauwazyc.

Dziwi mnie wpakowanie wszystkiego w fundy zwiazane z rynkiem akcji, w dodatku za posrednictwem jednej firmy zwanej millenium...

na błędach się człowiek uczy...
Roca / 2007-07-04 07:39
Uważasz, że powinnam wrócić do lokat?
TaS / 2007-07-04 17:36 / Tysiącznik na forum
hmmm z inwestycjami jest tak, że łatwo wejść trudniej wyjść - jak alkohol, czy drugi :)

za wyjscie zaplacisz prowizje (ta co dalas na wejsciu lub ta co jest na wyjsciu) Wiec warto by chco te koszta sie zwrocily.

Nie ma prostych pytan i prostych odpowiedzi - czy wyjsc powinnas sama zdecydowac. Ale mysle,ze:
1) powinnas budowac z biezacych srodkow
2) nie pakowac juz nic w fundy
3) jesli odkupywac to powoli lub raz gdy bedziesz na plus...

a tak pozaty to przykro mi to mowic, ale: Twoje postepowanie bylo podstawowym bledem.... ale tak to jest jak sie najpierw reklamy oglada i dziala, a potem zastanawia :(
Roca / 2007-07-10 13:00
Odkupiłam i ...ostatecznie nie straciłam, wręcz przeciwnie, zarobiłam i to sporo :) Oprócz podatku dochodowego ( co jest oczywiste) kosztów nie poniosłam żadnych poniewaz nabywajac jednostki za pośrednictwem Millenium byłam automatycznie zwolniona z prowizji za nabycie i za odkupienie. Przyznasz, że to juz przemawia na korzyść tego pośrednika. Dziękuję Ci za odpowiedź i radę na przyszłość. :)
TaS / 2007-07-10 13:10 / Tysiącznik na forum
miałaś więc dużo szczęścia.

ale skoro jest zysk to gratuluje, o to w tej zabawie chodzi ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy