Forum Forum inwestycyjneFundusze

Fundusze pionier i co dalej?

Fundusze pionier i co dalej?

ivonek1 / 2008-07-07 21:49
Rok temu czyli akurat przed pierwszym dołkiem kupiłam jednostki pioniera akcyjne i zrównoważone.W styczniu mimo dużej straty nie wycofałam się.W tej chwili patrzę na notowania i jestem załamana. Jestem 10tys w plecy i nie wiem co robić? W tej chwili nie potrzebuję tych pieniędzy ale co jeśli sprawdzą się przewidywania niektórych i bessa potrwa jeszcze rok i okarze się że straciłam następne 10tys? Poradzcie co robić, zostawić to czy wybrać.Proszę o szczere opinei.
Wyświetlaj:
nnn / 89.78.51.* / 2008-07-07 22:06
moim skromnym zdaniem nie ma szans zeby w okresie najblizszego roku nie bylo okazji do odkupienia jednostek ze strata 20-30% mniejsza niz teraz. Jezeli sprzedawac to w takim momencie.
Z drugiej strony, calej straty po prostu czekajac bez doinwestowania, w ciagu roku sie nie odrobi.
gophgoph / 2008-07-07 22:24
Mam podobną sytuację, czy warto poczekać aż wig 20 się troche odbije, wartosc j.u. funduszy podskoczy i wtedy...wlasnie...co wtedy, sprzedac, nalokatke i czekac nalepsze czasy??, czy moze konwersja jednostek na inny, bardziej stabilny produkt???
gophgoph / 2008-07-07 22:26
przy czym co oznacza stabilny produkt?? f. runku pienieznego? obligacji? przegladam i widze ze one nawet inflacji nie nadrabiaja. Wiec moze jednak jakas lokata, jest teraz wiele ciekawych ofert. Co sądzicie o lokacie NORDEA banku, a dokladnie o polisie lokacyjnej??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy