Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Fundusze to nie lokata. Skorzystało ponad 920 inwestorów. Czy Ty też chcesz świadomie inwestować?

Fundusze to nie lokata. Skorzystało ponad 920 inwestorów. Czy Ty też chcesz świadomie inwestować?

opiekuninwestora_pl / 2010-12-15 08:40
Jeżeli inwestujesz w fundusze, czy to poprzez mBank czy to poprzez polisy inwestycyjne Axa, Aegon, Skandia, Generali, Nordea... -to szkolenie przygotowałem właśnie dla Ciebie.

To szkolenie zarówno dla początkujących (usłyszysz to o czym nie mówi się na szkoleniach sprzedażowych). To szkolenie dla doradców finansowych (o tym nie mówią na szkoleniach wewnętrznych).

Prowadzę je osobiście jako praktyk. Nie jako sprzedawca.

Najbliższe edycje (szkolenie trwa w godz: 9.3o do 19.3o)

18.12.2010 (sobota). Gdańsk.
19.12.2010 (niedziela). Warszawa

15.01.2011 (sobota). Kraków
16.01.2011 (niedziela). Katowice
22.01.2011 (sobota). Wrocław
23.01.2011 (niedziela). Poznań
29.01.2011 (sobota). Bydgoszcz
30.01.2011 (niedziela). Warszawa

Zapisy: www.opiekuninwestora.pl/szkolenia

Możesz przejść obok obojętnie i nadal wierzyć, że:

- w okresie 10-20 lat giełda zawsze świetnie zarabia
- tak samo fundusze akcji
- uśredniając cenę poprzez systematyczne wpłaty w fundusz akcji świetnie zarabiamy
- doskonale sprawdzą się Portfele Modelowe
- czy też fundusz aktywnej alokacji.

Być może spotykasz się z propozycją "dywersyfikacji" - trochę w f. akcji, trochę w f. obligacji jako sposób na doskonałe zyski.

W pierwszej części szkolenia pokażę, że powyższe sposoby rzadko dały zarobić więcej niż lokata bankowa. Będzie możliwość skonfrontowania faktów, które pokazuję z reklamami i mitami, którymi karmieni są inwestorzy.

Zagramy w kości - i zobaczysz dlaczego rzut kością często da długoterminowo wynik lepszy niż dobór funduszu w oparciu o zdrowy rozsądek.

Na szkoleniu nie ma teorii. Wyłącznie praktyka. A w drugiej części omawiamy kilka strategii inwestowania oraz zasad, w oparciu o które można samodzielnie zarządzać funduszami.

Co ważne - są to zasady do zastosowania przez prywatnych inwestorów, którzy na inwestowanie nie chcą poświęcać dużo czasu, nie chcą stawać się ekspertami na rynku finansowym.

Na koniec pokażę jakie są sposoby doboru funduszy inwestycyjnych, w jaki sposób budować skład portfela. I na deser osobny blok poświęcony inwestowaniu na rynkach funduszy zagranicznych.

Za nami już 75. edycji całodniowego szkolenia.

Ryzykujesz co najwyżej swój czas. Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań bez zbędnych pytań otrzymasz zwrot ceny szkolenia (397 zł).

Zapoznaj się z opiniami dotychczasowych uczestników:

www.opiekuninwestora.pl/opinie

i dodatkowo sprawdź w Internecie czy pojawiają się negatywne opinie? Czy ponad 920 uczestników może się mylić?

Firma Opiekun Inwestora jest laureatem konkursu Innowacja Roku 2009 (Gazeta Prawna, Min. Rozwoju Regionalnego, Centrum Innowacji FIRE), półfinalistą Mikroprzedsiębiorca Roku 2010 (Citi Handlowy i Fundacja Kronenberga) i półfinalistą kilku międzynarodowych konkursów.
Wyświetlaj:
tomaszinwest / 85.28.130.* / 2011-01-02 21:52
Witam,
Co do gry na giełdzie i inwestowania to najwazniejsze jest to aby dobrze poznac sprawe z
którą bedziemy mieli do czynienia GIEŁDĘ i cały mechanizm rynków kapitałowych. Ja na
poczatku grałem bez wiedzy licząc na łud szczescia i nawet dobrze mi szło ale na dłuższą
metę jestem w plecy, bo bez wiedzy daleko nie zajedziesz... Najważniejsze to wiedza
dlatego polecam publikacje które zblizyły mi temat, jest to naprawde nie wielki wydatek,
który moze zwrócic sie tysiąckrotnie w ciagu niedługiego czasu. Wystarczy skopiowac linki
i wkleić do swojej przegladarki. Miłej lektury:

http://czas-na-gielde.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

lub link do całego zagadnienia związanego z inwestycjami:

http://www.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/category/2129/

Pozdrawiam
opiekuninwestora_pl / 2010-12-28 20:38 / -
29.01.2011 - sobota. Szkolenie zamiast w Bydgoszczy odbędzie się w Gdańsku.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy