Forum Forum inwestycyjneFundusze

Fundusze wspierają innowacje

Fundusze wspierają innowacje

Money.pl / 2007-03-02 12:19
Komentarze do wiadomości: Fundusze wspierają innowacje.
Wyświetlaj:
Jaro L / 83.21.233.* / 2008-11-16 15:42
Doskonałym pomysłem na jesienno-zimowe wieczory jest...
www.grzaniec.com
www.feuerzangentasse.eu
www.feuerzangenbowle.eu
AnnM / 83.21.233.* / 2008-11-16 15:40
warto odpocząć po twórczym, innowacyjnym wysiłku....
www.Astoria-Dziwnowek.pl
optelwb / 2007-03-02 12:19
Niestety, ale artykuł jest kłamliwy, bo w Polsce można znaleźć chyba tylko dwa fundusze, których interesuje finansowanie innowacji, a już finansowanie samych pomysłów na starcie to na pewno nie jest rzecz, którą zrealizuje jakikolwiek fundusz.
takie rzeczy owszem występują w innych krajach, ale na pewno nie w Polsce.
niedźwiedź / 2007-03-02 12:39
A niech Pan porozmawia z tworca 4funTV. Pokazujac na jednej kartce swoj pomysl dostal finansowanie w wysokosci 0,5 mln zł...owszem pozniej przyszly papiery do wypelnienia itd. Sa przyklady innych gosci, ktorzy nie majac nic tylko pomysl znalazli finansowanie i sprzedają swoje firmy za kilkadziesiat mln ale juz nie PLN tylko USD. Problem i tu moze ma Pan racje polega na tym, aby znalezc odpowiednie osoby...i nikt za Pana tego nie zrobi.
A poza tym artykuł jest prawdziwy, wystarczylo byc na konfernecji TMT.Ventures, aby sie o tym przekonac...
Pozdrawiam:)
optelwb / 2007-03-02 13:08
To, że pojedyncze osoby znalazły finansowanie nie wiele mówi. Prawdą jest, że tego typu fundusze praktycznie nie działają w Polsce. Także przykład funduszu TMT.Ventures jest niedobry, bo jest to fundusz pakistański.

Pozostaję przy swoim zdaniu, że w Polsce praktycznie nie ma funduszy inwestujących w nowe technologie, albo - inaczej to wyrażając - są w śladowych ilościach. Liczenie na to, że na podstawie pomysłu lub tzw. start-up można znaleźć kapitał ryzyka jest bardzo nierealistyczne w Polsce. Akurat ten rynek znam i wiem, o czym mówią. Może nie jest przestępstwem robienie ludzim nadziei, ale rozczarowania mogą być wielkie.
. / 2007-03-02 17:51 / ................
jak to milo; nie miec pojecia o temacie ale upierac sie przy swoim.
Moze poprostu zadzwon do ministerstwa o od razu wszystko sie wyjasni.Bo ja znam mnostwo malych firm,ktore dostaly pieniadze.
przeciez nawet banki reklamuja sie teraz "Do miliona prawie od reki"
zbinara / 217.172.243.* / 2008-12-17 20:41
Skoro banki się tak reklamują to skocz do któregoś z nich i niech Ci da ten milion z
relamy . Ile Ty masz lat że jesteś taki naiwny/na i wierzysz w reklamę.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
franek kaftanek / 194.187.55.* / 2009-06-01 18:56
Trujacy nieudacznik!

Sam dostalem kase i wiem ze to nie problem z odpowiednia sila przebicia!

pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy