Forum Forum inwestycyjneForex

Funt powoli odzyskuje siłę.

Funt powoli odzyskuje siłę.

PawelK66 / 2009-02-09 13:04
Funt powoli odzyskuje siłę. Rodacy do pracy w UK. Chyba się zacznie nowa fala emigracji (emigracja kryzysowa). Przy takich kursach walut.
EUR, USD, GBP.
Wyświetlaj:
lichy zenek / 92.238.139.* / 2009-02-16 20:28
Ja tez mam troche funtow ...
zalega mi na koncie walutowym w mbanku ... i tylko czekam na dogodny moment

poki co rosnie wiec spoko ... ale zastanawia mnie ile moze jeszcze urosnac ... i czy jak zaczna sie pierwsze spadki to warto sprzedac czy moze czekac na kolejna fale wzrostowa ?

moze jakis wyjadacz od analizy technicznej itd moglby cos doradzic jednorazowo ?

pozdrawiam :)
lichy zenek / 92.238.139.* / 2009-02-16 23:05
nikt sie nie wypowie ?
siostra grazia / 83.7.93.* / 2009-02-16 16:11
ludzie,opamiętajcie się!!!!!!!!!Mariusz 12345,dlatego że ma problemy z pisownią jest gorszy od Was?a może ma dysleksję,a może nie stac Go było na naukę bo nie miał bogatych rodziców,a może ich nie miał?Za kogo Wy się uwarzacie,niby tacy inteligentni?Człowieczeństwo i zrozumienie dla drugiego człowieka nie idzie w parze co do ilości skończonych fakultetów niestety:-( Myślicie że On tam pojechał dla przyjemności,pojechał bo nie chciał być kolejnym bezrobotnym,to że pracuje jako fizyczny -przypuśćmy-jest gorszy od Was magistrów!!!!SMUTNE
wojtalino / 2009-02-15 20:58
Nowak ma kredyt we franku i sra po gaciach ze nie bdzie miał na spłatę kolejnej raty co do funta możne być rożnie bylem ostatnio na wyspie w interesach i ogólnie jest wieka h**.... !!! ale poziom gospodarki nie równy poziomowi waluty w kryzysie tak bywa
mariusz12345 / 2009-02-10 19:20
czy ktos morze mi doradzic, chcem wyjechac na stale do polski mam sporo funta brytyjskiego chcialbym go zamienic na zlotuwki i wlozyc do banku na 5% procent rzeby miec kilka zloty na zycie czy w ten sposub trzymajac w banku na lokacie np... 3 letniej nie strace ,czy lepiej jest zamienic zlotuwke na euro i trzymac na mniejszym procencie .dzieki bardzo.
tara / 2009-02-15 16:24 / Tysiącznik na forum
o ile chcesz zamieniac to na euro,ale ja bym nie robiła wogole zamiany jest kryzys i zwycieza mocne gospodarki.
mgr Piotr Nowak z Torunia ul Wybickiego / 62.119.185.* / 2009-02-13 18:56
Mariusz12345 ty prostaku!! Złotówka pisze sie przez ó a nie u!! widać , że jesteś prostym człowiekiem najpewniej bez dobrego wykształcenia, nawet nie potrafisz dobrez złożyć zdania, pewnie zapieprzasz na budowie... to samo tyczy sie słowa CHCĘ a ty baranie je napisałeś chcem- czyli niepoprawnie gramatycznie, skoro nie potrafisz sie posługiwać własnym narodowym językiem to wnioskuję iż angielskiego też nie kumasz za bardzo..
A teraz do rzeczy co do funta to sprawy mają się tak, że dziś est po 5 zł a za 2 tygodnie moze być już po 4zł, to jest giełda, ja wiem że ty nie kumasz, ale to jest loteria.
Lepiej zacznij się kształcić, to dostaniesz lepszą posadę!!
marta z bankiera / 83.7.38.* / 2009-04-21 13:34
szanowny panie mgr piotrze (specjalnie małymi literkami bo na więcej nie zasługujesz) ty to raczej tego mgr kupiłeś na różyckiego bo inteligencja i dobrym wychowaniem nie grzeszysz,
fuuuu jak ja nie lubie takich d.........niech se resztę ludzie dopowiedzą
robertskazanynagalery / 95.41.104.* / 2009-02-17 23:19
jednak wole,, prostaka,, niż kształcony debilizm i głupotę.
joeel / 83.4.112.* / 2009-02-13 19:44
A ty co człowieku, "człowiek na poziomie" się znalazł co wyciągnie rękę z pomocą albo udzieli radę. Tytuł magistra ty, czy rodzice kupili kim ty jesteś żeby innych oceniać. Tacy jak mariusz 12345 zapieprzają i wszystkiego odmawiają żeby grosz uciułać.
mgr Piotr Nowak z Torunia / 62.119.185.* / 2009-02-14 20:42
Joeel ja mam studia biologi na Uniwersytecie Mikołąja Kopernika a to już znaczy bardzo wiele! Nie jestem prostakiem z wioski jak Mariusz1234 , co to nawet wlasnym jezykiem sie nie UMI posługiwać. Społeczeństwo zawyża poziom a ci którzy sie nie dostosują, nie przetrwają lub zapieprzać beda zmuszeni jako biali murzyni za granicą ehhehe..
Marc_inn / 82.38.180.* / 2009-02-17 21:46
Ty prostaku
tara / 2009-02-15 16:17 / Tysiącznik na forum
Do mgr Piotr Nowak ,jestes kmiotem jakich mało,niech zycie wystawi ci za to rachunek.Człowiek wzraca sie grzecznie o porade ,a ty sie inteligencie zasciankowy przemadrzasz.
xxxperła / 83.7.93.* / 2009-02-16 16:23
Pan magister Piotr osłabił mnie zupełnie.Postawa jaką prezentuje potwierdza tylko tezę że ilośc ukończonych fakultetów nie idzie w parze z inteligencją i człowieczeństwem.Czy wygłaszając swoją opinię o Mariuszu pomyślał Pan że może ten człowiek ma dysleksję?A to że nie ma skończonych studiów nie przekreśla go jako człowieka i nie stawia jako niewartościowego obywatela.Myślę że nie z kaprysu pojechał do Anglii tam tyrać,nie chciał być kolejnym bezrobotnym i być na garnuszku mamusi co tak wielu po uniwersytetach niestety tak robi.Takich przemądrzalców niestety mamy sporo wokół co do krytyki są pierwsi.Panie Mariuszu życzę powodzenia i dobrego wyboru w ulokowaniu ciężko zarobionych pieniędzy,a panu magistrowi więcej pokory.
mgr Piotr Nowak- wykształcony!!! / 78.69.190.* / 2009-02-18 17:45
Witajcie drodzy forumowicze, nie was chciałem urazić tylko tego biedaka- robola po 3 klasach podstawówki zapewne wnioskując z jego budowy zdań oraz pisowni.
Po co wy sie wtrącacie w moje opinie, piszcie o sytuacji funta, bo ja pomimo iż skrytykowałem tego prostaka to także w tym samym komentarzu dałem mu w miarę prostą na jego chłopski rozum odpowiedź, taką wiecie, żeby skumał.
Nienawidzę chamstwa i prostych ludzi! Moja rodzina wywodzi się od szlachty i kiedyś tacy jak Mariusz kilka pokoleń temu nam usługiwali za kromke chleba i dach nad tym pustym łbem!! to są ludzi stworzeni do zapieprzania, mało myślą, dużo jedzą i p******, doskonale wiedzą jak trzymać łopatę , ale jak napisać sms'a w telefonie komórkowym to już dla nich szczyt nie do przeskoczenia!! Zasługują na wygnanie do Afryki czy też Pakistanu, do ciapatych i czarnuchów, bo sami są polskimi czarnuchami do pracy na roli, zapewne ten cały szanowany przez was Mariusz1234 co drugie słowo mówi " ku....a" bo tylko tak potrafi.
Żal naprawde tego prostaka z ulicy, ale dla dobra społeczeństwa zatłukłbym go na miejscu, zeby sie tacy czasem nie rozmnażali i nie zaniżali nam Polakom IQ czyli inteligencji w naszych czystych genach.
Mariusz to tchóż pieprzony!! Ukrywa się za jakimś nickiem 1234 zamiast się przedstawić jak "człowiek na poziomie" z imienia i nazwiska jak ja-wykształcony. Widać chłopak sam sie siebie wstydzi, a co dopiero ja mam powiedzieć, że sie wstydze za niego bo przynosi mi wstyd jako rodakowi...... to smutne, Mariusz1234 idź sie powieś , a przynajmniej zastanów sie nad tym bardzo cie proszę, WSTYD MI ZA CIEBIE CZŁOWIEKU!!!!
Co do funta moi drodzy to cały czas rosnie i oby rósł dalej, pozdro Piotr:)
lunia / 81.151.130.* / 2009-03-21 10:11
fuj, jaki obzydliwy, wyksztalcony Pan.....
kniazio / 2009-03-21 13:23 / portfel
mysle ze nie ma co prowadzic jakiejkolwiek wymiany zdan z tym bardzo "wyksztalconym panem", pisanie o dysleksji nie ma sensu, gdyz ten pan nie zna takiego slowa, on przeciez ma magistra z biologii, podejrzewam ze specjalizowal sie i tutaj przepraszam ze slowo w "konstrukcji meskiego penisa", przykro mi rozniez ze ludzie tacy jak on wypowiadaja sie na forum gdzie ktos tylko sie pyta, pozdrawiam
mgr Piotr Nowak / 217.173.182.* / 2009-04-21 12:30
Dysleksja? a co to jest? Choroba umysłowa, coś z mózgiem , że nie mozna pojąć zasad gramatyki polskiej? Doprawdy żałosny....... panowie i panie, czapki z głów bo mariusz ma dysleksję eeehhhhh......
anka z bankiera / 77.103.144.* / 2009-04-21 13:01
Gołym okiem widać,że to Ty masz coś z głową.Ja też jestem z porządnej rodziny i właśnie dlatego,wiem,że ludzi pracy należy szanować.Nie każdy urodził się po to by być profesorem.Wyssałam to z mlekiem wykształconej matki,którejnigdy nie przyszłoby do głowy obrażać prostych ludzi.Oni i tak widzą i czują różnicę,zawsze staram się być dla nich miła i doceniać jakim są ludzmi,a nie wytykac im brak znajomości gramatyki.Wstyd mi za Ciebie Piotrze,myślę,że to wina kompleksów z dzieciństwa.Pewnie pochodzisz z robotniczej rodziny,jakimś cudem skończyłeś studia i rżniesz Pana.Gdybyś był wychowywany wsród inteligencji,nie drwiłbyś ze słabszego od siebie.Druga sprawa jest taka,że w prawdziwym życiu,dostałbyś od Mariusza w dziób,bo nieraz sie przekonałam,że wykształciuszek jest mocny w gebie tylko anonimowo.
bax / 2009-04-21 12:50
SORKI czy ja juz oslepłem czy nie wiem bo mi głupio , o czy wy piszecie ????????? co tu jest pogaduszki dla nawiedzonych ? bo ja czytam FOREX rada jedna funt bedzie spadal nawet do innych walut z tym ze na wszystko jest czas i miejsce po prostu od\czekaj na dobry jego kurs i albo zamien na zlotowke bo ona predzej czy pozniej cos bedzie warta albo na inne waluty mowie o eur lub dolarze z tym ze wiadomo jesli dolar bedzie np 3.8 to lepiej trzymaj zlotowki na tym procencie to tyle rad, a do wszystkich intelektualistow ZNACIE PODSTAWOWA ZASADE DOBREGO WYCHOWANIA? nie zachowuj sie jak cham nawet gdy nim jestes to tyle i witam na forexie specow od walut
anka z bankiera / 77.103.144.* / 2009-04-21 13:04
sorki bax za małą dygresję,ale nie mogłam się powstrzymać,sama zapomniałam,ze to forum nazywa sie forex:D
bax / 2009-04-21 12:52
i sorki jak nie macie nawet podstaw AT ????????///NIE WYPOWIADAJCIE SIE O WALUCIE BO PLAKASC SIE CHCE
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy