Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Aby historia i histeria nie musiały się powtarzać

Gałązka: Aby historia i histeria nie musiały się powtarzać

Wyświetlaj:
KrzysiekStaszek / 83.31.33.* / 2008-01-07 07:59
Przeczytałem artykuł, a potem komentarze. Ludzie, na miłość boską, mniej piany! Po lekturze niuektórych komentarzy ktoś mógłby pomyśleć, że tylko czekacie no swojego Ben Ladena...
acomitam / 83.11.103.* / 2008-01-07 06:42
To nie wygrał Tusk, tylko zatroskana o swoje losy okrągłostołowa banda, która nie mogła znieść braku wdzięczności Polaków w wyniku której została odcięta od żłobu. Odbijanie urzędów, które demonstruje PO, a także umarzanie kolejnych głośnych spraw, jak chociażby Jakubowskiej, bezprzykładne ataki na jedyne opozycyjne medium w Polsce, także ataki różnych żydowskich i zagranicznych lobbies, dobitnie wskazuje, że PO realizuje zlecenie, a nie własne polityczne programy.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-01-01 18:39 / NiePOsPOlity Intelekt
Felieton z grubsza OK. PO zeszłotygodniowej wiotkiej agitce nie zostało śladu. Jedna korekta:
"Media i dziennikarze, który idą na wojnę z przyzwoitym politykiem, mają prawo napisać na swej wizytówce jedno słowo: idioci"

Tak. W ciągu ostatnich dwóch lat POspadały maski "obiektywizmu" z różnych Lisów chytrusków oraz innych Żakowskich, Paradowskich, Durczoków. Jako Pałkarze Michnikowszczyzny sprawdzili się w pełni. Jak również w pełni zdemaskowali. Myślę, że już nikt nigdy nie oskarży ich o obiektywizm.

Podoba mi się też samokrytyka wiotkiej gałązki a propos histerii wykształciuchów. Myślę, że jeden z najważniejszych postulatów Platformy, czyli otwarcie archiwów SB superskutecznie przywróciłby tę na pozór "paranoiczną" histerię. Dlatego jestem pewien, że Platforma w tej sprawie wykona woltę o 180 stopni.
czerwony_kapturek / 88.156.44.* / 2008-01-01 16:15
Dobrze ze tacy goscie tylko pismaczą

Autor jest dziennikarzem i publicystą, ekspertem w zakresie etyki
i prawa reklamy, mediów i PR. Był doradcą ds. wizerunku w sztabach wyborczych różnych ugrupowań politycznych w latach 2000, 2001, 2002 i 2005


Ta notatka powinna być dopisywana pod kazdym artykułem tego pismaka i to nie raz, prosze o multiplikację, bo nie uwierzą!
srututuu / 83.24.195.* / 2008-01-01 15:03
"- pycha, język pogardy i agresji prowadzą do klęski. Bogowie zawsze karali tych, którzy uwierzyli we własną propagandę"

no to Gałązka (wyblakłu Fujarku) zatem sam wiesz jaki będzie twój koniec, jeżeli w ogóle jakiś Bóg zechce się zastanowić nad twoją marną egzystencja i pożal się Boże nędznym wizerunkiem.

Najnowsze wpisy