Tusk będzie bardzej widoczny !
"Powszechnie uwielbiany rząd wstydzi się swoich speców od wizerunku, choć zatrudnia ich za nasze pieniądze. Żądamy podania kwot!
Niesłabnąca sympatia, którą ponad połowa Polaków darzy rząd Platformy to prawdziwy fenomen. I dowód na to, ile dobrego może zdziałać umiejętny PR. Nie na darmo, w oczekiwaniu na cud gospodarczy i drugą Irlandię, ochrzciliśmy Donalda Tuska mianem PRemiera.
...ekipa specjalistów od wizerunku w rządzie ma się jeszcze powiększyć. Teraz każdy z ministrów będzie miał własnego doradcę.
......... za wszystko płacimy my, z własnej kieszeni. (…)
Z wyliczeń dziennika “Metro” wynika, że może to być nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie na jedno ministerstwo. ......jak występować przed kamerą, odpowiadać na pytania dziennikarzy i zachować się na przyjęciu u ambasadora. "