Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Epidemia amnezji gorsza od świńskiej grypy

Gałązka: Epidemia amnezji gorsza od świńskiej grypy

Wyświetlaj:
b.Piast / 83.4.254.* / 2009-11-10 23:04
A ja już mam tej polski dosyć. czas ja rozwiazać , i sprzedac. Tak jak zrobiono to w 18 wieku.
xxons / 188.33.245.* / 2009-11-10 16:17
A wczoraj rocznica obalenia Muru Berlinskiego i wywiad w polskiej telewizji z Honeckerem tfu...z Jaruzelskim! No, k***a, tak w Polsce wygląda zwycięstwo nad komuną, hehe.

A stocznie runą, runą , runąąąąą.....
ja i matka boska w klapie / 83.27.85.* / 2009-11-10 23:00
A propos rocznicy słyszeliście WAŁĘŚĘ? Cytuję z pamięci "Gorbaczow powiniem byc wdzięczny MNIE I papieżowi"

Jak w dowcipie o szkolnym woźnym ja i pan dyrektor ustaliśmy
Floyd / 2009-11-10 19:31 / Tysiącznik na forum
Wywiad z Honeckerem??? To już do zaświatów sięgają?
sceptyk / 2009-11-10 13:40 / Tysiącznik na forum
Panie Gałązka,
proszę nie liczyć na to, że epidemia amnezji spowoduje nasze zapomnienie durnot, które pan na tym portalu nie wiedzieć czemu regularnie publikujesz.
m-l-2000-11-11 / 78.8.145.* / 2009-11-10 12:23
w NRD, w ZSRR? no, i amnezja - pisze pan tak jakby w trakcie pisania artykułu ta amnezja u pana postępowała. I jeszcze do tego coś z oczami: widzi pan SLD, PiS, PSL ale nie dostrzega PO ... chociaż wiedząc co p. tutaj wipisuje - nie dziwię się
arch / 2009-11-10 16:07 / Tysiącznik na forum
"Rządzą nami dupki ............."
"Trzeba jak najszybciej znaleźć prokuratora i dać ich pod trybunał" - powiedział wczoraj w TVN24 u
Rymanowskiego p. Guzowaty .
"To, co robi ta ekipa, szkodzi Polsce. To jest szwindel, to narusza interes gospodarki polskiej i Polaków"
"Robią błąd za błędem - pujdą za to do pie******la!
-W jakim państwie my żyjemy , to są chłopcy ..... , gromada
cwaniaczków ,która naciąga na kasę "
dareg / 87.207.65.* / 2009-11-10 12:15
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
man13 / 2009-11-10 12:01 / Tysiącznik na forum
Świat się śmieje ze zbiorowej amnezji polskiego społeczeństwa? Świat ma Polaków w nosie!
Polski ciul / 83.4.254.* / 2009-11-10 23:08
Polska , jako panstwo sie na oczach sypie. Nawet tak kiepsko nie było za Millera(komucha) A to sie zle skonczy bo te d***i lberasły sa po prostu aferalni i nic wiecej. Wine ponosza tezx merdia i pismaki.
piraci bałtyku / 79.188.238.* / 2009-11-10 10:43
Prokuratura Apelacyjna w Warszawie skieruje do sądu akt oskarżenia ws. zabójstwa generała Marka Papały. Oskarżonymi są Andrzej Z., ps. Słowik, i Ryszard B.
10-11-2009 »
Słowik, człowiek gangu z Pruszkowa
Słowik to człowiek uniewinniony przez prezydenta Wałęsę.
Oskarżonymi są Andrzej Z., ps. Słowik


Kwasniewski miał Voegla vel Filipczyński, morderca staruszki, bankier lewicy

M A G D A L E N K A
piraci bałtyku / 79.188.238.* / 2009-11-10 10:46
ułaskawiony, oczywiście o to chodziło
zwiki / 194.213.1.* / 2009-11-10 10:37
Mężczyzna w czarnej kurtce: Partie żeście zmienili, pouciekaliście jak szczury.
Lech Kaczyński: Panie, spieprzaj pan! Oto panu powiem.
Mężczyzna w czarnej kurtce: "Spieprzaj pan"? Panie, bo pan się prawdy boisz!
Lech Kaczyński: Spieprzaj, dziadu!
Mężczyzna w czarnej kurtce (do dziennikarzy): Ale jak tak się można odzywać: "spieprzaj pan"? Ja się grzecznie spytałem człowieka[4].

Spieprzaj, dziadu! – słowa wypowiedziane przez Lecha Kaczyńskiego tuż po spotkaniu wyborczym na warszawskiej Pradze Północ w 2002 (przed 2. turą wyborów prezydenta miasta stołecznego Warszawy). Pełna wersja wypowiedzi ówczesnego kandydata na prezydenta m.st. Warszawy brzmiała: "Panie, spieprzaj Pan! Spieprzaj, dziadu!" ("Rzeczpospolita", 5 listopada 2002).

Słowa "spieprzaj, dziadu" zostały wypowiedziane przy wsiadaniu do samochodu i zakończyły kilkukrotne próby uciszenia uczestnika spotkania, który po jego zakończeniu zarzucał Lechowi Kaczyńskiemu, że politycy uciekają z partii do partii "jak szczury". W wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" w dwa dni po zajściu Lech Kaczyński wyjaśniał:

Polityk też ma prawo do obrony godności. Pierwszą serię obelg wytrzymałem, dopiero przy drugiej powiedziałem twardo, ale jak na praską ulicę łagodnie, żeby sobie poszedł[1].

Część mediów oraz polityków komentujących to zajście opisywała je tak, jakby Kaczyński bez przyczyny zaatakował "bezbronnego wyborcę" – (B. Socha, Samoobrona), "mężczyzn z reklamówkami" (IDG), "kilku jegomościów z plastikowymi reklamówkami"[2] ("Gazeta Wyborcza") czy też "pijaczka, który zadawał mu nachalnie jakieś pytania"[3].
>>>""""" / 79.188.238.* / 2009-11-10 10:28
DAJCIE „KWITY” NA KAMIŃSKIEGO
Poseł PO Sebastian Karpiniuk żądał od prokutatorów informacji o zarzutach wobec b. szefa CBA, zanim je sformułowali.
Jeszcze w czerwcu br. przewodniczący sejmowej komisji ds. domniemanych nacisków na organa wymiaru sprawiedliwości domagał się rzeszowskiej prokuratury apelacyjnej w niecodzienny sposób informacji, czy wpłynął już tam wniosek o postawienie zarzutów ówczesnemu szefowi CBA Mariuszowi Kamińskiemu
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-11-10 10:28
A może by tak wybic monetę z podobizną Thuzka? Nie trzeba będzie jej nazywac, bo przecież każdy będzie wiedział, że to ZŁY SZELĄG!
Oczywiście na awersie Thuzk w krawacie a na rewersie bez krawatu co pozwoli obywatelom zidentyfikowac gdzie jest Thuzk a gdzie jest du*a, wypięta ostentacyjnie na Polaków z dziadami włącznie!!!

Najnowsze wpisy