Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Mogliśmy mieć niejedną statuetkę

Gałązka: Mogliśmy mieć niejedną statuetkę

Wyświetlaj:
Zibi08 / 83.4.118.* / 2008-03-01 21:39
miałem odpisać na te marne wypociny ale jak już wcześniej inni stwierdzili szkoda mojego czasu.
Skończ Pan wstydu oszczędz!
prawiezaratustra / 2008-02-26 22:35 / _
Ech, widzę żeś Gałązko ciężko przeżył tak już odległe uzdrawianie skorumpowanego systemu. Systemu w którym naród był niemal identycznie jak w komunie ogłupiany przez oślizłe media, a dranie robili swoje.
Niestety, nie mam dla Ciebie dobrych wieści. Tamto już se ne wrati. Donald będzie już bał się na stałe własnego cienia. Ziarno zostało zasiane głęboko.
Ale zawsze masz wybór: Holandia - zamówisz tam luxury eutanazję, Białoruś - tam Ci zagwarantują niezmienność rządzących i rządzonych. Wystarczy?
Junosza / 83.27.66.* / 2008-02-27 09:40
Ludzie weźcie tego Gałązkę z Money.pl bo to nie jest dziennikarz tylko piesek jakis na pasku EKIPY. Czy ten dziadziuś mógłby wreszcie zrozumieć, że PIS już nie rządzi. Panie Gałązka niech nam Pan zrobi tę przyjemność i wysyła swoje teksty do Trynbuny...
jotemem / 83.4.237.* / 2008-02-26 19:07
Naród głupi wszystko kupi, nawet gazety polskojęzyczne zdobędą oskary!, ostatecznie sami sobie przyznają, Katyń bez żydów a nawet Lejby nie miał szans.
lusterko / 80.55.154.* / 2008-02-26 18:52
O rany! Nawet nie chce mi się pisać.Jeśli portal temu panu jeszcze zapłacił, to....proszę się domyślić.
mari007 / 2008-02-26 16:41 / portfel / HARM
Szanowna Redakcjo Money.pl, proszę o naprawienie błędu forum i dołożenie odpowiedniego odnośnika którym można byłoby skasować powyższy (zbyt wielkie słowa) artykuł. Dodam, że po przeczytaniu tego gniota miałem odruchy wymiotne.

Głosowałem na LiD, także proszę mnie nie oPISywać!
karooo / 2008-02-26 20:04
Nie przejmuj sie money.pl ma serdecznie W NOSIE Twoje uwagi.
Przekonasz sie o tym przy najblizszym felietonie pana G.
prawiezaratustra / 2008-02-26 22:41 / _
którego tytuł brzmieć będzie: G - jak Gałązka.
Stella_6 / 213.158.196.* / 2008-02-26 18:46
Nie wiem co gorsze - PiS czy LiD.
Panie radaktorze, super artykuł!
mari007 / 2008-02-26 19:27 / portfel / HARM
A dlaczego gorszy? Proszę o argumenty! Włączy sobie Pani na kwadrans TVN i może coś Pani napisze. Nie wiem co gorsze imię Stella czy Kunegunda?
prawiezaratustra / 2008-02-26 22:42 / _
Jeśli Stella Pogrobowa to lepiej niech zostanie Stella...
acomitam / 83.25.151.* / 2008-02-26 15:38
Panie Gałązka! Litości!!! Ja wiem, że oficer prowadzący wymaga, aby wykazywał Pan klasową czujność i tematem PiSu zanudzał forumowiczów Money.pl w nieskończoność, ale chyba tym razem w swej służbowej gorliwości przekroczył Pan granice śmieszności. Może dla równowagi pośmieje się Pan z PO. Przecież z samego D. Tuska można zaśmiewać się do łez! Tylko proszę trochę wyostrzyć dowcip, aby nie wypadło tak beznadziejnie jak dzisiaj.
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2008-02-26 16:23
Przyjdzie czas to manipulator mniejszy będzie smarował na Tuska i PO.Spokojnie czekaj to się doczekasz.Na razie Tusk odwdzięcza się mocodawcom i póki będzie pożyteczny to będzie miał względny spokój.Jednak nic nie trwa wiecznie,ale na czas kiedy to się stanie to już manipulator mniejszy nie ma wpływu.Przyjdzie zlecenie i trza będzie wykonywać.Bo jak ktoś jest szambo-nurkiem to szamba sobie nie wybiera tylko skacze gdzie mu powiedzą.Ot i cała filozofia
MN4 / 80.51.231.* / 2008-02-26 12:28
Proponuję również nagrodę Nobla z literatury za twórczy udział w tworzeniu nowego języka, t.zw. poezji przymiotników.
Poniżej wyimki z twórczości:
"jego kompromitacja oznacza wielką kompromitację tzw. autorytetów
oczywiście przywidywaliśmy to
Przyznam, że w zasadzie zakładaliśmy
nie jest jeszcze wykluczone, że okaże się zupełnie niezły
kto choć trochę obiektywnie obserwuje sytuację, dostrzega to
Nie chcę …. być później oskarżonym, że zaostrzam język polityczny. W tym zbiorowym myśleniu, w tej histerii, wściekliźnie politycznej …..
Jego …. jest niebywałe
idiotyczne decyzje
Związane jest to w dużej części, jak można przypuszczać
robił to i robi skrajnie nieumiejętnie
jedno muszę jednoznacznie podkreślić.
Nie stawiam oczywiście tezy
niebywale degradowałoby pozycję Polski
To jest zadziwiające
łagodnie mówiąc – trudno to przyznać
gigantyczne wmówienie
zupełna fikcja propagandowa
niemal bije po oczach
co do których pozostaje niejasne, czy nie mieli związków
nie odniosła zasadniczego sukcesu
Mamy do czynienia z próbą całkowitej eliminacji pluralizmu w mediach
To ewidentna próba konstruowania systemu
to na pewno nie jest żadna prawdziwa
wywodząca się z pewnego systemu powiązań i układów,
Pewne sygnały pojawiły się
Skrajnie
łagodnie rzecz biorąc, bardzo nieprzemyślany
Gdyby pomyśleli, musieliby zrozumieć
był dobrym …. nawet więcej niż dobrym
naprawdę ambitny program
mentalność całkowicie obca
Nie upierałbym się przy stwierdzeniu"
maa / 2008-02-26 13:05 / Tysiącznik na forum
To jest stare, znane.
Proszę poczytać M. Marra, J. Stalina, A. Hitlera, J. Goebbelsa - mistrzów. Kaczyński jest ich całkiem zdolnym następcą.

Ale strawniejsi są teoretycy nowomowy, jak choćby F. Thomm, V. Klemperer.
Można też, przy odrobinie inteligencji pobawić się czytaniem sowieckich dysydentów: W. Jerofiejewa, A. Zinowjewa...
MN4 / 80.51.231.* / 2008-02-26 15:35
A czy w teorii nowomowy jest coś o śmieszności bzdetu, etyce manipulacji czy logice zdania? Cechach określanych w skrócie jako odpowiedzialność za słowo.
~kazek / 2008-02-26 15:25 / Bywalec forum
Stary! Po co ma czytać Goebbelsa. Wystarczy, że poczyta trochę wypocin niejakiego maa. Wystarczy.
mjp / 137.108.145.* / 2008-02-26 12:19
Panie Galazka, jestes Pan nudny... PiS juz nie rzadzi, wez sie Pan teraz za PO.
psf / 79.188.238.* / 2008-02-26 11:54
czy ktoś zna numer konta fundacji Dar Gdańska ?
chcę tam wysłac swój 1 procent .
~kazek / 2008-02-26 12:52 / Bywalec forum
Rozumiem chłopie. Chcesz dopiec Gałązce.
W takim przypadku, jak jesteś niezadowolony z jego felietonów, to przekaż pieniądze na WKSiM
http://www.wsksim.edu.pl/
To mu dopiecze.
KAP / 2008-02-26 16:46 / Tysiącznik na forum
myslisz ze pieniadze pojda na ratowanie stoczni?
maa / 2008-02-26 10:58 / Tysiącznik na forum
Hm...
proponuje Pan pisrealizm?

Nie da się zaprzeczyć, że sporo najlepszych twórców, zwłaszcza z kręgów TV-Trwam i TVP ochoczo realizowałoby założenia Wielkiego Językoznawcy. Mogliby odświeżyć i rozwinąć światłe idee Anatolija Łunaczarskiego, na przykład tę:
"W ujęciu marksistowsko-leninowskim (prawym i sprawiedliwym?), to co typowe nie oznacza bynajmniej jakiejś średniej statystycznej. Typowość odpowiada istocie danego zjawiska społeczno-historycznego, nie jest zaś po prostu zjawiskiem najbardziej rozpowszechnionym, najczęściej się powtarzającym, powszednim.(...) Problem typowości jest zawsze problemem politycznym. Kapitalne - jakbym słuchał Wielkiego Językoznawcy Jarosława! Wynika z tego jako oczywista oczywistość, że inteligencja jest łże-inteligencją a ludzie wykształceni i inteligentni są wykształciuchami. Natomiast typowymi inteligentami są Kaczyńscy, Gosiewski, Putra i podobni.

A szkolna dziatwa ochoczo chodziłaby z panią wychowawczynią do kina na te wartościowe filmy jak kiedyś chodziliśmy na "Pamiątkę z Celulozy", czy "Ucztę Baltazara"...

Dlaczego nie wystąpił Pan z tym pomysłem wcześniej, przed październikowym zamachem stanu?!
karooo / 2008-02-26 10:45
Wkrótce do prokuratury okręgowej wpłynie pismo wzywające do zwolnienia z aresztu Henryka Stokłosy. – czytaj w dzisiejszym Naszym Dzienniku. !!
Rycho Krauze, Sawicka, Stokłosa – to będą liderzy naszych nowych czasów!!

Dlaczego nie ma żadnych podstaw do oddania PZU Holendrom? Umowa jest od początku nieważna, jak się odda, to zapewne dostanie się trochę grosza prowizyjnego, a partii która dramatycznie wskutek niespełnienia obietnic traci poparcie może się coś przyda – czytaj w Naszym Dzienniku.!!

Jeśli PO odda PZU to zapłacisz i Ty i ja, za wydumaną ugodę również my zapłacimy. A umowa jest nieważna!
0202 / 83.25.41.* / 2008-02-26 20:46
Jesteś geniuszem naszych czasów. Według twojej teorii taką umowę można unieważnić, brawo! w takim razie idźmy dalej , unieważniamy umowę z byłym ZSRR i odbierzmy tereny wschodnie - brawo! a tak na marginesie to ten geniusz wrodzony czy nabyty.
headless / 2008-02-26 10:02
Zabawne. Obawiam się jednak, sądząc po wcześniejszych komentarzach że nasi widzowie mogliby taką produkcję potraktować nie jako film z gatunku 'dark future' ale jako paradokument lub wręcz 'reality show'.
Jeżeli chodzi o efekty specjalne to preferuję techniczne gagi - zastanowiłbym się nad Ziobroniszczarką i Wannassermanem.
KAP / 2008-02-26 09:57 / Tysiącznik na forum
raczej ciezkostrawna paralela...
A.T. / 194.73.38.* / 2008-02-26 09:44
Szanowny Panie redaktorze. Czy naprawde nie ma ciekawszych tematow? Temat zaprezentowany przez Pana dzisiaj byl juz poruszany tysiace razy. Uprzejmie prosze postarac sie w przyszlosci i napisac cos nowego. Pozdrawiam.
Handel wyrokami 1 / 83.21.70.* / 2008-02-26 09:34
Drzewo z którego drewna będą taczki na których wywiezieni zostana aferałowie premierka Dyzmy jest juz scięte. Niedługo zaczna robic taczke.

Apropos podarownia przez POpapranców wielkich sum adwokatom Beatki Sawickiej ....
Ciągle miłośnicy PO nie możecie uwieżyc że Beatka była strategiem i szefem PO ???
Ale WSI24 milczy na ten temat. Michnikowszczyzna udaje ze nic nie widzi !!!!

CZESC KOMUSZKI !! OTO WLASNIE LODZIARNIA "PO" !! TAK DZIALA MECHANIZM !!

Orwell TV24 zaraz znajdzie coś ciekawego. A to Kaczyński nie umył rączek PO siusiu, a to Putra miał pyłek na bucie, a to Ziobro POrysał matrycę w laptopie, a Cymańskimiał zły krawat do koszuli.
maa / 2008-02-26 11:02 / Tysiącznik na forum
O!
Nie jesteś jednak całkowitą idiotką!?
Porównałaś pis-rzeczywistość do rzeczywistości opisywanej przez Orwella.
To jest bardzo, bardzo trafne!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy