Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: PiStolety Kaczyńskiego

Gałązka: PiStolety Kaczyńskiego

Money.pl / 2007-12-11 09:01
Komentarze do wiadomości: Gałązka: PiStolety Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
wykształciuszka / 62.21.47.* / 2007-12-14 21:02
Wstydzę się za wypowiedzi na forum osób, które ślepo wierzą/????/ J.Kaczyńskiemu. Bardzo dobrze, że już nie rządzi, szkoda, że przeszkadza i wreszcie mam nadzieję, że już NIGDY nie będzie przy władzy, czego sobie i Narodowi Polskiemu życzę z całego serca.
waz(USA) / 64.21.106.* / 2007-12-14 18:16
Nie nalezy sie przejmowac ani zajmowac Kaczorami!
Sa ciekawsze i wazniejsze sprawy i problemy.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2007-12-12 17:48
Panie Gałązka mam nadzieję że dociera do Pana jak i Pana kolegów Winieckiego i Płaskonia, że wypowiadacie się w imieniu wąskiego wycinka społeczeństwa o lewackim światopoglądzie. Te Pańskie hasła o bolszewiźmie w PiS są już przecież od dłuższego już czasu propagowane przez takie środki przekazu jak TV n, Rolsad czy Wybiórczą. Tej pańskiej tezie zaprzeczaja ostatnie wybory, bo jak widomo bolszewicy władzy nie oddają. Również te hasło propaguje gazetka która jak żadna inna ma pochodzenie bolszewickie...
maa / 2007-12-12 18:06 / Tysiącznik na forum
Wąskiego? Co to znaczy?
Czy grupa, która dała w tyłek 5.2 mln pisiorom w czasie ostatnich wyborów, to wąska grupa?
jakdziaddoobrazu! / 83.24.224.* / 2007-12-12 18:20
o to ciekawy temat, a jak na L. Kaczyńskiego głosowało ponad 8 mln wyborców, dając tym samym moco w du..ę konDonkowi, to jest to grupa wąska, a może zbydlęciała? W oczach przeciętnego esbeczka oczywiście.
iHS / 62.29.160.* / 2007-12-12 18:02
To wąskie grono kolegów odsunęło ostatnio PIS do włądzy. Ale spoko, chodzą słuchy, że niektórzy głosowali nawet po trzy razy.
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-12-12 14:03
Za co zdjęli Wójcikowskiego?
Cspostrzegawczy / 2007-12-12 14:49 / Tysiącznik na forum
Cenzura grasuje na money ?
A może inne obiektywne czynniki, może tekst okazał się za słaby?
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-12-12 18:51
hm ..jedynego rozsądnego felietonistę zawiesili.Pozostaje cieć w binoklach co próbuje leczyć a sam jest chory,profesor od "Kapitału"który nie jest profesorem i ten ppr-owski partyzant z opola...
prawiezaratustra / 2007-12-12 20:43 / _
no właśnie, dziwny wizerunek jak na portal ekonomiczny. Ekonomiści nie są kretynami.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-12-12 13:57
Musimy mieć przygotowaną ekipę. Ekipo, ekipo, gdzie jesteś? Tutaj jestem, schowałam się, bo wstyd pokazywać się przy Kaczyńskich.
Kaczyńscy przez 2 lata prowadzili tak iteligenckofobowe działania, że zaimprenowali PSi przeciwko inteligencji do tego stopnia, że nawet gdyby jakiś inteligent chciał się tam dostać, to wstyd mu na to nie pozwala.
Jako PiStolety musi mu wystarczyć Gosiewski i jeszcze 2, których nazwisk zapomniałem
atocisensacja! / 83.24.224.* / 2007-12-12 18:22
a, co ty rozumiesz przez intelegencję, może także i buractwo z dyplomami tzw. wyższych uczelni?
acomitam / 83.25.232.* / 2007-12-12 10:29
Jest ich trzech! Tzw. oficerowie frontu ideologicznego: Gałązka, Płaskoń i Winiecki. Mają wiele cech wspólnych z których najważniejsze jest przekonanie, że czytelnicy portalu Money.pl są półgłówkami i "łykną" wszystko, co wyjdzie im spod pióra. W zasadzie piszą na jeden temat, zupełnie nie związany z główną tematyką portalu, a nawet jeśli jest inaczej, to i tak bez kilku zdań o straszliwych charakterach Kaczyńskich i ogólnie - o paskudnych naturach wszystkich, którzy nie słuchają słynnego profesora - mediewisty Bronisława Geremka i nie czytują Gazety Wyborczej obejść się nie może. I my to rozumiemy. Cóż bowiem powiedzieliby oficerowie prowadzący, gdyby takich nawiązań zabrakło?
KAP / 2007-12-12 14:19 / Tysiącznik na forum
naczytales sie za duzo Lysiaka i Mciarewicza :)
cozanieostrożność! / 83.24.224.* / 2007-12-12 18:24
nie wypowiadaj publicznie nazwiska Łysiaka, bo Michnika szlag troisty trafi. Łysiaka nie było, nie ma i nie będzie.
maa / 2007-12-12 12:42 / Tysiącznik na forum
Ja wyciągam całkiem odmienne wnioski. I obawiam się, że niewiele rozumiesz.

Zastanawiałeś się nad "oczywistą oczywistością"? Może jest całkowicie subiektywna? Więc zupełnie nieoczywista dla jednych, choć oczywista dla drugich?

I nie pocieszaj się swoimi szatanami - Geremkiem i Wyborczą.
Naprawdę wierzysz, że tylko dzięki nim przegraliście ostatnie wybory? Wierzysz, że ci wszyscy, którzy głosowali przeciw braciom K. słuchają Geremka, czytają Wyborczą i tylko przez nich głosowali na PO? Czy autor felietonu o waszych szatanach wspomniał? Wydaje się być wystarczająco inteligentny, by myśleć bez pomocy waszych szatanów.

A może przegraliście, bo to wy jesteście po prostu, zwyczajnie do dupy i większość krytycznych słów boli, bo są prawdziwe? Twój wpis właśnie to sugeruje.

Nic wam się nie uda, póki nie będziecie szukać swoich porażek w sobie samych, nie w tym, że ktoś was ośmielił się krytykować.
Tyle, że myślenie jest zabójcze dla PiS. Los trójki rewizjonistów to dobitnie pokazuje.
Cóż, w końcu jesteście zwolennikami partii złodziei, których dwóch przywódców wpadło na pomysł by krzyczeć "łapać złodzieja". Niektórzy, ba, całkiem wielu, bo ponad 5 mln. ludzi uwierzyło w ten trik...
tobysięzgrubszazgadzało! / 83.24.224.* / 2007-12-12 18:29
to jest święta prawda!, przeciwko PIS-owi głosowali nie tylko wyznawcy Gieremka i czytelnicy GWnianej. Głosowała cała masa przestraszonych, mniejszych lub większych, przekrętasów. Cała masa tych, którzy o włos uniknęli poddania się lustracji. Cała bolszewia, z rodzinami i wyszyscy wierni ideom Ubekistanu. Wszyscy wyżej wymienieni usilnie, stanowczo i z przekonaniem wyższej sprawy wołają obecnie, odpowiednio: złodzieje - łapać złodzieja, bolszewicy - skończyć z bolszewią itd, itd. Znany trick.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2007-12-12 15:22
Jest jeszcze jedna możliwość: autor "felietonu" jest również szatanem......być może lucyferem! Oczywiście lewactwo wszelkiej maści ma korzenie w bolszewictwie gdzie prym wodzili szatani. I chłopcze nie nazywaj kogoś bezpodstawnie złodziejem. Odnośnie swojej matki możesz takie epitety wypowiadać....
maa / 2007-12-12 15:37 / Tysiącznik na forum
Regulamin forum
arch / 2007-12-12 15:42 / Tysiącznik na forum
Logika postępowania "maa " jest bardzo podobna do logiki Mossadu, którą to logikę opisuje Victor Ostrovsky w swoich wspomnieniach, ze służby w wywiadzie Izraela („By Way Of Deception”). Mossad opiera się na zasadzie talmudycznej, gdzie głównym kryterium jest: „co jest dobre dla Żydów,” w przeciwieństwie do logiki Arystotelesa i Świętego Tomasza z Aquinu, która to logika wymaga obiektywnej prawdy (n.p. bez uznawania wyższości Żydów ponad nie-Żydami).
maa / 2007-12-12 17:12 / Tysiącznik na forum
Wow!
- "obiektywna prawda" (niewątpliwie: w oczywisty sposób" obiektywna!?)
- "Tomasza z Aquinu" - czy chodzi może o Tomasza z Akwinu? Jeśli tak, to nie obrażałbym pamięci tego katolickiego filozofa, przypisując coś, czego jak sądzę, nigdy nie napisał.
Jeśli się jednak mylę, to proszę o dowód. Dowody św. Tomasz, o ile pamiętam wykłady o nim, lubił...

- passus o Żydach świadczy raczej o edukacji "arch"-a na "Mein Kampf" A. Hitlera i pisemkach pochodzących z kręgu dyr. Rydzyka niż na np. "Summa theologiae" św. Tomasza z Akwinu.

I jeszcze jedno, co dla "arch"- a jest logiką? Bo chyba używa on to pojęcie w jakiś potocznym, nieznanym mi znaczeniu.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2007-12-12 17:32
Co ty bredzisz, nie naciagaj jak zwykle... passus o Zydach świadczy o niezwykłej spostrzegawczości, trafoności porównań..., nie dowodzi natomiast że Tomasz z Akwinu coś takiego napisał (czytaj dokładzniej a potem odpowiadaj). Natomiast twoje wzmianka o Rydzyku świadczy o twoim ukierunkowaniu idologicznym....
acomitam / 83.25.232.* / 2007-12-12 14:03
I znów, jak zwykle w przypadku Szanownego Maa, arcyprzenikliwy komentarz. Niektórym to nawet do głowy nie przyjdzie, że jak ktoś nie jest za PO, to wcale nie musi być za PiS-em. Znamy takie ograniczenia i rozumiemy jakie trudności w wyjaśnianiu prostych spraw powodują. Dlatego zalecamy: nadal dużo Wyborczej i programów z J. Żakowskim.
maa / 2007-12-12 14:48 / Tysiącznik na forum
Znacie takie ograniczenia?
Ale jedno nas chyba łączy - ja głosowałem na PO, a nie jestem za nią.
Bo chyba nie mylę się podejrzewając, że głosowaliście towarzyszu "acomitam" na PiS, nie będąc za PiS?
No chyba że macie mniej jak 18 lat i nie głosowaliście jeszcze .

Sam już nie wiem...
acomitam / 83.25.232.* / 2007-12-12 15:47
Otóż ja co do zasady na wybory nie chodzę. Demokracja ludowa śmieszy mnie nieskończenie, po cóż więc miałbym robić z siebie durnia? Naoglądają się ludziska w telewizji bajek o tym jak to będzie dobrze, gdy wybory wygra partia A czy B, naczytają w Wyborczej propagandowych tekstów i święcie przekonani, że będzie tak jak mówią w telewizji i piszą w gazetach pędzą spełnić swój obywatelski obowiązek i zmienić coś w swojej ojczyźnie. A jedyne co mogą zmienić, to ewentualnie majtki przed pójściem do urn. Szczególnie zaś bawią mnie ci, którzy mają wyśrubowane mniemanie o sobie, zaś jako osoby ponadprzeciętne, lepsze pod każdym względem o lata świetlene od słuchaczy Radia Maryja i gorąco przekonane o swoim elitarnym położeniu na społecznej mapie lecą do urn i głosują na... PO. Jak ich tam nazywają? Chyba wykształciuchy, czy jakoś tak.
maa / 2007-12-12 17:26 / Tysiącznik na forum
"demokracja ludowa" - wiesz co to było? W niej pewnie byś głosował. W niej NAPRAWDĘ 99.5% uprawnionych wrzucało głos do urny. I ty pewnie też byś to zrobił, gdybyś wtedy żył. Zrobiłbyś to ze strachu i oportunizmu.

A głosowałem na PO, bo zacząłem się bać. Bałem się tego co i jak mówił Jarosław K., Gosiewski, Ziobro. Mówili podobnie jak aparatczycy PZPR. Mam dobrą pamięć.
I bałem się że twoja "demokracja ludowa" powróci. Że znów niepójście na wybory będzie wymagać odwagi, a nie świadczyć o szczeniactwie.
Feliks.D. / 83.238.240.* / 2007-12-28 21:43
ciekawostka:demokracja ludowa-czy wg. was istnieje jakaś inna?(z samej definicji to wynika)
acomitam / 83.25.229.* / 2007-12-13 06:44
Ze strachu i oportunizmu? Nie należy do wszystkich przykładać własnych miar. Chodzenie na wybory za komunu wcale nie było obowiązkowe, nie miało też żadnego wpływu na wynik wyborczy. A ten strach przed okrutnymi Kaczorami wskazuje dobitnie, że na kogo jak na kogo, ale na Szanownego Maa władza ludowa PRL-u jako na wyborcę mogłaby liczyć. Z takich właśnie rekrutował się także tłum na pochodach 1-szo majowych.
sąjednakargumenty! / 83.24.224.* / 2007-12-12 18:32
o to ciekawe, był taki okres kiedy się bałeś?. A jednak nie maa, to jak przyłożyć maa lewego sierpowego.
"i to by było na tyle" / 81.210.19.* / 2007-12-12 08:28
Panie Gałązka! Czy jako "specjaliście" ds. etyki, a nie propagandzisty, zdarzyło się napisać coś równie konstruktywnego o "jedynie słusznej" partii skupiającej POpaprańców? Za przeproszeniem, rzygać się chce przy czytaniu takich "odkrywczych" tekstów. Pozwoli pan, że sparafrazuję tekst p. Krausa: sztuką agitatora jest udawać tak głupiego, jak jego słuchacze, aby myśleli, że NIE SĄ TAK GŁUPI, JAK ON. Pasuje?
maa / 2007-12-12 15:26 / Tysiącznik na forum

ozwoli pan, że sparafrazuję tekst p.
Krausa: sztuką agitatora jest udawać tak głupiego, jak jego
słuchacze, aby myśleli, że NIE SĄ TAK GŁUPI, JAK ON.

W przypadku agitowania słuchaczy z PiS trzeba by rżnąc naprawdę wyjątkowego głupa...
To powiedzonko jest dobre dla innego audytorium; wy wymagacie czegoś innego - Führera, Wodza Nieomylnego, Naszego Kochanego, który poprowadzi was w Świetlaną Przyszłość z 3mln. mieszkań lustracją, prawem i sprawiedliwością...
Kiedy zorganizujecie manifestację à la Ziuganow na Placu Czerwonym? Z otyłymi starszymi paniami w moherach, niosącymi przed soba portrety Gomułki, Gierka, Rydzyka i Kaczyńskich?

PS
Juz nie chce mi się pisac takich bzdetów. Za dużo uwagi wam poświęcam.
"i to by było na tyle" / 81.210.19.* / 2007-12-17 08:52
Co ty pie....sz?! Po co tyle piany na ustach?Bardziej "potłuczonej" argumentacji szukać ze świecą. Czyżbyś (oględnie mówiąc) był poważnie chory? :). No, to wyrazy współczucia.
takpóźnozwnioskowaniem? / 83.24.224.* / 2007-12-12 18:38
to prawda, że uwagi dużo poświęcadz, ale przecież płacą ci za to, więc nie jest to takie zajęcie bez efektu, chociażby finansowego. Że nie przekonasz nikogo, już przekonanego, to też skądinąd wiesz. Wiesz bowiem, że nie pomagało wcześniej wywożenie, mordowanie i uporczywe propagowanie ideologi szumowin bolszewickich i to wszystko realizowane przez wyspecjalizowane tzw. firmy. To obecnie, w tym śmiesznym, wirtualnym świecie coś miałbyś zdziałać. Faktycznie trzeba byłoby być kompletnym imbecylem, aby w to uwierzyć.
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-12-11 16:19
Sztuką agitatora jest udawać tak głupiego, jak jego słuchacze, aby myśleli, że są tak mądrzy, jak on" - doradzał wybitny pisarz i satyryk austriacki Karl Kraus.
Widać wyraźnie, że pan Gałązka wyraźnie wziął sobie do serca rady cytowanego satyryka. Aby jednak wprowadzić w błąd przeciwnika, zastosował technikę opisaną przez Karola Dickensa w jego książce "David Coperfield" czyli "łapaj złodzieja". Panie Gałązka - obudź się Pan, Kampania wyborcza już się skończyła, chyba że zaczynasz Pan już następną.
zebr / 85.222.34.* / 2007-12-11 16:48
Obserwator Swojemu psychicznie choremu wodzusiowi stawiać pomniki i chwalić go pod niebiosa. Ale i tak nie zatrzesz wrażenia, że rządy bliźniaków można porównać do rządów Bieruta z tą różnicą,że nie mieli aparatutu jakim było UB 40 lat temu. Dlatego obserwator mogę toboie doradzć "spieprzaj dziadu razem z bliźniakami" i skończ juz ten PISiuarowy jazgot,.
acomitam / 83.25.232.* / 2007-12-12 10:19
Rządy bliźniaków można porównać do rządów Bieruta? Hm... To ile ofiar pochłonęły? Niech sie Pan podzieli z nami tymi rewelacjami.
cotudodać! / 83.24.227.* / 2007-12-11 21:10
a ty z tego aparatu zapewne pochodzisz. Lustracja cię mocno przestraszyła?. Pewnie z podobnym efektem, jak niejakiego Gałązkę (skąd się biorą podobne nazwiska, czuć po prostu pańszczyźnianym klimatem)
dzeku / 195.94.208.* / 2007-12-11 16:18
Bogu dziękować, że ich matka poprzestała na dwóch i że nie robili kariery za PZPR. Jak czytam jakie panują zasady u PiSdolców, to komusze statuty jawią się jako wzorce demokracji. Praktycznie zawsze wychodziło na to co chciał "pierwszy" ale ile trzeba było się nakombinować, żeby zachować pozory, a u nich żadnego tam tego. Pierwszy jeszcze p********** nie skończy, a już przydupasy smród obracają w słowo objawione i prawo staniwione.
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-12-11 16:23
Nijaki "dzeku" postanowił udowodnić, że można mieć nie tylko miód ale i szambo w gębie - i to mu się udało.
egon / 198.28.69.* / 2007-12-11 16:10
To czego nie dostrzegł (lub nie chciał dostrzec) p. Gałązka, to duże prawdopodobieństwo sukcesu strategii Kaczyńskiego. Będzie on pochodną błędów i słabości Tuska. Wymieńię tu kilka: zdrada liberalizmu i wolnego rynku, nierealne obietnice, unikanie rozwiązań poważnych problemów z powodu parcia za wszelką cenę do prezydentury, defekty charakterologiczne.
Zanosi się na to, że Kaczyński powróci do władzy, może nawet szybciej, niż przewiduje.
maa / 2007-12-11 19:50 / Tysiącznik na forum
Jak widać po dwóch latach większość Polaków zdecydowała odesłać Jarosława tam, skąd przybył: na ławy opozycji. Obawiam się też, że gdyby to było konieczne zagłosowalibyśmy nawet na LiD, byle Kurdupli-realnych bolszewików (nazistów? - w końcy niewielka różnica) osunąć od władzy.
To będzie działać dalej na korzyść PO i Tuska- nie mamy tego czego chcemy, musimy głosować tak, by uniknąc restytucji bolszewii.
acomitam / 83.25.229.* / 2007-12-13 06:53
Większość? To ile w końcu liczy nasz kraj? Wydawało mi się, że coś około 40mln, z czego uprawnionych do głosowania pewnie ze 30 mln. Na wybory poszło dajamy na to 60%, co daje 18 mln. Przy wyniku PO, dla uproszenia przyjmijmy 40%, daje to w liczbach bezwględnych 7,2 mln. Gdzie tu jest większość Polaków? Ale pewnie ze mną jest coś nie tak, że nie dostrzegam takiej oczywistości.
czerwony _kapturek / 83.9.64.* / 2007-12-11 15:34
temu jeszcze nie przeszło szczekanie na PiS???
protest / 79.187.37.* / 2007-12-11 13:19
13 grudnia protest przeciwko aresztowaniu Gazety Polskiej za pisanie prawdy. Manifestacja o godzinie 17 na ulicy Marszałkowskiej, w obronie wolności słowa.
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-12-11 16:28
Podobno ma również być na manifestacji arcybiskup Wielgus. Będzie się można wyspowidać za grzechy związane z VIII-mym przykazaniem.
KAP / 2007-12-11 13:54 / Tysiącznik na forum
przypomnij jesze date rocznicy zastrzelenia pierwszego prezydenta IIRP , tak dla równowagi endeku.
ibędziejakatakarównowaga / 83.24.227.* / 2007-12-11 16:29
ażeby esbecja przypadkiem nie poczuła się niedoceniana - przypomnij sobie mord Wolińskiej i niejakiego Andrejewa na Fieldorfie.
KAP / 2007-12-12 14:24 / Tysiącznik na forum
i jeszcze na tysiacach innych. jak wiesz ub/esbecja dzialal w ramach podleglej ZSRR Polski. endecja w niepodleglym i suwerennym kraju. przykre ale prawdziwe.
maa / 2007-12-11 19:52 / Tysiącznik na forum
Tylko dlaczego mówicie Wolińskiej i Andriejewowi "Teraz k[ur]wa my!" ?
coprawdatoprawda! / 83.24.227.* / 2007-12-11 21:13
e tam "my", sam wiesz dokładnie, że te "my" to pikuś w stosunku do was, drogi uczniu Morela.
dudekbec / 79.187.37.* / 2007-12-11 12:54
orędzie TUSKA czeka na analize.

nauczyciele, lekarze, pielegniarki, straz poz, graniczna, policja, kolejarze.
KAP / 2007-12-12 15:29 / Tysiącznik na forum
oredzie Jarka czeka na psychoanalize...
maa / 2007-12-11 11:48 / Tysiącznik na forum
Regulamin forum
czekista / 79.187.37.* / 2007-12-11 12:46
ty mądralo analizujesz słowa swojego wodza tuskowego i akceptujesz pacyfikację CBA, likwidację NIK i abolicję dla wielkich przekrętów. Akceptuesz uległość wobec oprawców czeczeńskich i lizusostwo wobec hermana. Dla ciebie na świecie sa tylko 2 państwa soviety rosyjskie i niemcy. Reszta jest nieważna
KAP / 2007-12-11 13:56 / Tysiącznik na forum
przejklejajac zapomniales dodac cos o akceptacjii sodomii i masonów. :)
otojestpytanie / 83.24.227.* / 2007-12-11 21:15
a co cię bardziej kręci sodomia, czy masoneria?
KAP / 2007-12-12 14:24 / Tysiącznik na forum
jedno i drugie, ale tylko gdy jestem na roowerze.
Marqus / 79.187.251.* / 2007-12-11 12:06
poproszę o logiczną analizę wątku premiera dot. "boisk w każdej gminie" chyba że wierzysz bezgranicznie
pocyekam / 79.187.37.* / 2007-12-11 12:50
Duedek już budował reklamując piwo.
A ja poprosze o logiczną interpretację słów premiera Tuska o

R A D Y K A L N Y C H podwyzkach dla budzetowki !

zaraz wszyscy się dowiemy
R A D Y K A L N Y C H podwyzkach dla budzetowki !
maa / 2007-12-11 14:05 / Tysiącznik na forum
A może lepiej o cyckach pani Koteckiej?
Naprawdę nie stać was na pisanie NA TEMAT?
maa / 2007-12-11 12:23 / Tysiącznik na forum
Da, a u was Niegrow bijut...
Jak zwykle u wierzących:
Co z tego, że zarzut wytoczony Tuskowi ma się nijak do zarzutów wobec Kaczyńskiego?
Kiedy pozbędziemy się marksizmu-leninizmu z myślenia?

Czy ja gdzieś napisałem, że jestem fanem PO? To dla mnie jedynie mniejsze zło niż noebolszewickie zło PiSu. Kiedy PO obiecywała rezygnację z dotacji budżetowej, stwierdziłem, że robi to, bo dotacji nie ma, a jak będzie miała, to sie rakiem wycofa.
Ale powtarzam jeszcze raz - logicznie nie ma to nic do prawdziwości zarzutów stawianych neobolszewikom z PiS.
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-12-11 16:36

Czy ja gdzieś napisałem, że jestem fanem PO? To dla mnie
jedynie mniejsze zło niż noebolszewickie zło PiSu

Może objaśnisz gdzie jest to Twoje "dobro"
Marqus / 79.187.251.* / 2007-12-11 12:31
a czy ja gdzieś napisałem że jestem fanem PiSu ? wręcz przeciwnie !!! mniejsze zło jest ważne podczas wyborów, teraz należy sprawiedliwie dzielić razy i wytykać błędy
maa / 2007-12-11 14:03 / Tysiącznik na forum
Dalej nie rozumiem.
Czy dzielić razy znaczy machać pałą na oślep i bez sensu?
W lewo (w PiS) w centrum (PO), no tak., w prawo to już całkiem nie ma sensu. Nic tam nie ma.

Ale oczywiście, trzeba pilnować PO.
Z przyjemnością patrzyłem, jak Chlebowski wił się wczoraj w "Teraz MY" w TVN24 w programie o dotacji budżetowej i starych obietnicach PO przekazania tej dotacji na boiska...
Marqus / 79.187.251.* / 2007-12-11 17:03
przecież napisałem wyraźnie - SPRAWIEDLIWIE , czy to wg Ciebie oznacza "na oślep i bez sensu" ??? tylko nie pisz, że sądy PiS tak działały bo to nie moja sprawa .
maa / 2007-12-11 19:57 / Tysiącznik na forum
Co to znaczy SPRAWIEDLIWIE?
Po równo?
Wg zasług? Czyich? Moich? Ich?
Juz zdaje się Hammurabi uważał to słowo za demagogię...
Najczęściej używali go sowieci i hitlerowcy.
Sprawiedliwie, to jeszcze gorzej niz na oślep. To znaczy tendencyjnie.
Marqus / 83.29.75.* / 2007-12-11 23:42
już wiem!!!! Twój jedyny cel to dobić do 2000 wypowiedzi na tym forum , bo skąd byś wymyślił tak debilny komentarz.
absurd / 85.255.177.* / 2007-12-11 11:53
a kto przekona wierzacego maa

NIKT !!!
maa / 2007-12-11 12:25 / Tysiącznik na forum
Fakt, tobie to udać się nie może.
absurd / 85.255.177.* / 2007-12-11 12:37
o z pewnościa nie ja .. ale skoro raczyłes do mnie sie odniesc i zaznaczyc ze napewno nie mi .. to dzieki.
nie mam zamiaru nikogo nawracać w tym maa takze .. w przeciwienstwie do maa nie mam zapału misjonarskiego .. na cztach bywam okazyjnie .. nie sadze abym był "tysiacznikem" nie mam az takiej ochoty na wsciubanie swego nosa do kazdej dyskusji.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-12-11 10:36
Inteligencja jako cel PiS?
SO miało swoją inteligencję (przynajmniej tak mówił guru)
RM ma swoją inteligencję (nawet swoją wyższą uczelnię)
LPR ma swoją inteligencję (jurajską, ale zawsze)
Tylko PiS nigdy nie chwalił sie swoją inteligencją. Można by rzec, że to partia magistrów, bo tych kilku profesorów to zwykle spadochroniarze z innych partii.
Jak trafić do inteligencji? Najprościej oddać im częśc władzy. Ha, i tu jest kłopot, bo JK wymyślił na razie metodę deklaratywną. On deklaruje inteligenckość i to ma inteligencji wystarczyć. Tak jak swego czasu deklarował patriotyzm i miał on wystarczyć patriotom. Czy też deklarował walkę z korupcją i miał on wystarczyć uczciwym. Wyborcy są w większości uczciwi i są patriotami.
Jego wizażysta i pijarowiec jeszcze się nad nim napracują.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy