Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Polityczne odchudzanie

Gałązka: Polityczne odchudzanie

Money.pl / 2009-02-03 08:14
Komentarze do wiadomości: Gałązka: Polityczne odchudzanie .
Wyświetlaj:
historyk / 80.50.180.* / 2009-02-04 19:34
Kierownictwo PiS-u postanowiło wydać prawie cztery miliony złotych na poprawę wizerunku swojej partii.

Zabrać te pieniadze tak bezuzytecznie zmarnowane i pozbawić partie środków do istnienia wprowadzić system jednopartyjny na wzór jednoosobowej spółki zoo czyli PO kierownicza siął narodu, a napewno wyda te środki w interesie całego narodu aby Polska rosła w siłe a ludziom żyło sie dostatnio
UPRzejmy / 80.54.62.* / 2009-02-03 15:14
Regulamin forum
scorpion1 / 195.38.12.* / 2009-02-03 13:40
Regulamin forum
A Kaczorek ma motorek / 79.184.48.* / 2009-02-03 16:01
Pan podpisujący się jako n. uprawia jakąś demagogie zarzuca Pan komentującemu scorpion1 że Gałązkę przezywa od patyczka a sam Pan nazywa osoby nie pobierające PO od skowyczących PIS-eczków. W Polsce od czasów PRL Rządów rożnych było trochę a Pan Gałązka zawsze ma racje. Wtedy w PRL miedzy czasie i teraz. Przypominanie komuś kim się było i co pisał i mówił uważa Pan za coś negatywnego? Panu Gałązce brakuje konsekwencji w tym co pisze i mówi .
Jeden z mistrzów obracania kota ogonem Jerzy Urban został publicznie nazwany przez senatora Ryszard Bender "Goebbels stanu wojennego" Sąd badał sprawę przez 13 lat, Wtedy to uznane zostało, że Bender miał prawo porównywać Urbana do Goebbelsa w zakresie stylu uprawianej propagandy.
n. / 151.92.176.* / 2009-02-04 15:42
Przeczytaj jeszcze raz to co piszą twoi pobratymcy z PIS-u, zobacz jak wsciekłe ataki przypuszczają na dziennikarza który wykonuje swoją pracę...
Ja rozumiem, jak piszę poniżej, że można się z kimś zgadzać lub nie, można przedstawić własne poglądy lub polemizować z czyimiś ale atakowanie personalnie osoby, przekręcanie jej nazwiska w celu ośmieszenia, czepianie sie wieku czy chamskie obrażanie bo się nie ma nic innego do powiedzenia jest żałosne, żenujące i nie warte żeby stawać w ich obronie...
Gałązkę przezywa od patyczka
a sam Pan nazywa osoby nie pobierające PO od skowyczących
PIS-eczków.
- zdejmij ciemne okulary i zobacz jak twoi przyjaciele spod sztandaru PIS-owego zmieszali z błotem dziennikarza, jego wygląd, wiek, nazwisko, rodzinę i wszystko co potrafili oprócz oczywiście treści jego artykułu i nie przytaczaj mi tu jakichś nic nie znaczących moich zdań bo to na prawdę nie pomoże...
Bardzo "odważni" wszyscy w chamstwie, pochowani za nickami...
Sami "prawdziwi mężczyźni" na tym forum...Żenada.
A Kaczorek ma motorek / 79.184.51.* / 2009-02-03 11:48
Pan Gałązka ma teraz problem. Jego chorągiewkowy charakter dawno wyczuł że wiatr wieje z innej strony a jego pracodawcy żądają od niego by ustawił swoją chorągiewkę nie zgodnie z kierunkiem wiatru.
sceptyk / 2009-02-03 10:38 / Tysiącznik na forum
Kuriozum spod pióra Gałązki:

[fachowców] bezpartyjnych. Na przykład na zasadzie konkursów. Stworzyć zespoły ludzi potrafiących rozróżniać pomysły mądre od głupich


Problem w tym, że rozkazodawcy Gałązki pomysłów mają mnóstwo, czasem nawet dobrych. Problem w tym, że żadnego NIE CHCĄ realizować, bo cała tzw. klasa polityczna straciłaby koryto. A wtedy co rozdawałby Tusk, Schetyna czy Nowak?

W UPR już dawno zauważali, że
Świnie się zmieniają.
Ale tylko UPR jest gotowe zlikwidować KORYTO.
MN4 / 80.51.231.* / 2009-02-03 12:40
A co na to LPR?
sceptyk / 2009-02-03 17:41 / Tysiącznik na forum
Jak to narodowi socjaliści:
chcą się dorwać do koryta
v5 / 193.111.166.* / 2009-02-03 10:58
Kiedyś była dyskusja na temat korków w W-wie. Korwin powiedział że aby ich nie było trzeba zlikwidować tramwaje.
Genialne
sceptyk / 2009-02-03 11:31 / Tysiącznik na forum
Jestem bardziej radykalny.
Należy zlikwidować Warszawę, a przede wszystkim warszawkę.

Bo jak roumiem popierasz likwidację KORYTA.
MN4 / 80.51.231.* / 2009-02-03 12:41
O dwóch takich co likwidowali koryto vel warszawkę.
sceptyk / 2009-02-03 17:54 / Tysiącznik na forum
Kto likwidował koryto????
NAZWISKA proszę!!!!
studentMIM / 2009-02-03 22:30 / Tysiącznik na forum
Nazwisk nie ma, bo "koryta" zlikwidować się nie da, a jedynie zmniejszyć (swoją drogą słowo koryto też można by zastąpić np. "marnowaniem pieniędzy podatników", bądź czymś innym byle na poziomie).
Ale musisz przyznać, że akurat za tą akcję z cięciami w budżecie należy z punktu liberała gospodarczego PO pochwalić.
sceptyk / 2009-02-07 22:20 / Tysiącznik na forum
Chyba żartujesz?
Cóż to za cięcia?
NIE kupienie czołgów dla armii?
albo zmniejszenie śrdoków na policję???

Gdyby wzięli się za KRUS, młodych zdrowych emerytów, biurwokrację rozrośniętą jak nowotwór złośliwy, to co innego!
Ale tego koryta ci ŁŻE_LIBERAŁOWIE akurat NIE zrobią.
n. / 151.92.176.* / 2009-02-03 11:34
Regulamin forum
n. / 151.92.176.* / 2009-02-04 16:01
O! Wystraszyłeś się i kazałeś usunąć post?
Kurcze, jaki ty odwazny jesteś, jestem pod wrażeniem działesz jak PIS i jego motto:
Usunać wypowiedzi mądrzejszych może ciemny naród kupi moje...
sceptyk / 2009-02-03 11:44 / Tysiącznik na forum
O!
Odezwała się diva politycznej poprawności.
Niczego innego nie spodziewam się po tuskowniarstwie:
fizycznej likwidacji przeciwników politycznych.
Pisałem już o tym wielokrotnie:
róznica między POwszczykami a nazistami jest taka, że naziści już mieli okazję do budowy obozów koncentracyjnch, a POstEMpaki jeszcze nie maja odwagi.
Ale spoko! TW Stokrotka pracuje!
n. / 151.92.176.* / 2009-02-03 13:24
No, teraz to się sam zamotałeś biedaku w swoich poglądach...
1.Przed chwilą (pierwszy!) byleś za likwidacją Warszawy vel "Warszawki" - rozumiem to nie ludzie? Czy mentalność Kali vel PIS ?
2. Najlepszym i niezastąpionym człowiekiem od siania nienawiści jest jedyny w swoim rodzaju ojciec dyrektor i żaden
POstEMpak
nie ma z nim szans...
No cóż, nie jestem zaskoczona. Prostackie, bezmyślne obelgi, żadnej myśli (bo co by się tam jeszcze przebiło prócz rydzykowo-pis-owskiej sieczki), mentalność "Kali robić komuś to dobrze ale Kalemu robić to samo to źle", no i ta "ynteligencja"...
WOW.
sceptyk / 2009-02-03 17:53 / Tysiącznik na forum
ad 1) warszawka to zjawisko
ja jestem konkretną osobą, której grozisz jak prawdziwa czekistka śmiercią;
ad 2) jakiego ty znowu ojca mieszasz?

3) obelgi i groźby karalne póki co to twoja specjalność;
nie natężaj się tak bardzo, bo ci żyłka pęknie;

to twoje bluzgi właśnie wskazują na brak jakichkolwiek argumentów;
na wykazane nieudolności tuskowniarzy i powszczyzny odpowiadasz tylko wyzwiskami pod adresem PiSiorów, dyrektorów, ojców i Ducha Świętego, a wykazujący jest w twoim mniemaniu samym złem zogniskowanym pod hasłem KACZYZM.

Biedna kobieto, nie dość że życie cię nie rozpieszcza, to jeszcze bezsilna złość dobija. Żal.
n. / 151.92.176.* / 2009-02-04 15:59
Cały dzień potrzebowałeś żeby wymyślic coś takiego? Biedaku...
Kurczę, jaki ty mądry w tych swoich wyzwiskach jesteś, jaki wygadany w obrażaniu kobiet i jaki odważny w chowaniu się za nickiem...
Aż dziw że musisz tu siedzieć i odpisywac takiej starej, pomarszczonej (twoje słowa) kretynce, schowany bezpiecznie za portalem zamiast być ministrem z ramienia "nieomylnego" i "nieskalanego" PIS-u...
Ach, no tak, nie mogliby cię wybrać, kto by zrozumiał twoje wypowiedzi vel bełkot? Przeczytaj sobie to co napisałeś jeszcze raz a potem zastanów się jak można się denerwować czytając coś co nie ma żadnego meritum, sensu ani składni...
Naprawdę daruj sobie bo robisz się nudnawy z tym czepianiem się wieku, wyglądu, pisaniem w kółko tych samych bredni i popisywaniem się literacką elokwencją której brak...
Może by mnie to obchodziło gdybyś był coś wart a tak to zostało ci tylko siedzieć i klepać w klawisze bez sensu licząc na czyjeś zainteresowanie...
Generalnie zrobiłeś się nudny więc znajdź sobie kogoś kto nie będzie ziewał czytając twoje wypociny...Żegnam.
MN4 / 80.51.231.* / 2009-02-03 08:14
Obiecali kilka lat temu.
Parlament na pół. Urzędników połowa.

Byłaby płaszczyzna porozumienia i 250 tys bezrobotnych urzędników. To byłoby jakieś 25 mld oszczędności.

Najnowsze wpisy