Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Zwycięska parada prezydenta

Gałązka: Zwycięska parada prezydenta

Money.pl / 2010-03-30 09:44
Komentarze do wiadomości: Gałązka: Zwycięska parada prezydenta.
Wyświetlaj:
UPRzejmyu / 80.239.242.* / 2010-04-13 11:01
żądamy od redakcji Money.pl zeby przemyslala jeszcze raz czy Gałązka powinien sie tu wypowiadać
PlawdaKtólaBoli / 77.254.151.* / 2010-03-30 21:42
Starannie przeczytałem ten felieton. Miałem chwilę (urlop). Miałem też katolicką przed-wielkanocną potrzebę podjęcia próby zrozumienia idioty.

Wnioski: ten facet zwyczajnie nie jest patriotą. I w konsekwencji jest nikim.
dgen / 2010-03-30 20:55 / Tysiącznik na forum
jaką rocznicę nasz prezydent ma świętować w moskwie:
1. początek okupacji sowieckiej w Polsce ?
2. nasilenie akcji militarnych sowieckich żołnierzy przeciwko resztkom AKowskiej partyzantki ?
3. objęcie władzy przez komunistów w Polsce ?
4. początek "zimnej wojny" ?
5. ostatnią "turę" wysiedlenia Polaków z dawnych wschodnich rubieży i pozbawienie ich majątków ?
atfu... / 77.255.244.* / 2010-03-30 20:43
i tak smędzi i mąci, ciągle wokół jednego tematu. Krąży niczym ta wesz, aby jeszcze trochę ukłuć to tu, to tam, ale szczera aktywność płaskonia ujawnia się dopiero wtedy, gdy mowa jest o jego ideowym wzorcu, o tow. generale. A co słychać u tow. genrała, otóż ten zacny i prawy oficer oświadczył ostatnio, że są tacy, co mu źle życzą i w ogóle życzą sobie, aby zszedł z tego padołu łez. A ja sądziłem, że towarzysz generał stracił już kontakt z rzeczywistością.
młot na czarownice / 79.191.210.* / 2010-03-30 20:23
Jaruzel wróć do swojej ojczyzny Rasiji na zawsze. Polskie "sądy" nie były w stanie wymierzyć ci sprawiedliwości. Jeszcze słychać niemy krzyk ofiar grudnia 70 i grudnia 81. Cóż Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy
sceptyk / 2010-03-30 13:07 / Tysiącznik na forum
Gałązko,
nieustannie w swojej publicystyce sprowadzasz problemy do absurdu,
i piszesz w przekonaniu, że ludzie czytający twoje teksty to idioci.
Jeżeli twoim zdaniem gałązko, Jaruzelski - zdrajca, sprzedawczyk i morderca, zasługuje na udział, W IMIENIU Polski, w obchodach zwyciestwa nad Niemcami (nota bene obchody w Moskwie są obchodami zwycięstwa nad faszyzmem, NIE nad Niemcami), to znaczy, że jesteś z tej samej "formacji politycznej" utworzonej jeszcze w Targowicy i skutecznie trwającej do dzisiaj:
to formacja zdrajców i sługusów obcych mocarstw.
2QWERTY / 89.188.192.* / 2010-03-30 12:36
Wreszcie Gałązka zada kłam swojej głupocie?
Pan Prezydent jest na pewno rusofobem i socjalistą.
Ale czy jest małostkowy, jak sugeruje tytuł tych wypocin?
Na pewno tekst sugeruje, że pan Gałązka jest albo głupcem albo człowiekiem złej woli.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-03-30 10:02
W zniewalaniu Polski, na rzecz sowietów, ma niewątpliwie, większy udział tow. Jaruzelski! Jednak, gdyby LechKacz, urodził w się w tym samym roku, co Jaruzelski - to kto wie! Kto wie, kogo Putin, mocniej by poklepywał po plecach.
LechKacz z kolei, ma wielkie zasługi - w zniewalaniu Polski na rzecz Brukseli.
Gdy uświadomimy sobie, że malowanie Europy - na czerwono, przeniesiono taktycznie z Moskwy do Brukseli, to wtedy dojdziemy do wniosku, że w Moskwie, obok siebie, musi siedzieć i Jaruzelski i LechKacz!
Nie należy zapominać także, wkładu w budowę fundamentów, dzisiejszego eurokołchozu, towarzyszy niemieckich w latach 1939 - 1945.
Dlatego za parę lat, w defiladach moskiewskich, będą brać udział weterani z Wafen SS i Werhmachtu - na cześć położenia podwalin, pod fundamenty, ówczesnego eurolołchozu.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-03-30 09:44
Że historia to trudna dziedzina? Wiemy, wiemy.
Dajmy na to Francuzi - koalicjanci podczas wojny współpracowali z Hitlerem, walczyli z Anglikami (czyli przeciwko Wielkiej Brytanii).
Dajmy na to Rosjanie - koalicjanci (byle do Łaby), czyli gdzie my tam granica.
Dajmy na to Polacy - niby walczyliśmy na wszystkich frontach, a tak naprawdę nigdzie nas nie było. Gdyby nie bitwa nie bitwa pod Lenino, to pozostałby tylko udział w lokalnych działaniach wojskowych.

Najnowsze wpisy