Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Gąsiorowski: Czy kupiłbym akcje koncernu Polska SA?

Gąsiorowski: Czy kupiłbym akcje koncernu Polska SA?

Wyświetlaj:
CSpostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-12-12 10:00
Ocena "Polska SA" jest bardzo interesująca. Jest jakiś obraz przedsiebiorstwa-kraju w tym monencie - szkoda, ze nie ma odniesienie do sytuacji poprzenich i do trendu zmian. Może przydała by się "analiza techniczna". Mam nadzieję, że przedstawienie w "firmowym" świetle fragmentu rzeczywistości nie było próbą manipulacji - w każdym razie widzimy, że w gospdarce jeszcze nie jest najlepiej i jest naświetlony cel do którego powinniśmy dążyć.
REKLAMA
http://politycznogospodarczy.blog.onet.pl/
klakier / 62.111.137.* / 2006-12-12 09:33
Gratuluję Panie Danielu !
Felietonik, jak felietonik. Przeczytałem, pomyślałem - facet myśli podobnie jak ja i... zacząłtem przeglądać komentarze. I wie Pan co sobie pomyślałem, żeś dorobił się Pan autorytetu znacznie przewyższającego autorytet dobrego felietonisty. Większość dyskutantów wymaga od pańskiego zgrabnego felietoniku odpowiedzi na na wszystkie nurujące Polskę problemy. Tak trzymać Panie Danielu :)
reichstadt / 212.160.132.* / 2006-12-12 08:02
Gąsiorowski musi odejść (czyt.: przestać ludziom mieszać w głowie). Felietonik tyle efektowny co bałamutny. No to sięgnijmy też do klasyki. A co z misją, no i wizją???
Karlos / 2006-12-11 17:45 / Tysiącznik na forum
Panie Danielu,
Bardzo trafne ujęcie problemu. Tak więc, sprzedajemy akcje Koncernu Polska???- niedługo oddaja nowy terminal na Okęciu (tzn nowe biuro maklerskie z mniejszymi prowizjami)...:)
Marqus / 217.8.162.* / 2006-12-11 12:47
artykuł OK , ale nie wiem czemu tak wnikliwy obserwator łączy objawy bankructwa kraju z "aferami" , które "wybuchły" przy okazji ustawy lustracyjnej i WSI. Nie miały i nie mają żadnego wpływu na gospodarkę.
barakuda / 2006-12-11 14:04 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
masz nikłe (delikatnie mówiąc) pojęcie o tym, jak wiele nici zależności wiąże gospodarkę ze wszystkimi obszarami ludzkiej aktywności....
Marqus / 217.8.162.* / 2006-12-11 15:07
czuję się wzruszony Twoją delikatnością, ale przywal śmiało co ma "molestowanie" w SO czy jakaś impreza "neofaszystów" sprzed chyba dwóch lat - do gospodarki ????
MN1 / 80.51.231.* / 2006-12-11 10:34
Ja przekazuję swoje udziały moim dzieciom i jest mi wstyd, że będą spłacały moje długi (10 tys. EUR na jednego zatrudnionego) i będą musiały mnie utrzymać, bo ktoś ukradł moje oszczędności zgromadzone w ZUS.
szczęśliwy obywatel / 83.24.155.* / 2006-12-11 09:14
Najgorsze jest to, że jestem tego koncernu żyrantem. Jak się pozbyć odpowiedzialności, kiedy nie mogę zmienić zarządu, oddać obywatelstwo?
wiejskababa / 2006-12-11 07:41
Duże brawa Panie Danielu!
I gdyby tak co jakiś czas...kolejne oceny wartości Naszych Udziałów?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy