GDR-y

Pablo123 / 213.158.196.* / 2007-10-03 22:11
Czy ktoś inwestował w GDR-y, zagranicznych firm ? Ostatnio myślę nad inwstycją w ten instrument w firmę debiutującą w Chinach. (na 12 miesięcy z gwarancją 90 % kapitału - ale najniższa wpłata 100k).
Jak sądzicie czy to może być dobra inwestycja ?
Wyświetlaj:
jarunieczek / 83.24.31.* / 2007-10-08 19:35
No proszę...Panie Pablo- od czasu naszej "przepychanki" na forum poświęconemu nieruchomościom, przyznam że suma sumarum miałem różne dziwne refleksje na temat Towich wypowiedzi... Nieruchomości - już cisza, aż tu nagle Pan Pablo który w niewyszukany sposób kpił sobie z kilku różnych forumowiczów ( w tym z mojej skromnej osoby) co ciekawe siląc się jedynie na różne formy "jadu" zamiast choć jednego konstruktywnego argumentu nagle pojawia się już jako "myślącY' inwestor . Myśli od czasu do czasy nasz Inwestor nad np." zakupem ziemi rolnej (bo podobno to dobry interes...) ; teraz zmysł inwestycyjny krąży już wokół za GDR-ów; w "międzyczasie" znów jakiś ostry komentarz nt. inwestycji 700 tys zł a jak sobie przypomnę początek dyskusji na forum nt. nieruchomości w Bułgarii to komuś tam odpisał Pan Pablo, że nabył mieszkanie nad morzem czarnym posiłkując się pieniążkami od rodziny...

I w sumie super! Jak masz Panie Pablo taką pomoc. Przypomnij sobie jedynie jak zarzucałeś "wodolejstwo" innym, któzy w przeciwieństwie do Ciebie pisali konkretnie (przynajmniej)... Więc krótko Panie Pablo: nie popisuj się, a jeśli już postaraj się zachować pewną konsekwencję (lub naszkicuj coś na kształt scenariusza) gdyż zaczynasz gubić i plątać wątki... jak na razie dobrze na forum krytykujesz (w mało finezyjny zresztą) sposób wypowiedzi innych

To tak w ramach dygresji a propos (jak sam Pablo nazwał) "towarzystwa nauk teoretycznych"...
Pablo123 / 213.158.196.* / 2007-10-09 21:57
Cześć wszytskim forumowiczom!
Jarunieczek ma chyba "zły dzień" , a już czułem nić sympatii, po "naszych przepychankach, zakoaliśmy topór wojenny i nawet miło się gawędziło.
Nie wolno zadawć pytań na forum?
Czy "rozeźliło" go , że na forum giełdy też sie wypowiadam ?
Czyzbym trafił z tym "towarzystwem nauk teoretycznych" ?
Nie wiem o co chodzi ?
Apropos wypowaidam się też na forum funduszy i o debiutach na GPW i New Connect.
A ile postów było pod pytaniem o inwestycje na giełdzie w Chorwacji i Bułgarii?
Nie mam "klapek na oczach" wyłącznie na nieruchomościach.
Inwestuję (wirtualnie) w różne instrumenty , o których jeszcze nie pisałem np. forex, warranty itp.
Ale to wyższa szkoła jazdy.
jarunieczek / 83.24.22.* / 2007-10-09 22:12
Cześc ogólnie i witam Pablo- chodz jedynie o to Pablo abyś doceniał wypowiedzi innych i nie poddawał ich krytyce na zasadzie " bo tak..." (jak sam kiedyś napisałeś).

Skutecznie zniechęciłeś jednego z bardziej "kumatych" moim zdaniem piszących na forum osób- Bułgara 1998- a szkoda, gdyż właśnie od niego wielu mogło sie sporo dowiedzieć ... Co do sympatii- Pablo kto się lubi ten się czubi! Topór głęboko w ziemi jak został tak i niech tkwi. Cieszę się, że mogę Ciebie słyszeć na forum - niedawno użyłeś broni, z której i ja chciałem raz skorzystać. teraz mamy w sumie równowagę. Przyświecałmi zresztą ten sam cel, co swego czasu i Tobie - "rozruszać towarzystwo" i co nieco sprowokować.
tak więc Pablo gra muzyka i pewnie nie raz sobie jeszcze będziemy mogli pogawędzić. Dzi
A tak z ciekawości ? w co inwestujesz realnie? poza mieszkaniem w Bułgarii oczywiście
Co powiesz na temat opisanej przeze mnie (na Twoją zresztą prośbę) iwestycjach opierających się na dźwigni? Ma to według Ciebie ręce i nogi, czy w dalszym ciągu przypisujesz temu wirtualny charakter? Jak znajdziesz czas i ...chęci chętnie się dowiem ww

Pozdrowienia dla Pabla i Wszystkich na forum.
Pablo123 / 213.158.196.* / 2007-10-09 22:32
A tak na marginesie dalej jestem "jadliwy" zobacz Mój post na temat inwestycji w nieruchomości w Kazachstanie.
Pablo123 / 213.158.196.* / 2007-10-09 22:26
Ale te wypowiedzi "z jadem" to były przed "zapoznaniem się" a Twoje poprzednie ( w tym te same teksty na każdym poście na forum nieruchomości) nie wiem czemu miały służyć ???
Wystarczyło tylko raz mnie "zdenuncjować" i tak wszyscy by to wiedzieli , ale czemu trzy razy ten sam tekst?
Pozdro
jarunieczek / 83.24.22.* / 2007-10-10 09:06
Nie wiedziałem które forum odwiedzisz jako pierwsze... poza tym wypowiedź była i jest skierowana jedynie do Ciebie Pablo. W każdym razie wystarczy jadu dla równowagi. Teraz czas na "rzeczowe" pisanie. Do usłyszenia i pozdrowionka Pablo.
jarunieczek / 83.24.22.* / 2007-10-10 09:13
Co do postu na temat "innej Rosji" - przeczytałem przed chwilą... rzeczywiście Pablo nie tylko mnie się dostało swgo czasu...

Ale "wirtualnie" gość szuka w ciekawych kierunkach bądź co bądź. Im bliżej tym de facto drożej
romtas / 83.8.85.* / 2008-09-28 16:56
I z tej słownej przepychanki nic a nic nie dowiedziałem się o inwestycjach w GDR-y.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy