Forum Forum podatkoweInne

Gdzie moge zglosic oszustwo podatkowe?

Gdzie moge zglosic oszustwo podatkowe?

milusiek / 80.50.235.* / 2008-08-11 18:32
mam takie pytanie gdzie moge zglosic takie oszustwo podatkowe gdyz posiadam informacje o danej firmie ze tam sa takowe oszustwa?
z kim nalezy sie porozumiec lub do kogo zglosic?
Wyświetlaj:
adam_l233 / 196.245.151.* / 2023-09-27 09:48
.słuchajcie, przejrzałem bankiera, zebrałem w jednym miejscu większość najważniejszych "brokerów", którzy nas oszukiwali, a o których w ostatnim półtoraroczu było pisane. Poniżej lista wielu domen internetowych, nazw spółek nimi zarządzających.
Oczywiście, jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania, to niech na bieżąco dodaje, przyda się innym potencjalnym ofiarom.
Jednak o tych poniżej już było pisane, ale tam ci oszuści siedzą, znają tamte wątki, zgłaszają i kasują dużo wpisów, które mogą im utrudnić życie, zdobywanie nowych ofiar... zobaczymy, jak długo nasze wpisy tutaj sie utrzymają.
(tą wiadomość też dodam gdzie się da z tym wpisem i z tą listą, może dzięki temu komuś uratujemy dzień, majątek i życie na najbliższe lata, może oszczędzimy komuś tragedii)

Primespotway, Skills Profit, Medco Finance Limited, skills-profit.com, webtrader.skillprofit, unii.Skills, Traderprof, Jotulcapital, Kingdom-Investments.io, FxGroup Financial, Pixpalpro.com, Palmer Finance Comapany palmerfinancecompany, kraj-maklerow.com, universe.yt, trading.universe.yt, trading.universe.tech, Bamboozle Group LTD, celineinvest, celineinvest.pro , celineinvest.com , celineinvest.io , celineinvest.cc, celineinvest.tech, maxcapitalimited.com, importcapital.cc, Personal.Capital-Group.Tech , napmarkets.com, capitalgroup.com, client.capital-group.tech, FintomInvest, Medcofinance, Lamelle financial consultants, Swistrust, Trade360, Bitcan, geneoninvest.co, Dawg Solutions LLC, Shift Holdings, shift-holdings.com, NavaGates.com, RCE banque, F1Markets, Global Maxis, Blacklands Finance blacklandsfin.com, blacklandsfin.vip, Allianz Market, Bull&Bear Trading Group, bnbtgroup.com, uni-co, Donnybrook Consulting Ltd, onyxprofit.pro, onyxprofit.com, onyxprofit.cc, neotrade.pro, absystem.trade, absystem.cc, absystem.world, absystem.pro, rcebanque.com, rcebanque.tech, optimarket.co, optimarket.trade, ofxb.io oraz eurofx.trade, pixpalpro, Marketbull, Coinmarketbull, coinmarketbull.co.uk , marketbull.live , marketbull.tech, marketbull.co.uk, themarketbull.com.au, marketbull.tech, marketbull.co.uk, themarketbull.com.au, pix Point, marketbull.tech, Midsidefinanceslimited, Midside finances limited, Unico, uni-co.ltd, KEYVISION DEVELOPMENTS LIMITED, blockchein, Unique Capital Management, LLC, unique-capital.com, Expert Financial Solutions Limited, www.expert-financial-solutions.com, expert-financial-solutions.net, expert-financial-solutions.com, expert-financial-solution.com, Webtrader.expert-financial-solutions.com, Plethora Group LTD, galaxytrade.cc, World Stocks Traders Union, Amvikta Limited, wstunion.com, FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd, uni-co.ltd, uni-co.org, uni-co.tech, uni-co.io, United Brokers, UNITED BROKERS UAB, united-brokers.io, NOVA COMMERCIAL FINANCE LIMITED, novacommercialfinance.com, Units Capital Ltd, unitscapital.com, The Pacyfica Group, PACIFICA GROUP LIMITED, thepacificagroup.com, pixpalpro.com, ONYX TRADERS, RCEBanque, RCEBank, TOPEU, universalyums, universal, universalyums.com, World Stocks Traders Union wstunion.com, FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd, uni-co.org, Fin Art Media, finart-media.com, TMS Brokers, savorium platform, Savoriumsolution, CRYPTO.COM, Seabreeze Partners LTD, SimpleWay, simpleway.trade, simpleway.world, simpleway.one, Invest Flow, invest-flow.io, investflow.trade, MaxiPlus, maxiplus.trade, Tetra Invest, tetra-invest.co, tetra-invest.world, WinMarket, winmarket.io, Profit Assist, profitassist.io, IGFB, igfb.one, SimpleWay, simpleway.trade, simpleway.world, simpleway.one, Profit Assist, profitassist.io, FxPro: Group , Financial , UK , Global , Markets, fxpro24 com, fxpro24 co, trade360, Apptrader, BitcoinXE, BitcoinXE.io, MyProfitLive, irstrategies.net, ir-strategies.net, masl-group.com, irsinvest.com, user.irsolution.io, tbg-lmtd.com, tbg-lmtd.org, fortissio.com, dash-fortissio.com, montanatradingltd.com, bbprofit.co, General Trust Group, generalTG.com

Platformy inwestycyjne - Uważajcie!! to wyrafinowani i beszczelni oszuści są wskazani w knf i ostrzeżeniach forex w PL i na świcie! wpłacicie pieniądze to je stracicie!
Pamiętajcie również, że jeśli wysłaliście im swoje dane osobowe, to teraz mogą na was kraść w chwilówkach, firmach sklepach internetowych, i wiele wiele rzeczy robić w tym podawać się za was. NIE PODAWAJCIE SWOICH DANYCH !! Na pewno częścią tych platform zajmuje się kancelaria z Trójmiasta. 696 / 718 -446, trochę osób korzystało z ich usług i wskazywało, jako podmiot który ich reprezentuje w różnych etapach spraw sądowych i przed prokuraturą. Więc zadzwonić można, zapewne zasięgnąć informacji i ewentualnie jeśli byłaby potrzeba to też skorzystać z pomocy.
robert8719 / 85.132.252.* / 2023-10-31 10:44
jakby co, link do strony, trochę info już jest o oszustach, można też podpytać co i jak,

https://www.facebook.com/groups/302685212720714

prawie dobrze, próbowałem wejść przez ten link powyżej, nie działa, ale to dla tego że brakuje WWW

https://www.facebook.com/groups/302685212720714

ja mam przeboje z
parkfinancialconsulting.com
Laura_Skib / 185.246.211.* / 2023-10-09 14:54
. ir-strategies.net nie wypłaciło mnie i chłopakowi 17 tyś, dzisiaj idziemy na policję !
ibizzzza / 5.173.30.* / 2022-11-27 14:29
Na pewno trzeba postawić na doświadczonego adwokata, a ja miałam to szczęście trafić na kancelarię w Gdańsku przy Latarnianej.
opiayt / 5.173.4.* / 2022-05-22 14:17
Takie sprawy powinna prowadzić doświadczona kancelaria, a do takich należy kancelaria Cejrowski, co mi udowodnili kilka miesięcy temu.
Reni924 / 89.64.40.* / 2019-04-23 19:06
Sprawy podatkowe i karnoskarbowe są także do wygrania! Ja miałam świetnego adwokata specjalizującego się w tego typu sprawach. Znalazłam go w kancelarii adwokackiej Cejrowski w Tczewie. Wygraliśmy!
KOLER / 81.190.106.* / 2019-03-15 09:06
W POLSCE OD STYCZNIA TEGO ROKU OBOWIAZUJE PLACA MINIMALNA KTORA WYNOSI 2250 ZLOTY BRUTTO MIESIECZNEGO WYNAGRODZENIA ZA PRACE W PELNYM WYMIAZE CZASU PRACY POLAKOW TRAKTUJE SIE JAK SMIECI BO PANIE MORAWIECKI W SZPITALACH W TROJMIESCIE LUDZI ZATRUDNIA SIE NA UMOWE O PRACE W PELNYM WYMIARZE CZASU PRACY CALY ETAT NA KWOTE 184O ZLOTY BRUTTO PANSTWOWA INSPEKCJA PRACY POINFORMOWANA PROSZE WYJASNIC SPOLECZENSTWU O CO CHODZI . INTERPRETACJA WYKAZU ZAROBKU MIESIECZNEGO PANIE KADROWYCH DLA PRACOWNIKA JEST SKANDALICZNA gdynia
Mati820 / 79.184.87.* / 2015-02-07 13:22
Moj punkt widzenia jest niezmienny.Nasze panstwo nalezy do elity zlodziei... tak aprawde z 1000zl ktore zarobisz musisz zaplacic zus,podatek,jakies jeszcze sa oplaty...zosyaje 600 zl dalej idac kupujesz zywnosc,placisz rachunki,jeszcze utylizujesz odpady smieci,szambo itp.jezdzisz autem tankujesz itp itd .za kazdym raze masz 23% poza paroma wyjatkami.w sumie panstwo z tego 1000 zabiera dobre 700 zl.300 zostaje . jak mam nie kombinowac i okradac panstwa?robie tak i bede misial tak robic...reszte zostawiam tym "UCZCIWYM."buhehe.
Numen / 90.156.5.* / 2017-11-18 17:09
Pracowałem w firmie, jak się potem okazało- konglomerat kilku połączonych spółek. Miałem dowody na wyłudzanie vat- faktury, polecenia szefa do wystawienia faktur z datą wstecz (rozliczenia vat), dowody na unikanie płacenia podatków i ponoszenia generalnie odpowiedzialności za zły stan finansowy i prawny spółek. Poszedłem do US. Osoba, która się zajmowała nadużyciami podatkowymi stwierdziła: "Panie, a kto nie kradnie vatu? Po co pan taszczysz te dokumenty. Nikt nic nie zrobi". To było w US we Wrocławiu... Można kraść, bo państwo pozwala...
Daniel Pn / 94.254.241.* / 2018-04-16 09:44
spoko dobry joke. i nie wiem gdzie ty poszedles do pijakow ze sklepu. gdy moj wlasciciel miszkania nie odprowadzal podatu to w 1 dien wszytko zalatwilem bez papierow bez niczego . nie pisz takich bazdur bo pewnie sam krecisz cos na lewo
88orange / 31.0.2.* / 2017-02-18 10:58
No i to jest właśnie chora logika, gdyby uczciwie odprowadzić te pierwsze 23% to nie byłoby potrzeby naliczania kolejnych 23, ale na zmianę tego błędnego rozumowania potrzeba przynajmniej dwóch pokoleń, więc rzeczywistość mamy jaką mamy na własne życzenie.
eluska / 213.238.76.* / 2012-07-09 16:31
panstwo bezprawia oszusci goruja
kzaleski / 178.37.8.* / 2012-04-25 19:26
przegrałem przetarg bo konkurencja oszukuje na Vacie (nie podaje go bo uważa ze jest zwolniona). I co dalej? komu to zgłosić czy przysługuje jej zwolnienie czy nie?
lechu123 / 46.169.130.* / 2012-02-04 21:29
puknij się w głowę człowieku. najpierw zgłosisz a potem się do ciebie dobiorą bo np. zatrudniłeś człowieka do remontu na czarno bez umowy o dzieło i w sumie dobrze ci tak!!!!!!!! bo jesteś donosicielem. A oszuści podatkowi to naczelnicy urzędów skarbowych ponieważ vat traktują jak swoje im należne pieniądze najlepiej i łachę robią[...] że oddadzą doprowadzając przedsiębiorstwa do upadku i działąją na szkodę państwa polskiego. Skoro podatek vat jest podatkiem obrotowym trzeba go zlikwidować ale nikt tego nie zrobi bo to jest po to żeby go nie oddawać.
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Mariola kozak / 164.126.225.* / 2015-02-23 09:59
Podatek VAT to podatek który jest Odliczany ja prowadziłam budowlanke i miałam zwrot wątku trzeba myśleć jak go odliczyć mogę pomoc i pomyśleć czasem może być cały do zwrotu w dwóch przypadkach kiedy sprzedajesz artykuły które mają 0% VAT i firma zarejestrowana na terenie innego kraju. Albo różnica stawki VAT. Firma to spoko ale zwykły podatnik płaci a faz np za prąd nie odliczysz
falseidentity / 80.53.45.* / 2014-12-17 09:15
typowy poloczek: kto nie toletuje oszustow i zlodziei to dla niego donosiciel. Widac broni takich, bo sam nie lepszy, jak to mowia: uderz w stol a nozyce sie odezwa. Przestan bronic swoich ziomkow, tylko lepiej zacznij trzasc tylkiem i dopusc do siebie swiadomosc, ze czasy sie zmieniaja, ludzie rozumieja, ze pograzanie takich dupkow to juz nie donosicielstwo a zaprowadzanie porzadku i beda sie takim jak wy dobierac do tylkow.
:) nie / 77.114.0.* / 2011-11-18 21:45
Ja mam takie pytanie. Jeśli ktoś posiada fakturę na 40 tys. zł a w niej ma wpisane ulotki które nie są w rzeczywistości warte więcej niż 500 zł, to pod co to podpada, gdzie można to zgłosić i czy to jest oszustwo?
Mariola kozak / 164.126.225.* / 2015-02-23 10:04
Każda firma wystawia faz na tyle ile to kosztuje to może być kartka a dla kogoś warta 40000 i tyle zapłaci to jego sprawa tyle ze ja bym obserwowała taka firmę ale US ma to,,,,,,
anonim506 / 81.219.56.* / 2014-10-01 13:58
Pilnuj lepiej swojego nosa bo i na ciebie mogą złożyć zawiadomienie a gdzie nie rób nikomu co Tobie nie miłe
Krzysiek-krakus / 46.77.76.* / 2015-10-08 12:58
Właśnie dlatego, że większość polaków pilnuje swojego nosa bo nie ma jaj, żeby tępić złodziei i oszustów to mamy w Polsce tak jak mamy.
Kiedy wy się ludzie nauczycie, że zgłaszanie przestępców to nie donosicielstwo tylko czyszczenie naszego własnego kraju z syfu, którego tutaj nie brakuje i przez który wszyscy uczciwi maja gorzej!
tojaowca / 188.47.48.* / 2011-09-02 10:19
czy jeżeli osobiście będę się widział z Naczelnikiem i opowiem mu co się dzieje w firmie w której pracowałem zostane anonimowy
anonim506 / 81.219.56.* / 2014-10-01 13:54
Jak masz odwagę donosić to miej odwagę pod tym donosem podpisać . Przez twoje działanie wcale w kraju nie będzie lepiej a zniszczyć możesz życie wielu ludziom
Krzysiek-krakus / 46.77.76.* / 2015-10-08 13:00
Donoszenie to było w Komunie. Zdaje się, że kolega sobie czasy i czynności pomylił. Jak ktoś jest złodziejem lub oszustem to należy się takiego pozbyć bo okrada nas wszystkich. I to nie jest żadne donosicielstwo tylko słuszne działanie!
falseidentity / 80.53.45.* / 2014-12-17 09:19
tak, tak, jak mozna zniszczyc zycie biednym przedsiebiorcom r#chajacym ludzi na kase, litosci koles obudz sie na jakim swiecie zyjesz
Grzesiek2811 / 212.182.35.* / 2010-12-21 14:14
Powinieneś pójśc do Urzędu Skarbowego właściwego ze względu na miejsce prowadzenia lub zamieszkania osoby która łamie prawo podatkowe. Zgłoś się do Naczelnika Urzędu Skarbowego i powiedz mu to ustnie, albo sam przyjmie to zawiadomienie lub skieruje Cie do Działu kontroli podatkowej. Jeśli złożysz zawiadomienie to już nie będziesz musiał np. iśc do sądu i składac ponownie twoje zeznania, w takim wypadku to Urząd Skarbowy występuje jako oskarżyciel, sprawa lub kontrola podatkowa będzie toczyła się tzw. z urzędu. Jak coś to pracuje w Urzędzie Skarbowym to wiem
WT / 86.131.121.* / 2010-12-19 01:41
A JA TO TAK BYLEM MADRY ZE ZAUFANEMU - POLECANEMU PRZEZ PRZYJACIOL MECHANIKOWI DALEM Z GORY 3500ZL I NA USZCZELKI 800ZL I DO TEGO 2 RAZY JECHALEM PO ODBIOR AUTA PONAD 2000TYS KM I ROZMAWIALEM Z NIM WCZESNIEJ I MOWIL ZE AUTO DO ODEBRANIA I PRZYJECHALEM A AUTO JAK STALO TAK STALO I PO ROKU Z POLICJA NA LAWECIE ZABRALEM - PODPSAL MI DOKUMENT ZE PRZYJAL TE PIENIADZE ZE MNIE OSZUKAL I ZE PRZEZ NIEGO BO MNIE OKLAMAL DWA RAZY PO NIC TYLE KILOMETROW JECHALEM I PODPISAL TEN DOKUMENT SAM ZRESZTA TO NAPISAL DATE I PODPIS - A PIENIADZE ODDA A FAKTURY NIE DA BO U KSIIEGOWEGO SA I ANI SIE NIE ROZLICZYL ANI MI NIE ODDAL PIENIEDZY TYLKO NA KOSZTY NARAZIL I TO DUZE I CO JA MAM ZROBIC I GDZIE MAM PISAC JAK PIENIADZE ODZYSKAC OD WARIATA???????POMOCY
Helena545 / 79.184.253.* / 2017-03-04 08:54
A jakiego to warsztatu dotyczy?
dcec / 80.55.158.* / 2010-12-18 05:32
najwiekszy zlodziej podatkowy to panstwo.Podatek vat od akcyzy,tylko w polsce.Banda zlodzieji !!Na kogo chcesz donosic okupantowi?????Normalny jestes,oj gdybym ja cie spotkal w ciemnej ulicy!!!!
lol346 / 80.53.163.* / 2012-05-19 16:10
zostałem wywalony przez US we Wrocławiu na 3108,oo pln dlatego że złodziej mi nie zapłacił, pomimo wyroków sadowych i umorzenia sprawy przez komornika US twierdzi ze wszystko jest zgodnie z litera prawa, terminy zwrotu mineły i sprawa nie podlega dyskusji, tak się działa na rzecz państwa ,które powinno stać na straży prawa obywateli,jak to powiedział Drzewiecki niestety jest to jednak dziki kraj, gdzie można działać i nic się takiemu US nie zrobi,bo tak sa skonstruowane ustawy aby to nasze państwo mogło tak okradać obywateli
xyy / 89.76.17.* / 2011-05-04 19:33

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
. Ci którzy oszukują na podatkach i wyłudzają duże pieniądze okradają uczciwych ludzi, przede wszystkim staruszków którzy przymierają głodem, bo dla nich juz nie ma pieniędzy a kraść nie potrafią za to potrafią Polacy w sile wieku którzy mają po kilkadziesiąt tysięcy złotych oszczędności. TAKICH PAZERNYCH OSZUSTÓW POKAZYWAŁBYM W TELEWIZJI.
231 / 79.110.197.* / 2012-07-15 07:12
Zgadzam się w 100%
uko / 31.42.7.* / 2011-07-27 14:44
A ci ktorzy bez rejestracji dosyc ze zabieraja ludzia prace to jeszcze robia za pol darmo i jaka to konkurecja .Mysle ze opamietaja sie jak bedzie czas emeretury i wtedy jest placz ze ponstwo im nic nie pomoze .
maciej__82 / 213.238.119.* / 2011-01-15 17:56
Podatek to udział każdego z nas w budowanie wspólnej infrastruktury, czyli drogi, policja, szpitale itp. - każdy wie o co chodzi.
Natomiast wysokość tych podatków wynika z wielu rzeczy a między innymi jest ona warunkowana efektywnością z jaką pieniądze podatników mogą być spożyte w celu realizacji tych wspólnych celów. Efektywność wykorzystania pieniądza jest m.in. wynikiem rzetelności i prawdomówności wykonawców. A z kolei prawdomówność i rzetelność wpływa na to czy i jak wiele w państwie potrzebujemy utrzymywać sądów, więzień i innych instytucji dozoru. Czyli prawdomówność wpływa co najmniej w dwojaki sposób na wysokość podatków.
Osoby dopuszczające się oszustw podatkowych z definicji nie są prawdomówne i rzetelne, więc można przypuszczać że w praktyce duży odsetek tych osób tak samo niską rzetelnością i prawdomównością wykazuje się w stosunku do swoich klientów czy odbiorców pracy. Stąd wniosek, że to osoby prowadzące oszustwa podatkowe są jedną z przyczyn drogiego państwa i wysokich podatków. Zatem zgłaszajmy każde naruszenie praworządności jeśli chcemy w tym kraju kiedyś mieć zadowolone i zdrowe społeczeństwo żyjące we wzajemnym zaufaniu.
dr.dre / 79.163.21.* / 2011-04-14 18:32
heh . ale pitolisz .........
dorabiają się oszuści i nikt inny ...... dopóki nie płaciłem podatków stać mnie było na wakacje raz w roku - a teraz mam kontrolę skarbową UKS , płacę podatki i na nic mnie nie stać .......

mądrzy ludzie to szara strefa która dla odczepnego płaci kilka złoty na odczepnego , a kręci milionami bez płacenia podatków .......
dzony645 / 83.10.244.* / 2013-07-16 23:49
to jestes zlodziej
jećUKS / 31.62.196.* / 2012-09-07 09:11
smutne ale prawdziwe miałem tak samo nie miałem firmy nie płąciłem podatków była cisza , założyłem firmę płace podatki juz miałem dwie kontrole z uks pierwsza kontorla to to że jestem na vacie a nie powinienem przegrałem, po latach okazało się że miałem rację ale było juz za póxno.Druga kontrola bo komputer mnie wylosował a w jaki sposob wylosował proste sprawdzał na stronie o mnie w allegro że dane na kilku kontach były takie same i co z tego a no nic program wyliczył że oszukałem skarb państwa na 2 tysiace, że temat stary nie miałem jak się bronić bo komputer ma racje
srebrnik / 178.36.213.* / 2010-12-17 16:44
hmmm.... zależy jaki charakter ma to oszustwo, bo do sprawy może by właściwy urząd kontroli skarbowej albo urząd skarbowy według właściwości oszusta. jak oszukuje tylko na podatkach, mimo że jest zarejestrowany, to sprawa jest dlaurzędu skarbowego. jak oszukuje na całej linii, czyli najczęściej niezarejestrowany jako podmiot gospodarczy lub np. VAT-owiec to właściwy będzie urząd kontroli skarbowej...
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy