Forum Forum podatkoweInne

Gdzie moge zglosic oszustwo podatkowe?

Gdzie moge zglosic oszustwo podatkowe?

milusiek / 80.50.235.* / 2008-08-11 18:32
mam takie pytanie gdzie moge zglosic takie oszustwo podatkowe gdyz posiadam informacje o danej firmie ze tam sa takowe oszustwa?
z kim nalezy sie porozumiec lub do kogo zglosic?
Wyświetlaj:
nieznany / 79.162.24.* / 2008-09-08 07:33
co ci to da,pilnuj swoich spraw
Jędrek43 / 212.106.27.* / 2008-09-07 23:48
Zapisz się synku do PiS-u. Czka na Ciebie Jarek z Szeryfem IV RP.
uczciwy / 80.52.194.* / 2008-09-05 10:49
p************ prawdopodobnie uczciwych ludzi, którzy nie dają się okradać i jeszcze pewnie uważasz, że moralnie to ty jesteś w porządku.
andrzej6404 / 2008-10-07 16:04
dobrze ze dodales prawdopodbnie, cytat: " zapłaciłem za naprawę auta 5000zł, ale tej usługi nie wykonano" uczciwy poczuje sie by zrobic za darmo jezeli chodzi o tzw robocizne, co do rachunku no coz jest prawo w polsce ze mozne o niego wystapic i wykonujacy ma obwoiazek taki rachunek wystawic
prawiezaratustra / 2008-08-12 20:32 / _
To zależy od tego jakiej rangi jest ta firma.

Jeśli jest to bogata firma w gminie, w której sfinansowała ostatnie wybory partii wygrywającej i ma w lokalnej radzie paru swoich a oprócz tego zaprzyjaźnionego posła, albo dwóch i to różnej opcji - nie zawracaj sobie głowy. Zmarnujesz tylko swój cenny czas.

Jeśli jednak jest to firma, która cienko przędzie a ciebie kłuje w oczy majątek właściciela, który być może właśnie zwolnił ciebie; a nie wiesz tego, że jest zastawiony za kredyty - nie czekaj.
To radni sfinansowani przez tamtą firmę decydują o obsadzie stanowisk w lokalnym US a urząd musi zaplanować i przeprowadzić kontrole. Pracownicy będą ci wdzięczni za alibi zrzucające z nich niemiły ciężar wyboru kontrolowanych.

Oni mogliby nawet sami pisać donosy (zgodnie z obecnym prawem uruchamiające automatycznie postępowanie skarbowe) aby nie robić sobie wrogów wśród sąsiadów, ale tego nie robią. Urzędnicy to w gruncie rzeczy zwyczajni, przyzwoici ludzie, najczęściej niskopłatne kobiety, walczący jak inni o przetrwanie.
milusiek / 80.50.235.* / 2008-08-16 20:14
to jest najgorsze ze to jest firma ktora w moim regionie duzo moze i napewno "urzad skarbowy ma w zasiegu reki" i dlatego sie go nie boi
spokój wodza / 217.153.44.* / 2008-09-05 11:38
Heniek Stokło$$a też dużo mógł, ale do czasu... Jakieś żelazne listy mu się ponoć śniły?
milusiek / 80.50.235.* / 2008-08-16 20:14
to jest najgorsze ze to jest firma ktora w moim regionie duzo moze i napewno "urzad skarbowy ma w zasiegu reki" i dlatego sie go nieboi
oszukany / 89.229.242.* / 2009-09-22 16:10
tak tak wszystkich można podpier.......... mam podobny przypadek mój były szef wisi mi 3.500 tyś nie płaci podatku i do tego remontowaliśmy mieszkanie kierowniczce urzedu skarbowego!!! myślał że może wszystko
praktyk / 87.248.87.* / 2008-08-12 19:17
Najlepiej napisz o tym na skrzynkę mailową Urzędu Kontroli Skarbowej...w każdym województwie jest jeden.
anty_ / 78.88.174.* / 2008-08-12 18:37
nie zapomnij zostawic swoich danych osobowych, ktore pewnie nie wyciekna ;D
budżetówka / 213.158.199.* / 2009-09-22 21:04
na moje wystarczy złożyc doos do urzędu skarbowego i spewnoscia zostanie spradzony
nie koniecznie podpisany, wiadomo z jakich względów,
Fors84 / 2008-08-12 14:47 / Bywalec forum
W najbliższej parafi tej firmy. Tylko pamietaj idż z tą sprawa do proboszcza.
bidula / 83.28.48.* / 2009-05-26 19:57
dobrze wam mowic mnie wlasnie okradl hydraulik i co mam nic nie robic bo szkoda jego firmy?????????????a co ze mna zwykla kobitka ktora zarabia 1000 zl miesiecznie
zuzia111 / 91.94.31.* / 2009-10-03 21:49
a co z przemytnikami???????? to nie tylko oszustwo ale nawet przestępstwo podatkowe. uczciwi ludzie nie zarabiają przez cały rok tego co oni mają w ciągu tygodnia i nie martwią się podatkami.wręcz za nasze podatki,są pościgi policyjne, obławy itp.....
a oni czują się bezkarni i kontynuują swoją "pracę"
dobrze takiego znam
AnnaMaja Kaplicka / 85.206.170.* / 2023-09-29 09:01
oszustwa podatkowe, a to dobre. zainwestowałam na platformie internetowej, takie inwestycje w krypto coiny itp, mój wkład to było 17 tysięcy euro, a zarobiłam 70 tysięcy euro. no i tu jazda !! kazali mi zapłacić podatek w wysokości 16 530 euro !! - niby nic dziwnego, ale po pierwsze od mojego wkładu płacić ponowny podatek! - przecież tak się tego nie robi, to nie podlega opodatkowaniu, próbowali mnie kłamać, że się nie znam, że to nie rynek europejski a światowy i on ma inne prawa - co za kłamstwo i kpina!!
po drugie, wiem bo dowiedziałam się tego i z policji i od prawników, ze podatek to się płaci dopiero po uzyskaniu dochodu, kiedy będę miała go już w ręku a nie przed wypłatą !! no i okazało się że chcieli mnie oszukać, żebym wpłaciła w przeliczeniu na złotówki 76 000 !! tego ich fikcyjnego podatku, a po prostu chcieli mnie na taką kwotę okraść!
A teraz słuchajcie, ci złod zieje to firma: - Investment & Retirement Solutions Ltd
- irstrategies .net
- ir-strategies .net
- irsinvest .com
- user.irsolution .io
do tego w między czasie próbowali przenieść pieniądze z irstrategies do myprofitlive !! te dwie firmy/strony są ze sobą powiązane, to jedna szajka.

Jak szukałam informacji o tej firmie irs, to znalazłam też wpis z taką listą platform co oszukują, wkleją dla każdego zainteresowanego, żebyśmy nie dawali robić się w konia!! :

Primespotway, Skills Profit, Medco Finance Limited, skills-profit.com, webtrader.skillprofit, unii.Skills, Traderprof, Jotulcapital, Kingdom-Investments.io, FxGroup Financial, Pixpalpro.com, Palmer Finance Comapany palmerfinancecompany, kraj-maklerow.com, universe.yt, trading.universe.yt, trading.universe.tech, Bamboozle Group LTD, celineinvest, celineinvest.pro , celineinvest.com , celineinvest.io , celineinvest.cc, celineinvest.tech, maxcapitalimited.com, importcapital.cc, Personal.Capital-Group.Tech , napmarkets.com, capitalgroup.com, client.capital-group.tech, FintomInvest, Medcofinance, Lamelle financial consultants, Swistrust, Trade360, Bitcan, geneoninvest.co, Dawg Solutions LLC, Shift Holdings, shift-holdings.com, NavaGates.com, RCE banque, F1Markets, Global Maxis, Blacklands Finance blacklandsfin.com, blacklandsfin.vip, Allianz Market, Bull&Bear Trading Group, bnbtgroup.com, uni-co, Donnybrook Consulting Ltd, onyxprofit.pro, onyxprofit.com, onyxprofit.cc, neotrade.pro, absystem.trade, absystem.cc, absystem.world, absystem.pro, rcebanque.com, rcebanque.tech, optimarket.co, optimarket.trade, ofxb.io oraz eurofx.trade, pixpalpro, Marketbull, Coinmarketbull, coinmarketbull.co.uk , marketbull.live , marketbull.tech, marketbull.co.uk, themarketbull.com.au, marketbull.tech, marketbull.co.uk, themarketbull.com.au, pix Point, marketbull.tech, Midsidefinanceslimited, Midside finances limited, Unico, uni-co.ltd, KEYVISION DEVELOPMENTS LIMITED, blockchein, Unique Capital Management, LLC, unique-capital.com, Expert Financial Solutions Limited, www.expert-financial-solutions.com, expert-financial-solutions.net, expert-financial-solutions.com, expert-financial-solution.com, Webtrader.expert-financial-solutions.com, Plethora Group LTD, galaxytrade.cc, World Stocks Traders Union, Amvikta Limited, wstunion.com, FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd, uni-co.ltd, uni-co.org, uni-co.tech, uni-co.io, United Brokers, UNITED BROKERS UAB, united-brokers.io, NOVA COMMERCIAL FINANCE LIMITED, novacommercialfinance.com, Units Capital Ltd, unitscapital.com, The Pacyfica Group, PACIFICA GROUP LIMITED, thepacificagroup.com, pixpalpro.com, ONYX TRADERS, RCEBanque, RCEBank, TOPEU, universalyums, universal, universalyums.com, World Stocks Traders Union wstunion.com, FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd, uni-co.org, Fin Art Media, finart-media.com, TMS Brokers, savorium platform, Savoriumsolution, CRYPTO.COM, Seabreeze Partners LTD, SimpleWay, simpleway.trade, simpleway.world, simpleway.one, Invest Flow, invest-flow.io, investflow.trade, MaxiPlus, maxiplus.trade, Tetra Invest, tetra-invest.co, tetra-invest.world, WinMarket, winmarket.io, Profit Assist, profitassist.io, IGFB, igfb.one, SimpleWay, simpleway.trade, simpleway.world, simpleway.one, Profit Assist, profitassist.io, Financial , UK , Global , Markets, trade360, Apptrader, BitcoinXE, BitcoinXE.io, MyProfitLive, irstrategies.net, ir-strategies.net, masl-group.com, irsinvest.com, user.irsolution.io, tbg-lmtd.com, tbg-lmtd.org, fortissio.com, dash-fortissio.com, montanatradingltd.com, bbprofit.co, General Trust Group, generalTG.com

Polecam biuro prawne z gdańska, biuro a h o r a. mają cudowne prawniczki, które we wszystkim mnie wspierają w tym trudnym czasie. to dzięki nim nie chodzę teraz po dokt orach, to dzięki nim nie obwiniam się o to co się wydarzyło. numer kontaktowy do biura 696 718 446. pomoc, wsparcie, reprezentacja na każdym etapie sprawy do samego jej końca.

A gdyby ktokolwiek dodatkowo chciał się coś dowiedzieć, to śmiało piszcie. Czasem będę tu zaglądać. Może uda mi się dać wam odpowiedzi, coś podpowiedzieć, pokierować. Ja też nie jeste
MarekEBE / 87.249.133.* / 2023-10-03 19:28
! - irstrategies.net
- ir-strategies.net
to głó*** powyżej mnie też oskubało! 20 000 PLN ukradli ! w piątek mam umówione spotkanie z prawnikami! nie odpuszczę sku***wiel**
te ukraińskie złodzieje powinni trafić na stałe do kryminału! razem z tymi z Dąbrowy Górniczej! warci siebie są !!
Waldemar Kazimierz Paprocki / 149.88.19.* / 2023-10-23 13:50
prive.finance pixpal prive.trading swk.invest laykasgroup i kilkoma innymi gamoniami zajmuje się firma a h o ra z Gdańska, to biuro prawne, mnie obsługiwali jeszcze w roku 2019 na 2020 w związku z bitcenterem, czy można im zaufać? - pewnie tak, gwarancji nie dadzą żadnej, bo wiele zależy od prokuratury, ale zarabiają jedynie w wypadku wygranej, inaczej nie dochodzi do rozliczenia się z klientem, to spora pomoc z ich strony, tym bardziej, ze są dziesiątki firm windykacyjnych które z góry pobiorą wynagrodzenie, a chu**a zrobią. (696)-(718)-(446) to ich numer, na stronie internetowej też jest namiar na obsługę klienta, więc jak nie wiecie co ze sobą zrobić, jak ogarnąć syf który zrobili pseudo maklerzy w waszym życiu, to zgłoście się, pogadajcie, zobaczcie co mogą dla was zrobić ich prawnicy i jak cokolwiek się da, to działajcie, samo się nie zwróci, samo się nie odda Jakby co można się na mnie powołać. Trzymajcie się Waldemar Kazimierz Paprocki
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy