Forum Forum inwestycyjneFundusze

Gdzie można zakupić jednostki ARKA Akcje i ARKA Stabilnego Wzrostu

Gdzie można zakupić jednostki ARKA Akcje i ARKA Stabilnego Wzrostu

darec7 / 81.190.62.* / 2006-07-27 19:40
Witam,
Mam konto w mBanku i możliwość zlecania zakupu jednostek róznych funduszy, jednak ARKI tam nie dotrzegam. Gdzie i w jaki sposób mogę nabyć jednostki ? Prosze o podpowiedź. Z góry Dzięki.
Wyświetlaj:
Zbig / 62.87.178.* / 2006-08-01 13:35
Albo AEGON lokata - 23 fundusze do wyboru (Arka, Pioneer, Citi, Unikorona itd.) - przechodzenie z jednego do drugiego bez opłat, bez Belki, opłata dodatkowa - 1.9% kapitału rocznie. Opłat ywstępnej nie ma, opłata przy wyjściu - w zależności od czasu wyjścia, od 8% do zera.
Konsultant Money.pl / 2006-07-28 09:53 / Specjalista Money.pl
Wystarczy zgłosić się do BZ WBK lub ich domu maklerskiego by nabyc jednoski ARKI
tomek.kow / 217.113.238.* / 2006-07-28 08:39
Witam! Sam jakiś czas temu założyłem konto w mBanku w celu inwestycji w fundusze Arka. Jednak jak się okazało, przez serwis mBanku nie ma takiej możliwości. Arka nie chciała zrezygnować z opłat za nabycie/zbycie jednostek, co jest założeniem w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych. Ale proponuję przyjrzeć się innym funduszom dostępnym w tym serwisie (np. SkarbiecA, CitiA, GTFI-A). Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy