Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

gdzie szukać kandydatów do pracy?

gdzie szukać kandydatów do pracy?

zabol / 2011-05-02 10:04
witam, zalozylem firme i teraz powstaje problem gdzie szukac dobrych, wykalifikowancyh pracownikow, samemu na wlasna reke przeprowadzac rekrutacje czy lepiej zlecic firmie jakies HR?
Wyświetlaj:
Aneta238 / 5.173.171.* / 2020-05-28 14:33
Zależy kogo szukasz. Jeżeli szukasz pracowników z branży e-commerce to polecam Digitalx. Sama szukałam specjalistów, robiłam to na własną rękę i zmarnowałam sporo czasu. A dzięki nim znalazłam fajnych ludzi.
stan_pio / 2019-12-08 19:09
Sto razy lepiej przez firmę, masz o wiele więcej czasu na inne sprawy, nie kosztuje to wcale aż tak wiele, no i jak masz zaufanego pośrednika, to wiesz, że prześwietli pracownika za ciebie. Właśnie dlatego ja jak tego potrzebuję, to zwracam się do firmy Work In http://work-in.pl/pl_PL/. Już wielokrotnie mi pomagali i zawsze byłem bardzo zadowolony.
bnaa / 212.7.215.* / 2018-12-18 10:35
W pracy konsjerża chodzi głównie o obsługę klienta bardziej zamożnego i bardziej wymagającego co sprawia że samemu też trzeba reprezentować odpowiedni poziom, interesować się dobrami luksusowymi itp. Jeśli ktoś ma poczucie że to jest praca dla niego to polecę firmę Warsaw Concierge Group. Mają doświadczenie w concierge, praca jest dobrze zorganizowana, ja się czuję u nich bardzo dobrze.
lachon8382 / 2011-05-02 11:13 / Bywalec forum
nie wierzylabym takim firmom, lepiej samemu zweryfikowac kwalifikacje pracownika...polecam np gumtree, lub strone pracuj.pl tam mozesz zamiescic ogloszenie...

Najnowsze wpisy