Gdzie szukacie pracy?

sosnowca / 77.242.232.* / 2012-02-03 13:19
Witajcie. Jak to jest u was w mieście z pracą? jestem bezrobotna od roku, szukam w internecie i w gazetach pracy. miasto 70tys mieszkancow, a poszukuja samych sprzedawcow i tynkarzy. jako sprzedawce nie chca mnie nigdzie zatrudnic bo brak doswiadczenia. poza tym jak slyszę pelna dyspozycyjnosc i 1000zl na reke to jakis koszmar. no a jako budowlaniec to ja raczej jako kobieta sie nie nadaje :/ powiedzcie mi prosze jak sobie radzicie w tak dziwnych czasach?
Wyświetlaj:
podatnikus / 2013-04-10 13:45
spamuj wszystkie mozliwe miejsca pracy swoim cv, wkoncy trafisz na jakas firme ktora wlasnie szuka takich osob jak ty! to jest podstawa skutecznego szukania, musisz chceic i miec samozaparcie i duzo czsau zeby chodzic i takie rzeczy zlatawiac
Eurosceptyk / 2013-04-10 15:19
Kiedyś szukałem pracy na gumtree... ale genralnei mają tak ciulowe tam ofert że dałem sobei spokój... teraz kupuję gazeyt i codziennie szukam..przeglądam również stronki firm...
Mikka80 / 2013-02-25 12:09
Ja szukam pracy gdzie tylko się da: w serwisach internetowych, w gazetach, rozpytuję rodzinę i znajomych. Faktycznie jest bardzo ciężko, ale nie poddaję się...jeszcze.
aga966 / 91.226.196.* / 2012-09-07 15:19
A ja się dziwię tym "zdeterminowanym" którzy szukają pracy - wysyłają CV, człowiek się umawia, rezerwuje czas a taka sobie nie przychodzi, i nawet telefonicznie nie poinformuje że nie przyjdzie a podobno wyższe wykształcenie, 2 języki " punktualna i sumienna" w zaletach wpisane, natomiast doświadczenia 0....
Masdamer / 164.127.140.* / 2012-07-09 04:26
Ja ostatnimi czasy słyszę, że warto zatrudnić się w firmie CIECH. Ma być niedługo prywatna, więc płaca powinna być wysoka.
lila8 / 80.51.54.* / 2012-02-03 20:24
Ja też już od dłuższego czasu szukam pracy, pomimo mojego wyższego wykształcenia... Ostatnio w internecie znalazłam ofertę CIECH. Z tego co piszą ich oferta jest skierowana także do ludzi młodych, a nie tylko tych z doświadczeniem... Nic nie tracę, więc złoże tam swoje CV i będę czekać na odpowiedź. A może jest ktoś kto pracuję w tej firmie lub wie o niej nieco więcej?
trabna_22 / 79.189.213.* / 2012-02-03 22:37
CIECH to ogromne zakłady z długoletnim stażem więc szanse na pracę u nich pewnie są spore.Nie pracuje tam ale słyszałam, że CIECH ma kupić jakiś inwestor "sołowow" i że mają zmienić wynagrodzenia więc to chyba dobrze.
trabna_22 / 79.189.213.* / 2012-02-03 18:51
Niestety takie są nasze polskie realia.Wszędzie poszukują młodych ale najlepiej z kilkuletnim doświadczeniem a oferują marne grosze.a tak w ogóle to myślę, że najlepiej szukać w dużych firmach zatrudniających wiele pracowników.Wtedy zawsze jest szansa , że jakiś etat się zwolni i my na niego wskoczymy.Poza tym w dużych firmach wbrew powszechnej opinii szanują "pewnego" pracownika i często właśnie w takich firmach można liczyć na spore premie.
robin123 / 2012-02-03 16:44
Trzeba szukać szukać i jeszcze raz szukać, próbować aż do skutku. Co prawda to prawda, trudno teraz z doświadczeniem, no bo jak je zdobyć jeśli nigdzie nie chcą zatrudnić? Moim zdaniem najlepiej zgłaszać się do tych nowszych, czy do 'wzbijających' się firm bo wiadomo, że takie będą potrzebowały pracowników.
dublin23 / 2012-02-03 14:23 / Bywalec forum
Ja też już kilka miesięcy nie mam pracy, a mieszkam w dużym, naprawdę duzym mieście. Przeglądam oprócz stron typu infoPraca i ogłoszeń w prasie, panoramę firm. To jest dobra opcja - spróbuj, wpisujesz sobie interesującą dla ciebie branżę i wysyłasz do każdej firmy, czy potrzebują czy nie kogoś, CV. To zwiększa twoje szanse na pewno.
lubel / 80.238.100.* / 2012-09-22 19:18
w życiu na infopraca nie widziałem sensownej oferty pracy, chyba że masz ambicje na max 3k brutto miesięcznie to może i faktycznie jest to odpowiednie miejsce do szukania pracy
Sergiej / 2012-02-03 15:13
Z pracą jest teraz naprawdę marnie...nie pamiętam do tej pory , a jestem po czterdziestce, żebym miał takie problemy ze znalezieniem pracy...a jak już znadję to nie przepracuje dłużej jak parę miesięcy bo firmy same nie wydalają z pieniędzmi...i co tu robić w takiej sytuacji? W łęb sobie strzelić?
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy