Forum Forum pracyDokumenty

Gdzie umieścic swoje CV???

Gdzie umieścic swoje CV???

daniel-kato / 213.238.87.* / 2011-08-28 00:57
Witam.
Mam pracę z której w miarę jestem zadowolony. Ale doskonale wiadomo ze każdy dąży do tego, żeby było lepiej. Nie mam za dużo wolnego czasu żeby stale uganiać się za nowymi ofertami pracy. Wiem że moje CV jest dość interesujące i mógłbym zaciekawić nim niejednego pracodawcę, więc jak w temacie proszę o pomoc na jakiej stronie najlepiej wypełnić i zostawić swoje CV.

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam Daniel!
Wyświetlaj:
pl2 / 83.13.15.* / 2015-09-16 11:40
powiem że zgodzę się z oba Panami lecz nie tak do końca kiedyś fakt łaziło się i szukało pracy tu i tam teraz jest to że pracodawca chce mieć wszystko napisane komputerowo co bardzo wiele osób jeszcze nie ma drukarek i nie stać ich na to zarówno są firmy takie że wysyła się swoje CV i brak odpowiedzi nawet 10 lat sam jestem takom osobą która takie coś spotkała pracowałem kiedyś i wiem jak jest ciężko znaleźć coś . i czemu Pracodawcy wyrzucają na bruk człowieka który pracował sumiennie i był na zawołanie ? i w danej firmie po ośmiu latach miał tam wypadek i to poważny dość . A wiadomo że Polska nie słynie od leczenia też szukam pracy jeździłem po firmach i rejestrowałem się ale brak wyników a za równo brak leków i na życie . Jestem po prostu załamany i bez roboty z ośmio letnim stażem jako operator wózków widłowych i znajomością palet który stracił prace przez nie leczenie tak zwanych specjalistów lekarzy a rente nie dostane bo takie mamy głupie ustawy bo według Z.U.S.U morę pracować lecz lekką pracę wykonywać o która problem i powiem że strony takie gdzie można wstawić swoje CV powinny istnieć .
dorota132 / 78.8.95.* / 2013-07-14 11:27
człowiek się tylko spytał gdzie może CV wrzucić, skoro żyjemy w dobie internetu to chyba można swoje CV ( oprócz roznoszenia) wrzucić na stronki tak? zamiast dawać swoje fantastyczne rady dajcie człowiekowi linki i przestańcie się wymądrzać WY WSZYSCY WSPANIALI/OGARNIĘCI PRACODAWCY I WY ZWYKLI PRZEMĄDRZALI PRACOWNICY
adam_76 / 2011-09-02 14:27
choćby nie wiem co znajdywało się w CV to trzeba się ruszyć i samemu tej pracy poszukać, a nie liczyć na to że to pracodawca nas znajdzie, bo możemy się wtedy przeliczyć
po2 / 83.13.15.* / 2015-09-19 19:12
a tak możemy stracić kasę na podróże i kopie CV a i tak pracy nie dostaniemy a latać może ten co mieszka blisko lub ma darmowy przejazd lub za 3 zł . też bym chciał wiedzieć gdzie można umieścić swoje CV . Rozwiozłem 40 i stracona kasa a pracy nie ma a mój dojazd nie kosztuje parę groszy w jedną stronę godzina pracy przy płacy 12 zł
renka09 / 2011-09-02 11:44
myślę że takie pozostawianie swojego CV na portalach pracy jest najmniej efektywnym sposobem szukania pracy, nie chcę Cie martwić, ale konkurencja nie śpi, po co pracodawca ma szukać pracownika, skoro to on jest powszechnie poszukiwany, chyba że chodzi o jakichś specjalistów o których zabiegają tzw. łowcy głów, także lepiej sam się tym zajmij, bo inaczej możesz długo tej pracy szukać...
makina / 2011-08-29 10:24
jeżeli kończyłeś studia inżynierskie to proponuję bank danych o inżynierach, a nóż się uda
Harrycaine / 81.219.69.* / 2011-08-28 20:59
Jako pracodawca odpowiedziałbym Ci na Twoje pytanie trochę przewrotnie.
Jeżeli zadajesz takie pytanie na forum to jednak masz czas na to by włączyć kompa i znaleźć forum i poszperać, ale Ty szukasz gotowych rozwiązań, zeby ktoś to zrobił za Ciebie.
kolejna rzecz jeśli nie masz czasu, to byc może masz najzwyczajniej problem z samoorganizacją i planowaniem.

Nie jest to cynizm, ale popatrz na swoją wypowedź właśnie od strony pracodawcy bo na rozmowie właśnie ze zwykłych Twoich stwierdzeń, można wysnuć np powyższe wnioski.

Pozdrawiam i życzę sukcesów
michaline970 / 212.232.24.* / 2013-04-08 21:57
Co zatem sądzić o pracodawcach, którzy umieszczają swoje oferty w portalach dot. pracy? Że są mało ciekawi, atrakcyjni, ucziciwi może wreszcie na tyle, żeby ktoś wartościowy sam do nich chciał trafić bezpośrednio?

Najnowsze wpisy