Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Gdzie warto wysłać pracowników na szkolenie? (Windows i Office)

Gdzie warto wysłać pracowników na szkolenie? (Windows i Office)

aadam123 / 2009-06-02 22:01
Potrzebuję pomocy, ale zacznę od początku. Ostatnio moja fima dość dobrze się rozwineła (zatrudniam w sumie kilkunastu pracowników). Powoli zaczynam dostrzegać potrzebę wysłąnia kilku osób na szkolenie. Tutaj właśnie stawiam pytanie do was: gdzie (w Warszawie)?
Interesują mnie szkolenia z:
1) MS Windows Server 2003, ewentualnie 2008, MS Exchange i MS SQL Server
2) pakiet Office
Sam nie jestem specjalistą w tej dziedzinie (zwłaszcza 1)), ponadto nie znam rynku. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
Z góry dziękuję
Adam
Wyświetlaj:
romiu2 / 83.10.198.* / 2009-09-25 18:17
ja ostatnio byłem na szkoleniu firmowym w Wawie, w samym centrum w hotelu o nazwie Etap, bardzo fajny hotel, ze wszystkim co potrzebne, przede wszystkim ogólnodostępne wi-fi , ceny bardzo przyjazne i wszędzie blisko. Całe szkolenie przebiegło bardzo pozytywnie i wszyscy wyjechali zadowoleni
piiroś / 80.238.108.* / 2013-02-02 00:59
Moze tutaj znajdziecie cos odpowiedniego, chociaz mysle ze na pewno, bo wybór jest bardzo duzy miejsc w których mozna posłac pracowników ;)www.salekonferencyjne.pl
jaacek8 / 2009-06-02 23:18
Google na zapytanie o szkolenia IT zwraca dużo wyników. Ja osobiście od kilku lat współpracuję z jedną z Warszawskich firm. Oferują dobre szkolenia za rozsądną cenę. Moi pracownicy zawsze chętnie idą tam na szkolenie (próbowałem w kilku innych), a ja nie narzekam na poziom. Nie nakłaniam, ale warto zapoznać się z ofertą. Ja jako stały klient mam zniżki, ale spróbuj zadzwonić, są bardzo elastyczni.
www.cts.com.pl
aadam123 / 2009-06-15 22:37
Wielkie dzięki za radę. Widziałem inne autoryzowane szkolenia na ich stronie. Możesz coś polecić? Na razie złożyłem zapytanie o szkolenia IT z MS Server. Jak dla mnie oferta jest OK. Odezwę się po szkoleniach i podzielę się swoją opinią.

Najnowsze wpisy