Forum Forum inwestycyjneFundusze

Gdzie zainwestowac.

Gdzie zainwestowac.

irek n / 195.92.100.* / 2007-10-04 05:44
witam serdecznie .
przebywam za granica, mam odlozona kwote 70000-100000 pln w walucie GBP.Chcialbym to zainwestowac w fundusz i tu pojawia sie problem ,nie posiadam wiedzy na temat inwestowania w fundusze nie liczac czytanych opinii i artykulow w internecie.Nie jestem przekonany czym powinienem sie kierowac w doborze funduszu inwestycyjnego ani od czego zaczac.prosze o pomoc.
podaje email.
Wyświetlaj:
Idyll / 2007-10-04 22:01 / Bywalec forum
Po pierwsze jeśli chcesz inwestować w funudsze działające na naszym rynku będziesz musiał zamienić walutę! a to spowoduje że stracisz na wstępie pare groszy (spread). Po drugie ważne jest pytanie na jak długo chcesz zainwestować kasę? Kilka ciekawych informacji oprócz tego forum znajdziesz również na http://www.unionklub.pl/index.html?id=47 Jest to portal prowadzaony dla osób, które interesują się inwestowaniem w fundusze!
miki3d / 91.142.207.* / 2007-10-05 10:49
To, że będziesz musiał zmienić walutę to bardzo dobrze. Trzymając kasę w funtach tracisz.
pero1979 / 87.205.208.* / 2007-10-04 20:59
źle postawione pytanie!!! nie gdzie a w co??

na twoim miejscu zainwestowałbym w czas i poświęciłbym go na zdobycie większej wiedzy o funduszach skoro chcesz w nich ulokować kasę - na tym forum na pewno znajdziesz wskazówki co i jak

ale najlepiej uczyć się na własnych błędach (wg mnie oczywiście) - dlatego proponuję zacząć od małych kwot - byś nie obudził się pewnego dnia z ręką w nocniku a i nie pakuj kasy w jeden fundusz
miki3d / 91.142.207.* / 2007-10-05 10:48
Lepiej jest się uczyć na cudzych błędach.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy