Forum Forum inwestycyjneFundusze

gdzie zainwestowac sporą sumke pieniedzy

gdzie zainwestowac sporą sumke pieniedzy

pablo22 / 83.11.158.* / 2007-11-15 18:47
witam chciałbym zainwestować pieniądze w jakiś fundusz inwestycyjny żeby dość dużo zarobić chodzi mi o zainwestowanie 80 tyś zł na rok albo na 2 i czy lepiej będzie może zainwestować te pieniądze w więcej jak 1 fundusz ???ile mogę zarobić czystego zysku z tych pieniędzy ???? z góry dzieki za odpowiedzi
Wyświetlaj:
Pilsener / 2008-10-21 14:31 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nie myśl o zysku, tylko jak chcesz ochronić swój kapitał - ile maksymalnie możesz stracić? Nie ma zysku bez ryzyka. Jak na rok albo dwa tobym polecał 20% akcje dużych i najlepszych spółek (lub fundusze które w takie inwestują) a 80% lokaty bankowe (lub adekwatne fundusze rynku pieniężnego). Na tak krótki termin nie ma sensu ładować się w akcje w obecnej sytuacji.
Paulinaa / 77.236.0.* / 2008-10-19 11:24
18% zysku od kapitału gwarantujemy bez względu na sytuację na rynku!

Skorzystaj z oferty i ulokuj pieniądze bezpiecznie i zyskownie!
Oferta trwa do 24 października- nie czekaj skorzystaj już dziś!
Oprócz tego: ochrona prawno-podatkowa kapitału,
odroczenie podatku "Belki" od zysków kapitałowych, świadczenie na wypadek śmierci,
ochrona kapitału przed egzekucją sądowo-komorniczą i inne korzyści!
Ponadto dowiesz się:
- o nowych dostępnych rozwiązaniach na rynku finansowym
- jak bezpiecznie, a zyskownie lokować swe oszczędności
-jak zarobić na kredycie hipotecznym
-jak stać się niezależnym finansowo
-unikalne sposoby pomnażania pieniędzy
- jak zabezpieczyć przyszłość swoją i swych dzieci
- jak stać się rentierem
Chcesz poznać szczegóły oferty? Zadzwoń pod numer 504682504
lub napisz maila bogaciwiedza@interia.pl i umów się
na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie informacyjne!
Brzeziński Inwestycje / 2007-11-16 14:22 / portfel
Pozatym inwestycja w rok to naprawde najwieksze ryzyko aby sie oplacilo a po co 80tysi zostawiac tylko na rok??
miki3d / 2007-11-16 11:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A ile chciałbyś stracić?
cortez / 2007-11-16 00:01 / Bywalec forum
o rany. Dużo zarobić w rok? A śledzisz sytuację? Proponuję trochę poczytać o inwestowaniu, pośledzić notowania, pocztać to forum. W fundusze nie inwestuje się krótkoterminowo, bo straty mogą byc ogromne. Zapytaj tych co zinawestowali pół roku temu jakie teraz straty liczą i ile oni te straty będą odbijać.
Oczywiście możesz miec szczęście i zarobić nawet 50%, ale myślę że to bardzo mało prawdopodobna wersja
Brzeziński Inwestycje / 2007-11-15 18:52 / portfel
Witam to nie takie proste gdzie i hop potrzebny jest profil inwestora...
1.Jaki okres inwestycji
2.jakie ryzyko inwestycyjne
3.Jaki zwrot procentowy

Jako iż posiadam dośc dużo pieniędzy odradzam 1 fundusz lepiej wybrac 2 np.PKO/CS Akcji 110% w rok lub np.KBC Dalekowschodni lub Arka Akcji z jakimś agresywnym zrównoważonym zysk to około 30-60% na rok...przy dobrej koniunkturze

Brzeziński Inwestycje
Bartosz Milewski / 2007-11-16 15:10 / Bywalec forum
Przy dobrej koniunkturze to mozna zrobić i 30% na stabilnym, lecz tego nikt nie przewidzi:
Brzezińskie napisał:Witam to nie takie proste gdzie i hop potrzebny jest profil inwestora...
1.Jaki okres inwestycji
2.jakie ryzyko inwestycyjne
3.Jaki zwrot procentowy
sądzisz że jeżeli podam tobie okres, zwrot i ryzyko to tak zainwestujesz moja kasę że tyle zarobie, gówno prawda, może lepiej porozmawiaj o doświadczeniach inwestora, i jego preferencjach, moim zdaniem bardzo pobierznie wyznaczasz profil inwestora, więc wole nie mysleć jaką sprawujesz opiekę.
przykładowo, jak Kowalski nie inwestował, mam 300 000zł , chce 40% rocznie, okres 4 lat, ryzyko mu obojętne to co mu doradzisz? 100% akcje? a
ale nie ujmując tobie najważniejszych aspektem jest opieka, zeby ktos poinformował ciebie o tym co sie dzieje na rynku , lub jaie sa prognozy na najbliższy miesiąc........
Brzeziński Inwestycje / 2007-11-16 16:33 / portfel
Już widze jaki poziom prezentujesz to nie wszystko gdybys miał chodz troche oleju w głowie to miało ogólnie pokazać na co jest gotowy inwestor nastepnie byłyby inne pytania ...wiec nie wyjezdzaj mi z takimi tekstami....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy