Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Gdzie założyć rachunek maklerski

Gdzie założyć rachunek maklerski

Sonny Crockett / 212.160.172.* / 2009-12-29 10:29
Witam serdecznie.

Przymierzam się do mojej pierwszej samodzielnej inwestycji giełdowej.
W bogactwie ofert biur maklerskich nie wiem na którą ofertę się zdecydować
Ponieważ jestem zupełnie początkujący nie będę na początku bardzo aktywnym graczem i myślę raczej o długoterminowej inwestycji.

Proszę zatem Was doświadczonych inwestorów o rekomendację biur maklerskich
Zależy mi oczywiście na niskich kosztach. Mam konto w mBanku więc myśle koncie w BRE. Wiele dobrego słyszałam również o BOŚ
Wyświetlaj:
fazik nielogo / 213.158.199.* / 2009-12-29 12:08
uważam że na początek eMakler w mBanku w zupełności wystarczy.
Sam od tego zaczynałem i dopiero chęć "grania" na pochodnych zmusiła mnie do otwarcia rachunku w innym DM.

Jest prosty, może nie wyszukany ale pozwala na kupno/sprzedaż akcji w czasie rzeczywistym.

Ważne - przeczytać manuala
amelian / 2009-12-30 23:02 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj,
wiele było już tutaj takich wątków...
Jak zakładałm konto, zapytałam doświadczonego inwestora i poradził mi : załóż tam gdzie masz biuro maklerskie.Jeśi mieszkasz w dużym mieście to biura są praktycznie wszystkie,jeśli w mniejszym to tutaj już jest gorzej...Myślę że to istotny aspekt bo jeśli trafisz na fajnego maklera to Ci dużo podpowie :) A jeśli nie jesteś pewien to pytaj zawsze i o wszystko ( ja często dzwoniłam na numer helpdesk ) Mam konto w DI BRE i jestem bardzo zadowolona.
Powodzenia :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy