Forum Forum dla firmDotacje

Gejowskie pary mają prawo do życia rodzinnego - orzekł włoski sąd

Gejowskie pary mają prawo do życia rodzinnego - orzekł włoski sąd

Wyświetlaj:
The Men Who Stare at Goats / 77.254.125.* / 2012-03-16 09:31
Co z kozami? Było nie było Cosa Nostra.
m-53 / 83.31.76.* / 2012-07-23 23:40
Jak w dowcipie. Baca wybrał kozę (owcę) a nie juhasa.
I wydaie mi się to bardziej naturalne.
sufisurfi / 213.238.89.* / 2012-03-16 00:14
Wedle sufich, skłonności homoseksualne, także biseksualne, zwykła erotomania czy także skłonności do innych gatunków oraz przedmiotów (fetyszofilia) są oznakami Nafs - egotyzmu na najniższym stopniu ewolucji człowieczeństwa. Zatem, aby osoba na ścieżce mistycznej się zaawansowała na wstępny stopień serca, trzeba pracować nad tym, aby zaniknęły jako rodzaj wad, niedoskonałości, zaburzeń czy niezdatności. W procesie Fana i tak cały egotyzm musi zniknąć, inaczej nie jest możliwym bezpośrednie doświadczenie Allah Boga.

Homoseksualizm w kabale oraz sufizmie uważany jest za wytwór egotyzmu niezdolnego do osiągnięcia pełni z powodu niedorozwoju emocjonalnego i mentalnego do mistycznej podstawy człowieczeństwa
adam1970 / 213.238.89.* / 2012-03-16 00:10
http://www.scribd.com/doc/80226293/Homoseksualizm-Fakty-i-Mity
na szczęście normalny / 91.193.160.* / 2012-03-15 20:59
Będą scenki jak na rysuneczku z Rzeczpospolitej:
Przed urzędnikiem stanu cywilnego stoi para "mężczyzn", a kolejce za nimi koza z kolejnym "mężczyzną", który zwraca się do niej:
Jeszcze tylko ci panowie, a potem my.

Kto napędza proces niszczenia naszej cywilizacji? Muszą to być potężne siły.
m-53 / 83.31.76.* / 2012-07-23 23:32
para - mężczyzna z kozą wydaje mi się naturalniejsza. Przynajmniej wiemy jak może wyglądać potomstwo - satyr.
PS.
Zdecydowanie protestuję przeciwko nazywaniu związku homoseksualnego małżeństwem. Niech to będzie umowa, kontrakt, deklaracja, związek. Ale nie małżeństwo, ślub.
Jeżeli "wódka" "szampan" "masło" jest nazwą zastrzeżoną dla ściśle określonego produktu, jeżeli ma działać prawo patentowe i autorskie - to również musi działać w tym przypadku.
I nie może być tu miejsca na sztuczne naciąganie pojęć. Biedroń z Grodzką (mężczyzna i kobieta(?????)) w żadnej mierze nie wypełniają definicji małżeństwa.

Proszę zwrócić uwagę, że, w kulturze chrześcijańskiej, deklaracja niechęci posiadania potomstwa po ślubie lub zatajenie przed ślubem możliwości jego posiadania jest podstawą uznania związku za nieważny.
S&P / 92.25.199.* / 2012-03-15 20:35
Ks. Kapłańska, rozdział 18 wiersz 22 i 23:
"22 Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! 23 Nie będziesz obcował cieleśnie z żadnym zwierzęciem; przez to stałbyś się nieczystym. Także i kobieta nie będzie stawać przed zwierzęciem, aby się z nim złączyć. To jest sromota!"
asdasd / 77.255.168.* / 2012-03-15 20:19
A później stwierdzą, że zwierzę z człowiekiem mają takie samo prawo do życia rodzinnego co hetero... Precz z tym! Mogą sobie być homo byle nie w naszym kraju! W Polsce obowiązuje zakaz pedałowania!
hss / 90.156.93.* / 2012-03-15 22:04
Mogą, mogą. Bo to również kraj tych homo.

A ze swoimi poglądami wykaż więcej konsekwencji i przestań w takim razie korzystać z podatków, składek i usług tych homo, którzy są nauczycielami twoich dzieci, twoimi sąsiadami, ekspedientami w twoim sklepie, policjantami, strażakami, lekarzami.

Chyba musisz wyjechać....
m-53 / 83.31.76.* / 2012-07-24 00:08
Ale ja nie mam ani ochoty ani przymusu korzystania z ich podatków, składek a tym bardziej usług. Niech usługują sobie sami - byle nie na środku ulicy. Idąc tokiem Twojego rozumowania ja też nie chcę by oni korzystali z moich podatków i składek. Leczenie HIV jest bardzo kosztowne.
W szczególności zaś nie chcę by byli nauczycielami moich dzieci. Bo ja też mam prawo do życia i wychowywania dzieci w MOJEJ orientacji
Osobiście nie mam nic przeciwko homo - póki swoje orientacje i zachowania traktują jak ja swoje hetero - dyskretnie, prywatnie, w zaciszu domowym.
I nie bądźcie zdziwieni, że użyję argumentacji siły jeżeli argumentacja rozumu nie wystarczy.
utopenec / 188.33.20.* / 2012-03-15 23:23
Wikingowie nigdzie nie wyjeżdżali - homopedałów topili w bagnie :-)
Taki mieli fajny zwyczaj.

Dzisiaj się tak nie da, ale to nie zmienia faktu, że to zboczenie, zwyrodnienie i dewiacja w jednym. I co tam sobie jeszcze kto wymyśli :-)
Tak, że sam sobie wyjedż zboczeńcu :-) Do Włoch naprzykład - włosi to maminsynki i pedały, więc będzie ci jak w raju :-)

Najnowsze wpisy