Forum Polityka, aktualnościKraj

Generał Błasik jednak naciskał na pilota?

Generał Błasik jednak naciskał na pilota?

Money.pl / 2011-04-28 13:17
Komentarze do wiadomości: Generał Błasik jednak naciskał na pilota?.
Wyświetlaj:
Turkuć podjadek / 83.8.55.* / 2011-11-02 15:19
Pan generał z "Bronkowej łaski" jest tak samo wiarygodny jak Pani Anodina, też generał. Pan generał niech najpierw wytłumaczy dlaczego w Smoleńsku nie było BOROWIKÓW, a później, jak przystało na honor generała, niech sobie strzeli w ten zakłamany łeb, chyba, że woli poczekać na wyrok sądu, oczywiście nie tego, który sprywatyzowany jest przez Tuska.
(@) / 89.79.218.* / 2012-01-17 01:32
Poczekajmy jeszcze trochę a znajdą się dowody na to, że gen Błasik pobił się z kapitanem Protasiukiem tuż przed wylotem do Smoleńska a poszło o to, że obydwaj Panowie podkochiwali się w tej samej stewardessie z rządowego Tupolewa.
ździcho / 77.254.236.* / 2012-01-17 08:41
Ostatnia ekspertyza zapisu w czarnych skrzynkach wykazała, ze głos w kokpicie nie jest głosem Błasika. Zatem wszystko się wyjaśniło - Kaczyńskiego zdetonowała Platforma Obywatelska za pomocą bomby próżniowej skonstruowanej przez samego Putina specjalnie na tę okazję.
kri / 95.49.178.* / 2011-05-04 16:42

Generał miał zeznać, że nie wie nic o samej kłótni, bo z jego informacji wynika, że nikt niczego nie słyszał

Prokuratora ma szukać faktów, a tych nie ma. Protasiuk był najlepiej wyszkolonym polskim pilotem na TU i dodatkowo kształcony w cybernetyce na WAT i nie miał najmniejszego powodu do wysłuchiwania Błasika -wykonuje rozkaz lotu i sam ustala jego strategię w miarę posiadanej wiedzy na temat okoliczności lotu, nawet zamachu ( pytanie o IŁ i ILS) . Gdyby nie zamach Putina ( niedostarczenie ILS) lot doszedłby do skutku. Trzymać się trzeba logiki , poszlak i symulacji komputerowych, aby udowodnić odstępstwa lotu i ich przyczyny. Nie wystarczy ostatnia faza lotu. Ataki podciśnieniowe pociskami paliwowymi zaczęły od momentu prawidłowego zajęcia ścieżki na wysokości 300m, porównać obroty, kąty natarcia , spadek ciśnienia z wariometru, położenia steru wysokość, czasy, odległości zdarzeń. Ustalić prędkość poziomą. Pomiar wysokości barometryczny dokładnie zweryfikować alarmem z wysokościomierza radiowego (100m) z korekta od głębokości jaru w czasie alarmu.
Obecne symulacje lotu na samolocie nie będą odpowiadać rzeczywistemu przebiegowi – grozi katastrofą. Dlatego powinny przebiegać na znacznie wyższych wysokościach aby zdążyć wyjść z symulowanej utraty sterowności steru wysokości lub spadku siły nośnej spowodowanej utrata prędkości poziomej w wyniku wypalenia tlenu pociskiem paliwowym
Dżentelmen
cab / 79.191.171.* / 2011-08-25 12:49
Protasiuk rozbil samolot. Bo wbrew temu co jest zawarte w raporcie Millera podszedl do lądoania mając zamiar wylądować. Blasik i prezydencik mogli stworzyć klimat napięcia który bardziej niż zdrowy rozsądek kierowal pilotem. Trzeba powiedzieć prawdę. ten samolot w tych warunkach musial się rozbić. To już kazdy przy zdrowych zmyslach wie, więc po co dalej bić pianę? Żeby przyspażać bólu rodzinom ofiar?
spokokpt. / 88.156.112.* / 2011-05-03 21:34
JEŻELI KTOŚ NIE ZNA STOSUNKÓW PANUJĄCYCH W WOJSKU, NIECH SIĘ NIE WYPOWIADA. WIĘKSZOŚĆ DOWÓDCÓW TO KOMUNIŚCI, KTÓRZY NIE LICZĄ SIĘ Z LUDŹMI DO STOPNIA PUŁKOWNIKA.
popularne polecenie służbowe " proszę wykonać, jeżeli nie to proszę szukać sobie jednostki lub na emeryturę" (oczywiście z opinią negatywną lub gołym etatem bez dodatków). W wojsku dalej liczy się ZiP i alkohol.
ździcho / 77.254.253.* / 2011-05-05 10:53

JEŻELI KTOŚ NIE ZNA STOSUNKÓW PANUJĄCYCH W WOJSKU, NIECH SIĘ NIE WYPOWIADA.

A czemu nie? Niech ten co je zna, prostuje na forum i wyprowadza z błędu tych, co ich nie znają. Wtedy wzrośnie wiedza zainteresowanych w tym temacie.
middle/middle2 / 31.63.172.* / 2011-04-29 09:05
Pewnie,ze najlepiej zrzucic wine na niezyjacych.Winnych niech lepiej szukaja wsrod zyjacych.Po 100 samochodow maja w Rzadzie,zamiast bylo zakupic jeden rzadowy porzadny samolot.Po drugie,kto to widzial,zeby tyle waznych osobistosci lecialo jednym samolotem????,a gdzie byla ochrona,jak uzgadniany byl przylot do Smolenska?Przeciez wszyscy wiedzieli ze przylatuje samolot z Polski.To co Gen.Blasik jest winny??????On juz przezyl jedna katastrofe, Casy,gdzie zgineli jego ludzie i przyjaciele.To teraz na Nim beda wieszane psy??,jak tak mozna???.Wstyd.Wielki wstyd.
Jan3 / 109.107.7.* / 2011-04-29 07:16
Naciskał, nie naciskał naciskał. Przecież to nie gen. Błasik organizował i zabezpieczał lot do Smoleńska. Przyczyną katastrofy było zaniechanie właściwej organizacji lotu. Złe pogody to normalna rzecz. Dopuszczenie do lądowania na takim lotnisku przy takiej pogodzie i braku monitoringu lotu to dopiero skandal i prawdziwa przyczyna katastrofy.
em96 / 164.132.47.* / 2011-04-29 01:56
A rejestratorów nadal nie brak...
Chyba po to, by mogli sobie dowolnie dopasowywać najbardziej odpowiednie im wersje...
Po tylu kłamstwach i "naciąganiu" miałbym im wierzyć...?
Dlaczego ? (!)
- Nie wierzy się oszustowi, a tym bardziej recydywiście...
Vide/ / 188.146.225.* / 2011-04-29 01:40
Tusk jednak jest zdrajcą i mordercą?
Są liczne dowody, że Tusk rozmawiał z Putinem w Sopocie.
Wapniak / 2011-04-29 00:22 / Tysiącznik na forum
Nie, odwrotnie. Pilot był naciskany przez Błasika... No i tak dalej... "Bociana dziobał szpak, potem była zmiana, szpak dziobał bociana"... Powodzenia.
Rossi / 91.189.73.* / 2011-04-28 17:51
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Generalowi-Slawomirowi-Petelic,2,ID425146297,n
cytat:
.....Decyzję zapadła prawdopodobnie w trójkącie Donald Tusk-Tomasz Arabski-Paweł Graś. Dla rządu rozwiązanie w którym śledztwo w sprawie katastrofy prowadzą Rosjanie było wygodne, ponieważ Rosjanie odpowiedzialność za katastrofy lotnicze -zwykle -zrzucają na pilotów. Tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS-a z instrukcją na temat tego jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Tak się składa, że poznałem treść tego SMS-a. Brzmiał on tak: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”. Donaldowi Tuskowi i jego współpracownikom od początku nie chodziło o to, jak zostaną potraktowani Polacy. Chodziło o ochronę własnych posad.....

Z powyższego jasno wynika kto był winien, jak szukać kozła ofiarnego, inną sprawą jest godzina katostrofy, prawidłową czyli 8,41 podana została po miesiącu, wcześniejsza wersja była 8,56 po trzech próbach podejścia do lądowania, Komu to miało służyć???
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 20:55

Tak się składa, że poznałem treść tego
SMS-a. Brzmiał on tak: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle
poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”.

No, ja też poznałem jego treść. Od Ciebie. Możesz napisać od kogo go poznałeś?
wojens / 188.33.195.* / 2011-04-28 18:20

.....Decyzję zapadła prawdopodobnie w trójkącie Donald Tusk-Tomasz
Arabski-Paweł Graś. Dla rządu rozwiązanie w którym śledztwo w sprawie
katastrofy prowadzą Rosjanie było wygodne, ponieważ Rosjanie
odpowiedzialność za katastrofy lotnicze -zwykle -zrzucają na pilotów.

A może w kólku graniastym?
Żeby wreszcie znalazl się jakiś mądry i powidzial w jaki sposób Polska mogla to śledztwo odebrać Ruskim?
tesa1959 / 2011-04-28 19:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
W jaki sposób? A ruszyć na Moskwę!!! :)
koczis / 2011-05-04 15:28
on sie chyba na Ciebie uwzial :)
Baran jest bez poczucia humoru.
Botycki zacznij spiewac :
Nie oddamy miasta Lwowa
jedna atomowa
A napisalem Ci juz cos kiedys na temat obrazania innych i to wlasnei tesy. Skleroza masz a wypowiadasz sie na temat zdarzen sprzed roku jak nie pamietasz zdarzen sprzed gora miesiaca:)
Botycki / 178.42.13.* / 2011-04-29 10:13
Najpierw oddajesz zdradziecki głos na zbrodniarzy politycznych, a teraz gadasz o ruszaniu na Moskwę? Was już nie ma - POsrańcy, zdrajcy narodu polskiego!
lenkammc / 79.139.85.* / 2011-06-10 10:12
Botycki - jesteś bardziej zjadliwy niż ta bakteria coli.
Uważaj bo ta nienawiść do inaczej, tj. racjonalnie myślących
zabije Ciebie pierwszego.
baca123 / 194.72.165.* / 2011-04-29 07:15
jakże miło poczytać normalną rozmowę normalnych ludzi. Miłego dnia!
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 21:03
witaj tesa. Fajnie że jesteś. Powiedz mi jak powinno mówić się poprawnie: "mórd smoleński" czy "mord smoleński"? Pozdrawiam.
tesa1959 / 2011-04-28 21:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
mord smoleński
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 21:09

mord smoleński

Szkoda. Słowo "mórd" brzmi bardziej twardo, stanowczo, ostro, autorytatywnie. Świetnie się prezentuje na transparencie:)
tesa1959 / 2011-04-28 21:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Miło mi, że fajnie, że jestem :)
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 21:10
Ja też mi miło:)
tesa1959 / 2011-04-28 22:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A co tam, niech się burzą i tak napiszę - czasem brakowało mi Ciebie na forum.
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 23:24

czasem brakowało mi
Ciebie na forum.

A Twój stary już śpi?:))
tesa1959 / 2011-04-28 23:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Śpi, a co to za pytanie?
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 23:30

a co to za pytanie?

A to, czy nie będzie zazdrosny jak przeczyta, że tak czule witasz jakiegoś obcego faceta na forum. Myślałaś, że co to za pytanie?
tesa1959 / 2011-04-28 23:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nic nie myślałam. Po prostu zdziwiłam się.
tesa1959 / 2011-04-28 23:35 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Po pierwsze, nie jest zazdrosny; po drugie - nie korzysta z komputera, a po trzecie - jesteśmy za starzy, aby coś takiego wchodziło w grę, za dobrze się znamy, jak dwa łyse konie.
Nie pomyślałam o Tobie, że możesz mieć przechlapane u żony :)
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 23:40

aby coś takiego wchodziło w grę

Co wchodziło w grę? Ech...z babami! Facet powie cokolwiek, a zaraz to jest odbierane jako podryw. Strach zapytac się o godzinę, bo zaraz...:)

Nie pomyślałam o Tobie, że możesz mieć przechlapane u
żony :)

Eee...nie. Jak już przechlapane, to już za samo ślęczenie do poźna.
tesa1959 / 2011-04-28 23:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

, a zaraz to jest odbierane jako podryw

ha, ha, ha, mówiłam o zazdrości. jaki podryw, jak Ty się ukrywasz?
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 23:45
Ja mówiłem ogólnie...o babach (kobietach). Jak reagują na JAKIEKOLWIEK pytania. Większość, z którymi przygodnie rozmawiałem dawały mi do zrozumienia, ze czuja się molestowane. Nic bardziej mylnego.
tesa1959 / 2011-04-28 23:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Kompletna bzdura. teraz to już wszystko się kojarzy z molestowaniem. A może one chciałyby być molestowane? Swego czasu bałam się w szkole przytulić dziecko, które płakało.
A wracając
Jak już przechlapane, to już za samo
ślęczenie do poźna.

mój mąż też miałby za to przechlapane. Co, miałabym sama spać w tym wieku?
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 23:57

A może one chciałyby być molestowane?

Zapomniałem to napisać. Takie właśnie wrażenie odnosiłem. Na byle zagajenie to takie dawanie do zrozumienia, że "jestem już zajęta".
Swego czasu bałam się w szkole przytulić dziecko, które
płakało.

Swego czasu??!! Tego NALEŻY się bać TERAZ!!! Co będzie jak kiedyś trafisz na rodzica oszołoma? Nie wyjdziesz z więzienia do końca życia. Teraz jak nauczyciel nawet powie o dziecku, że jest ładne, urocze, czy słodkie, to już uważane jest za symptom pedofilii. Nie żartuję teraz - lepiej się pilnuj. A już Rękaboskabroń dotykać!!!
tesa1959 / 2011-04-29 00:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

ego NALEŻY się bać TERAZ!!!

Mam ten luksus, że znam większość rodziców. Uczę już kolejne ich dziecko, ale uważam, że co ma być to będzie. Nie mogę nie pocieszyć dziecka, nie mogę odepchnąć, gdy się do mnie tuli (tu mówię o przedszkolakach, b te też uczę). To wbrew mojej naturze i wbrew temu o czym uczę.
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-29 00:12

To wbrew mojej naturze i wbrew temu o czym uczę.

Ale z durnym prawem nie wygrasz, bo to prawo. Ja tam bym się miał na baczności.
tesa1959 / 2011-04-29 00:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Spokojnie, to mała szkoła,wszyscy się znają. Nowych uczniów muszę najpierw poznać lub zasięgnąć języka. Mam wspaniałą panią dyrektor (bałam się przytulić dziecko podczas rządów poprzedniej). A w razie czego podam Ci namiary na siebie, to mi jakąś cebulę do paki podrzucisz,prawda?
Wacuś Młody EuroPOsraniec / 83.29.3.* / 2011-04-28 17:06
!! KONIEC i KROPKA !! NIGDY nie UJAWNIĄ ostanich sekund nagranych w czarnych skrzynkach --- BO TAM SŁYCHAĆ WYBUCH !!!
wojens / 188.33.195.* / 2011-04-28 18:40
To jednak zamach?
Wacuś Młody EuroPOsraniec / 83.29.3.* / 2011-04-28 17:08
Tak donsoli równo rok temu :

Krzyki przerażenia i bólu usłyszeli prokuratorzy odsłuchujący nagrania zarejestrowane przez tzw. czarne skrzynki prezydenckiego Tu-154M. Prokurator generalny Andrzej Seremet wydał decyzję o odtajnieniu i ujawnieniu zapisu rozmów pilotów i załogi, jednak ten właśnie zapis ma być utajniony.
Dwie czarne skrzynki samolotu rozbitego pod Smoleńskiem rejestrowały rozmowy załogi. Pierwsza nagrywała radiowe rozmowy pilotów z kontrolerami lotu na warszawskim lotnisku, a później z kontrolerem z lotniska Siewiernyj, który naprowadzał samolot na właściwy pas do lądowania. Druga czarna skrzynka rejestrowała rozmowy z wnętrza samolotu, a dokładnie z kokpitu Tu-154M.
Nagrania te przeanalizowali w Moskwie rosyjscy eksperci wraz z wojskowymi prokuratorami z Polski przy udziale członków Komisji Wypadków Lotniczych. Z ich nieoficjalnej relacji wiadomo, że trzech pilotów tuż przed katastrofą zdawało sobie sprawę, że nie uratują już maszyny. Ale rejestrator nagrał też dźwięki dobiegające z pomieszczeń pasażerskich. Tuż za kabiną pilotów znajdowało się pomieszczenie stewardess. Zaraz za nim były trzy saloniki. W pierwszym podróżowała para prezydencka Maria i Lech Kaczyńscy. W dwóch kolejnych m.in. prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, Jerzy Szmajdziński, Krystyna Bochenek, ministrowie z Kancelarii Prezydenta, wojskowi dowódcy.
"W kilkudziesięciu ostatnich sekundach nagrania rejestrator z kokpitu nagrał rosnący szmer z przedziałów pasażerskich. Aż w końcu usłyszeliśmy nieludzki krzyk przerażenia i bólu" - relacjonuje "DGP" jeden z wojskowych prokuratorów.

Maciej Duda
Źródło: Dziennik.pl
18.04.2010
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 21:07

Krzyki przerażenia i bólu usłyszeli prokuratorzy

Nie kwestionuję, zapewne były one. Tylko one są dowodem na co (oprócz bólu i przerażenia oczywiście)?
Botycki / 178.42.13.* / 2011-04-29 10:11

Tylko one są dowodem na co

Na gówno! Dobrze wiesz parszywy ruski POsrańcu na co, więc nie zadawaj durnych pytań i spadaj stąd s*********** ruska kanalio!
aklaser / 83.21.184.* / 2011-04-28 16:43
słyszał kłotnie o pogodę która zepsuła sie po starcie ,\
śmiech i żenada ,
Usilne wmawianie ludziom ,że wszystko przez naciski .
Oczywiście, kaczyński chciał tam wylądować wbrew woli premiera , sikorskiego i putina . Czy to żle że on chciał czy żle że PO-wcy nie chcieli .
Czy żle że nie fraternizował sie z Putinem , czy źle że tusk jest za słaby aby cokolwiek podskoczyć rosji , a może nie może ?????
wojens / 188.33.195.* / 2011-04-28 18:24

słyszał kłotnie o pogodę która zepsuła sie po starcie ,\
śmiech i żenada

Ona byla zla już przed startem.
Olaeg / 87.207.49.* / 2011-04-28 17:04
CZY TO PISAL KTOŚ Z WYBORCZEJ? TEN NAGLOWEK SZCZEGOLNIE. .. Wersja MAK w money.pl OBOWIAZAUJE jak widac.
Za chwile pojawi sie koles co czyta z ruchu warg i bedzie jasne, ze Protasiuk byl nacisniety...
A powaznie: KTO w to jeszcze wszystko WIEZY? TE nedzne manipulacje TVN GW RadiaZet i rzadu POmylencow?
Ratuja dupe i klamia jak najeci...
A gdzie WRAK, a gdzie skrzynki, a gdzie wyniki sekcji?
Wiadomo,ze NIE LADOWALI, to dlaczego nikt nie ODSZCZEKA tych bzdur z calego mainstreamu? BOJA SIE RUSKICH czy siebie nawzajem?
Lowe / 87.207.49.* / 2011-04-28 17:09
"Nie nagrała się kłótnia Błasika z Protasiukiem" - pamietacie tego newsa????????
No to teraz sie juz nagrala - w glowie tego BUCA janickiego. Sprzedajny baran.
wojens / 188.33.195.* / 2011-04-28 18:29
Po co obrażasz czlowieka? Czy on powiedzial o czym byla rozmowa? On tylko powiedzial jak to wizualnie wyglądalo. Może szczepienie na wściekliznę by Ci się przydalo?
James Bond / 81.210.76.* / 2011-04-28 15:04
Ja wam powiem jak naprawdę było.Ten samolot został zestrzelony,a więc zamachu dokonano.Teraz pytanie,komu byłoby to na rękę?
Na pewno nie Tuskowi i Putinowi?!,dlaczego? bo po 1 Kaczyński nie stanowił dla Tuska zagrożenia,dla Putina za kilka miesięcy także.Bo co może zrobi prezydent RP-skoro ma małe uprawnienia w porównaniu z Premierem? Putin nie zaryzykowałby zamachu wobec osoby,która za niedługo ustąpi z urzędu,nie narażałby na szwank już i tak wątłej reputacji Rosji na arenie międzynarodowej.
A więc kto to mógł zrobić i komu byłoby to na rękę?! -odpowiadam:
1.Czeczenom lub innym separatystom z Rosyjskiej Federacji - mogliby w ten sposób zachwiać relacjami Rosji ze światem,bo kto by chciał rozmawiać z państwem dokonującym mordów politycznych na sąsiedzie?NIKT- separatyści przed niczym się nie cofną by zastraszyć i upokorzyć Rosję.
2.Białoruś (Łukaszenko) - on czuje się zagrożony przez Polskę,która chce go pozbawić władzy,na własne oczy widział jak nasi z zaangażowaniem pomagali obalić Kuczmę na Ukrainie,widzi jak ingerujemy w sprawy jego państwa,zagrożony dyktator w celu utrzymania władzy jest gotowy na wszystko?
Dlaczego Rosjanie ich kryją? - bo nie wiedzą kto dokładnie za tym stoi,ba,nawet podejrzewają swoich,bo jak wiadomo w Rosji,często ktoś knuje spiski przeciw władzy.Rosjanie wolą zwalić winę na Polskich pilotów i Generał,niż ujawnić zamach,po prostu kalkulują,że na tym lepiej wyjdą?!
Zamachy polityczne ni są domeną minionych lat,epok,one istnieją i dziś,może nawet bardziej są powszechne niż kiedykolwiek,lecz dobrze się je dziś maskuje.
Botycki / 178.42.13.* / 2011-04-29 10:56

Putin nie zaryzykowałby zamachu wobec osoby,która
za niedługo ustąpi z urzędu

Co za brednie. To szanowny agent 007 widocznie nie wie, że jest jeszcze jedna pięcioletnia kadencja prezydencka w Polsce? Polska kochała Lecha Kaczyńskiego a to osłabiało pozycję Putina w Europie wschodniej. Wystarczy?
Lechosław i Jarosław / 87.204.220.* / 2011-04-28 15:20
zapomniałeś leków po prostu
ogien / 170.162.33.* / 2011-04-28 15:52
Pamietajmy ze to mowi gosc ktory po prostu... zapomnial wyslac BOR do ochrony wizyty i juz zdazyl nalgac na ten temat!

Naciski i wina pilotow to od poczatku lansowana kreacja PR bo tylko to moze odwrocic uwage od niekompetentnego i nieodpowiedzialnego rzadu i jego funkcjonariuszy. Teraz hieny wrobia nawet zmarlych aby sie wymigac!

Za Klicha zginelo wiecej generalow niz w czasie II WS a facet dalej jest na stanowisku!!!???
ździcho / 62.244.135.* / 2011-04-28 15:44
@Lechosław i Jarosław.
Nie pozwólcie Jamesowi Bondowi mówić! Przecież jego komentarze mieszają szyki i PiSowcom i Platformie! Niech Bond zamilknie!
wojens / 46.113.113.* / 2011-04-28 15:12
Wiesz co Ty sobie machnij lepiej parę wstrząśniętych nie zmieszanych to bardziej przyjemnie spędzisz czas. A jeszcze jakby jakaś tam dzielna byla obok to już w ogóle pelnia szczęścia.
James Bond / 81.210.76.* / 2011-04-28 15:18
haha dobrze mówisz,polejcie mu z czerwoną kartką ;)
PS: Kolego nie bierz zawsze wszystkiego tak do siebie na poważnie,lepiej na tym wyjdziesz....
wojens / 46.113.113.* / 2011-04-28 15:31

S: Kolego nie bierz zawsze wszystkiego tak do siebie na
poważnie,lepiej na tym wyjdziesz....

Ta uwaga nie byla potrzebna.
James Bond / 81.210.76.* / 2011-04-28 15:47
Wybacz,ale mam takie samo prawo do wygłaszania bredni jak rządzący nami Premier Historyk,jakie on ma pojęcie o gospodarce?
Śmiech mnie ogarnia jak patrzę na naszych polityków pokroju Jaro,Donek,Grzesiu Napierała.
Takie barany ja wy nawet taki text n poważnie łykacie,nie dziwie się ,że na jełopów głosujecie,których w radiu M i w TVN promują.
wojens / 109.243.250.* / 2011-04-28 17:34
TVN nikogo nie promuje. Oni są po to zeby kasę trzepać. W nosie maja tych z prawa i lewa z PO czy z PIS. To raczej te partie staraja się o względy po to żeby bylo ich widać. Pamiętaj to biznes. Codzi tylko o kasę. Ale to przecież nic dziwnego jeśli sie inwestuje setki milionów to na żarty nie ma miejsca.
ździcho / 62.244.135.* / 2011-04-28 15:55

Wybacz,ale mam takie samo prawo do wygłaszania bredni jak rządzący nami
Premier Historyk

Bredni? Masz na mysli to?

Kaczyński nie stanowił dla Tuska
zagrożenia,dla Putina za kilka miesięcy także.Bo co może zrobi prezydent RP-skoro ma małe
uprawnienia w porównaniu z Premierem? Putin nie zaryzykowałby zamachu wobec osoby,która
za niedługo ustąpi z urzędu,nie narażałby na szwank już i tak wątłej reputacji Rosji na
arenie międzynarodowej.

Czy cały swój wpis z godziny 15:04?
Bo to wcale nie muszą być brednie. Inna rzecz, ze niczego nie udowodnisz.
Botycki / 178.42.13.* / 2011-04-29 10:14
Zamilcz kanalio, zdrajco!
James Bond / 81.210.76.* / 2011-04-28 16:12
Właśnie tak,bo póki nic nie udowodnię,nic nie mam,to jest tylko z przymrużeniem oka.Moje tezy bynajmniej ni muszą być gorsze od tych Macierowiczowskich hehe...bo taki sam expert z niego jak i ze mnie.
ździcho / 62.244.135.* / 2011-04-28 16:20

to jest tylko z
przymrużeniem oka

O! To lubię. Ja też z takim podejściem rozmawiam z ludźmi. To jest dobra metoda, bo można w ten sposób wyłowić wiele cennych informacji. Najważniejszy jest dystans i ocięcie się od jakichkolwiek opcji politycznych, czy też w inny sposób interesownych. Jeżeli chodzi o mnie to i zamach i naciski Kaczyńskiego wydaja się bardzo mało prawdopodobne. A już pijaństwa Błasika nie można na pewno traktować poważnie. Jednakże ciekawą rzeczą są te nie połamane śmigła w tutce.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 16:31

Jednakże ciekawą rzeczą są te nie połamane śmigła w tutce.

???
to jakis dowcip?
ździcho / 62.244.135.* / 2011-04-28 16:43

to jakis dowcip?

Możesz jaśniej?
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 19:52
Mozesz powiedziec jak wygladaly te "niepolamane" smigla w samolocie z silnikami odrzutowymi?
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 20:53

smigla

Nie śmigła. Zapomniałem po prostu jak to cholerstwo, o którym tak trąbił Macierewicz, się nazywa. Chodzi mi o ten element turbiny, który normalnie miał się obracać, a się nie obracał i dlatego się nie połamał.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 22:12
turbina ma łopatki.
stegas / 2011-04-28 14:50
Czy to ma służyć prokuraturze jako dowód??? Co za p******* wypisujecie w tych waszych szmatławcach. A może kłucili się o to kto ma większe szanse u piękności POpaprańców. Niedługo aby oczyścić z podejrzeń Putina i jego pomagierów zaczniecie wnioskować o winie gen.Błasika na podstawie zapachu w kabinie, którą rozbili młotami i łomami ruskie siły "porządkowe". Gdzie są czarne skrzynki barany na usługach sowietów.
QEWE / 192.193.245.* / 2011-04-28 15:28
TAK JEST GDZIE SA TE SKRZYNKI KU........WA !!! ILE JESZCZE BĘDA KOMBINOWAĆ !!!! RAPORT ZROBILI UZNALI WINE PILOTÓW ..... TO !!! ODDAWAĆ !!! SKRZYNKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BO JAK NIE TO HUSARIE TAM DO WAS WYŚLEMY I BEDZIE PO PTOKACH ...
wojens / 46.113.113.* / 2011-04-28 15:22
A co TVN obchodzą wyborcy PO. Dla nich każdy dobry kto placi za reklamy i kupuje platformę. Tworzyli stacje za setki milionów zlotych po to zeby kosić mamonę a nie po to żeby się bawić w politykę. Po dwudziestu latach kapitalizmu nie rozumieć tak prostej prawdy?
jot-24 / 62.152.154.* / 2011-04-28 16:13
Porażająca indolencja umysłowa, krańcowa naiwność albo celowa dezinformacja. Skąd szeregowy agent walter wytrzasnął te setki mln zł na stworzenie manipulującej ludźmi firmy ? Żaden niezależny przedsiębiorca nie miał szans nawet na przydział częstotliwości !
Stanley025 / 2011-04-28 14:39
Nie wierzę, że pilot Protasiuk bez nacisków zdecydował się na lot w "nieznane".
Botycki / 178.42.22.* / 2011-04-28 14:56
W jakie nieznane? Leciał do Smoleńska na polecenie rządu. Generał Błasik był gościem na pokładzie. Była sobota, miał wolne, nie pracował w tym dniu. A Ty Stanley025 jak nie znasz tematu, to zamknij jadaczkę, albo przenieś sie na jakiś onet.
almari / 89.231.2.* / 2011-11-02 13:05
Na jakie k......polecenie rządu?Pouczasz kogoś a sam niewiele wiesz
kress / 91.193.208.* / 2011-04-28 15:34
Na jakie polecenie rządu? O ile dobrze pamiętam, rząd wcale nie chciał, żeby Kaczyński gdziekolwiek leciał.
Botycki / 178.42.13.* / 2011-04-29 10:18

O ile dobrze pamiętam, rząd wcale nie chciał, żeby
Kaczyński gdziekolwiek leciał.

Gówno pamiętasz. Zamilcz zdrajco!
ździcho / 62.244.135.* / 2011-04-28 15:51

O ile dobrze pamiętam

Dobrze pamiętasz, tyle, że Twoja długa pamięć jest nie na rękę wielu. Szczególnie tym, co twierdzą, ze to Kaczyński nie chciał lecieć, tylko mu kazano.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 16:11
A ty dlaczego klamiesz?
Dobrze wiesz ze dysponentem samolotu jest/byl rzad.
Bez jego zgody nigdzie by nie polecial.
Botycki / 178.42.13.* / 2011-04-29 10:19

A ty dlaczego klamiesz?

Bo bierze za to pieniądze ta ruska kanalia. Dlatego kłamie.
ździcho / 62.244.135.* / 2011-04-28 16:23

Dobrze wiesz ze dysponentem samolotu jest/byl rzad.

Tak. Ale czy możesz stwierdzić z całą stanowczością, że rząd KAZAŁ lecieć prezydentowi wbrew jego woli i go WPYCHAŁ SIŁĄ do samolotu?
Bez jego zgody nigdzie by nie polecial.

Pozwolić to jedno, kazać to drugie.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 16:29
Myslalem ze potrafisz czytac ze zrozumieniem.
Kto napisal ze Kaczynskiemu kazano leciec?
Botycki napisal ze Protasiukowi kazano leciec.
Botycki / 178.42.13.* / 2011-04-29 10:22

Botycki napisal ze Protasiukowi kazano leciec.

Rzeczywiście tak napisałem. Inna sprawa, ze prezydent nie ma nic do gadania w tej kwestii. W Polsce jest osobą jedynuie reprezentacyjną i jego rola ograniczała się jedynie do sformułowania i wygłoszenia przemówienia, a to czy by on chciał lecieć czy by nie chciał nikogo by nie interesowało. ŚP Pan Prezydent Kaczyński został wysłany na śmierć bez prawa wyrażenia własnego zdania na ten temat.
wojens / 188.33.195.* / 2011-04-28 18:32
A kto by ciebie zrozumial?
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 20:40
Juz ci chamie napisalem.
Nie odzywaj sie do mnie.
Spadaj na drzewo.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 19:53
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 20:44
Moze by cenzor tego forum kasowal chamskie wypowiedzi tego indywiduum z ksywa wojens.
Jedynym wytlumaczeniem ze ten typ tu jeszcze pisze i go nie kasujecie to to ze mu za to pisanie tych bredni placicie.
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 20:59
wojens po prostu fanatycznie popiera partię na którą będzie głosował. Podobnie jak Ty fanatycznie popierasz partię na którą będziesz głosował.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 22:13
Wojens jest chamem bo stosuje chamski jezyk.
Jego fanatyzm nie ma tu nic to rzeczy.
ździcho / 62.244.135.* / 2011-04-28 16:51
No to moze jeszcze raz o tym, PO CO ja tu czytam i piszę. Jestem ciekaw, co mogło być przyczyną śmierci 96 osób pod Smoleńskiem. NIE OBCHODZI MNIE KTO zostanie premierem po jesiennych wyborach. Dla mnie dopuszczalne jest stawianie zarzutów temu, który teraz jest i temu, który będzie od jesieni. Mam też gdzieś to, co napisane przeze mnie mogłoby urazić jakichś prezesów jakichś prawicowych partii opozycyjnych, czy ich nieżyjących braci lub jakichś rudych premierów i misiowatych prezydentów, co popełniaja gafy. Ja piszę o tym co wydaje mi się prawdopodobne i o tym, co wydaje mi się nieprawdopodobne w Smoleńsku. Nara,bo lecę do roboty
Botycki / 178.42.13.* / 2011-04-29 10:25

Mam też gdzieś to, co
napisane przeze mnie mogłoby urazić jakichś prezesów jakichś
prawicowych partii opozycyjnych, czy ich nieżyjących braci lub
jakichś rudych premierów i misiowatych prezydentów, co popełniaja
gafy.

Ty myślisz że jak obrazisz Tuska i Komorowskiego, to odwrócisz czyjąś uwagę od tego, ze jesteś czerwonym zdrajcą i POstkomunistycznym POmiotem? Wszyscy wiedzą kim jesteś czerwona zarazo!
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 19:55

PO CO ja tu czytam i piszę

Ale jak juz piszesz to pisz tak aby to mialo jakis sens.
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 20:50

jakis sens.

Domyślam się zgrubsza o jaki sens Ci chodzi. Taki, że winien ma być ten, który Twoim zdaniem ma nadchodzące wybory przegrać. Tyle, ze mnie tam rybka, jak już nadmieniłem.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 22:18
Nie chodzi mi o twoj filozoficzny powod pisania tutaj.
Chodzi mi o to ze piszesz zdania ktore nie maja zwiazku z tematem na ktory odpisujesz.
Wyglada to tak jakbys nie rozumial co poprzednik napisal.
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 22:39

Wyglada to tak jakbys nie rozumial co poprzednik
napisal.

Chodzi Ci o to?
Szczególnie tym, co twierdzą, ze to Kaczyński nie chciał lecieć, tylko mu
kazano.

Mało to takich było farmazoniarzy (nie dotyczy WYŁĄCZNIE TEGO forum)? Taki Botycki walił tym nie raz i nie dwa i nie trzy. Moja wypowiedź odnosiła się do takich tekstów.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 23:17

Taki Botycki walił tym nie raz i nie dwa

Moze skoncentruj sie na watku w ktorym piszesz bo takie twoje odniesienia do tekstow ktorych nie da sie sprawdzic nie wnosza niczego do dyskusji.
W tej dyskusji Botycki napisal ze to Protasiukowi kazano leciec a nie Kaczynskiemu.
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-28 23:28
Teraz to Ty nie rozumiesz. Ja odpisywałem na post "kressa" z 15:34:51.
odniesienia do tekstow ktorych nie da sie
sprawdzic

Da się. Trzeba tylko wpisać autor: "Botycki" i kliknąć "szukaj"
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 23:52

2011-04-28 15:34:51 91.193.208.* | kress
Na jakie polecenie rządu? O ile dobrze pamiętam, rząd wcale nie chciał, żeby Kaczyński gdziekolwiek leciał.

W ktorym miejscu kress pisze ze Kaczynskiemu kazano leciec?

Da się. Trzeba tylko wpisać autor: "Botycki" i kliknąć "szukaj"

Sprobuj ta metoda znalezc moje.
ździcho / 213.146.48.* / 2011-04-29 00:08

W ktorym miejscu kress pisze ze Kaczynskiemu kazano
leciec?

Dalej nie rozumiesz. Kress miał na myśli (tak go zrozumiałem) podróż Tuska w dniu 7 kwietnia, co wielu odebrało jako sabotaż podróży Kaczyńskiego w dniu 10 kwietnia. Dlatego napisałem, ze dobrze pamięta. Jakie były 9intencje rządu - to czort jeden wie.
Sprobuj ta metoda znalezc moje.

No rzeczywiście ciekawe zjawisko. Twój nick faktycznie nie wchodzi. Ale wchodzi Botyckiego, mój, wojensa. Sprawdzałem. A jak wpiszę Twój, to wchodzą komentarze ze znakiem%.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-29 10:17

Kress miał na myśli (tak go zrozumiałem) podróż Tuska w dniu 7 kwietnia...

Mam wrazenie ze masz bujna wyobraznie.
Ja bym nigdy do takiego wniosku nie doszedl po przeczytaniu tego jednego zdania. Zwlaszcza ze byl to komentarz do wypowiedzi Botyckiego o Protasiuku i locie Kaczynskiego.
Ale ok, teraz rozumiem.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 14:43
Nie wierze ze ty masz pojecie o czym piszesz.
wojens / 46.113.113.* / 2011-04-28 15:05
To znaczy cenzura? Niech Stanley mówi bo mądrze mówi. A wy grzecznie sluczhc ciemni, zaklamani pisowscy chlopcy. Botycki i @@@- jeden lepszy od drugiego.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-28 20:41
Nie odzywaj sie do mnie chamie.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy