Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

General Motors grozi bankructwo

General Motors grozi bankructwo

Money.pl / 2008-11-12 17:22
Komentarze do wiadomości: General Motors grozi bankructwo.
Wyświetlaj:
Gromosław / 83.17.171.* / 2008-11-12 17:22
Już tam wielki Bimbama nie dopuści aby cokolwiek upadło. Drukować , drukować i jeszcze raz drukować. I podnosić podatki. Lewactwo u władzy czekamy na intensywna walkę z kryzysem. Keynes ante portas. Niedługo każdy Amerykanin dostanie dostęp do nieograniczonego konta i będzie mógł kupować, kupować, kupować! Lewacy to jednak prawdziwi geniusze!
Krzysiek84 / 83.15.98.* / 2008-11-13 00:41
No tak powinni pozwolić upaść GM i Fordowi, ktoś by przejął upadłe fabryki i rozpoczął produkcję innych samochodów, tyle, ze jakie by to poniosło koszty, ile firm by zbankrutowało itp
Ja nie mam danych jak to tam wygląda dokładnie i jakie by były dla gospodarki koszty bankructwa, ale te koncerny przez lata balansowały nad przepaścią podczas gdy inne miały zyski. Teraz powinno im się pozwolić upaść, ale ze względu na już duży kryzys w USA i na świecie to może być bardzo kłopotliwe politycznie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy