Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Generali naciągał klientów. Jest kara

Generali naciągał klientów. Jest kara

Money.pl / 2011-01-20 09:19
Komentarze do wiadomości: Generali naciągał klientów. Jest kara.
Wyświetlaj:
pytek. / 81.190.52.* / 2013-10-06 23:50
A są jeszcze w Polsce firmy ubezpieczeniowe, które nie naciągają swoich klientów ???
marekmm / 83.11.235.* / 2013-02-03 12:13
Ale to jeszcze nic naciągają też poszkodowanych np. mnie !!!! W zeszłym roku miałem wypadek (jeden z klientów GENERALI ze pchał mnie z drogi podczas wyprzedzania przeleciałem przez rów i skosiłem parę drzewek ... miało to miejsce 14.11.2012 po około 2 tygodniach zjawił się rzeczoznawca od nich i ocenił szkodę na całkowitą minął kolejny tydzień dostałem od nich potwierdzenie szkody listowne (to była ostatnia informacja od GENERALI co z moją szkodą. Szkodę prowadzi niejaki "Roland Gawron" nie polecam nikomu (0 kontaktu z poszkodowanym !!! wszystkiego muszę dowiadywać się sam co się dzieje narażając się na dodatkowe koszty ...)
ostatnią informację jaką udało mi się uzyskać otrzymałem 12.01.2013 że niby mają czas na przetworzenie informacji jakie zebrali do 18.01.2013 ... teraz za każdym razem jak do nich dzwonie dostaję informację że sprawa w toku i tak cały czas ... ale co w toku mają na piśmie przyznanie się poszkodowanego zeznania świadków oględziny auta oraz miejsca wypadku więc o co chodzi czemu to tak się przeciąga. Prawie 3 miesiące czekam na odszkodowanie i dostaję od GENERALI totalnie olanie sprawy oraz informacje sprawa jest niezakończona (autko mam niesprawne według nich nie mogę wynająć auta zastępczego ponieważ twierdzą że przysługuje mi takie autko tylko do uznania szkody na piśmie później muszę wynajmować na swój koszt ... dojeżdżam do pracy codziennie 50 km w jedną stronę ) ... NORMALNIE ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ ....
pomoge / 83.15.187.* / 2013-10-05 00:02
Jeśli znasz osoby które straciły pieniądze na polisach inwestycyjnych czy ubezpieczeniowych takich firm jak: Generali, Compensa, Nordea, Aegon i innych - napisz na adres bankwmlm@gmail.com Kancelaria współpracująca z Paytarde zajmuje się odzyskiwaniem pieniędzy z upadłych polis nawet 15 lat wstecz.. również otwarte polisy można zamknąć i odzyskać z nich pieniądze.

Okazuje się, że przez wiele lat polscy urzędnicy nie zauważyli błędnych wpisów w polisach, które łamaly prawo a w 2009 r UOKiK podał ze 13 firm łamały prawo , dzięki czemu można odzyskiwać teraz pieniądze z tych oszukańczych polis.

Mozecie na tym zarobić pomagając ludziom , którzy już sie pogodzili z utrata pieniędzy. Jest to niespotykany dotąd sposób na zarobienie pieniędzy. Ludzie którzy utracili np po 100 000 zł na tych polisach i zabetonowali to, że je utracili na zawsze. Jeśli im powiesz, że mogą po prostu dostać nawet 99% od tych kwot! i to w ciągu 2 miesięcy! to wyobraźcie sobie ich radość. Można negocjować wysokość prowizji z tych odzyskanych od klienta kancelarii kwot jak jest się klubowiczem Paytrade, gdzie wynosi to min 3%. Klienta nic nie kosztuje złożenie wniosku o odzyskanie pieniędzy.

Kancelaria odzyskuje pieniądze również z tytulu błedów medycznych, oraz popularne ostatnio, czyli możemy dostać odszkodowanie za utratę części nieruchomości osób mieszkających przy lotniskach. Dotyczy lotnisk prywatnych, wojskowych , jak i cywilnych. Czyli osoby mieszkające 10-15 km od lotniska mogą odzyskać kase z tego względu że samoloty w ich regionie np. za nisko latają :).Utrata wartości części nieruchomości może wynosić nawet 45% im bliżej lotniska tym więcej % utraty części nieruchomości.

Po więcej informacji zapraszam na priv. oraz na email: bankwmlm@gmail.com więcej na stronie http://twojakasa.com.pl/paytrade/polisy/ oraz na http://twojakasa.com.pl/paytrade/van-hagen-kolejna-sprawa-tym-razem-skandia/ i tu: http://twojakasa.com.pl/paytrade/bo-musi-byc-sprawiedliwie/ Pieniądze można odzyskać m.in z polis oznaczajacych „ produkt ubezpieczeniowy z funduszem kapitałowym”
blazar12 / 5.173.33.* / 2020-11-28 13:27
powyższe informacje można znaleźć tu https://blazar.pl/odzyskanie-pieniedzy-z-polis-inwestycyjnych-strata-na-polisach/
limka 50 / 77.254.15.* / 2011-02-23 18:57
PZU też powinni prześwietlić i zrobić to samo -zaległe sprawy zamiatają pod dywan i udają że ich to nie dotyczy -ostatnio dowiedziałam się że vat potracony był przy wypłacie prawnie -bo takie są przepisy
bakuma / 83.25.228.* / 2011-01-23 23:43
docha dobrze mówi, polać jej ;) wszystkie firmy tego typu kantują na prawo i lewo wg mnie, a to że złapali Generali akurat (o ile im coś udowodnią bo się mają odwoływać chyba), to nic więcej jak znalezienie kozła ofiarnego.
docha / 89.191.160.* / 2011-01-21 20:47
dlaczego innych nie ukarzą? to dość powszechna praktyka, jak się okazuje i to na dodatek poparta konkretnymi argumentami, więc albo wszyscy "oszukują" albo UOKiK się nie zna ;) i co zrobią? Wszystkim dadzą karę? Każą zmienić OWU? Skończy się podwyżkami ubezpieczeń z tego tytułu i wtedy dopiero będzie święte oburzenie klientów i konsumentów...
FrankWilliams / 83.31.9.* / 2011-01-21 18:54
kara napewno nie jesy niczym dobrym dla firmy, ale w oficjalnym oświadczeniu Generali przedstawiło dość solidne argumenty:

"Stanowisko o nieuwzględnianiu przez Generali podatku VAT w tzw. wypłatach kosztorysowych wynika z tego, iż Klienci ubezpieczycieli w tego typu przypadkach nie ponoszą kosztów podatku, a także z faktu, iż kwota odszkodowania zgodnie z prawem nie może w tym wypadku przewyższać faktycznej szkody."
Rouch / 148.81.190.* / 2011-01-24 22:05
takie są za pewne warunki OWU a więc klient nie może nic zrobić bo to podpisał (a że nie czytał i nie wiedział to inna sprawa)
FrankWilliams / 83.31.72.* / 2011-01-25 03:49
dlatego nie zdziwie się jakby po odwołaniu się, Generali zostało zwolnione z kary lub jeśli podobne kary zostana nałozone na innych ubezpieczycieli
zxcxzzcz / 89.73.200.* / 2011-01-20 14:54
a nie jakieś p***** do UOKiK
oborowy / 79.185.86.* / 2011-01-20 22:18
Oprócz tego klienci nie maja zamknietej drogi i dalej moga dochodzić odszkodowania z VAT.
vvsvsv / 62.121.86.* / 2011-01-20 10:22
mam takie pytanie: czym sie rozni oszustwo przedsiebiorcy od oszusta zwyklego obywatela? jesli wprowadza narusza interes konsumentow to powinien isc siedziec (do 8 lat - oszustwo). czemu prokuratura nic z tym nie robi ? moze ktos odpowiedziec ?
Tom.M / 217.172.236.* / 2011-01-21 22:05
Nie czytałem OWU autocasco GENERALI ale zapewne jest tam napisane, że wypłaty "na kosztorys" są płacone netto. Wiec skoro ubezpieczenia AC są dobrowolne, nikt nikogo nie zmuszał do ubezpieczenia w TU GENERALI więc kto tu kogo oszukał?
Rangor / 148.81.190.* / 2011-02-05 22:08
takie też jest oficjalne stanowisko Generali.
FrankWilliams / 95.49.178.* / 2011-02-13 19:11
dlatego Generali ma całkiem duże szanse że ich odwołanie zostanie pozytywnie rozpatrzone
Rouch / 148.81.190.* / 2011-02-24 09:53
w wypadku kiedy umowa jasno 'mówi' w jaki sposób powinny zostać wypłacone pieniądze i w ten właśnie sposób postąpiono, klient raczej ma marne szanse aby coś wskórać w swojej sprawie.
FrankWilliams / 95.49.178.* / 2011-02-24 16:04
... tym bardziej że sam podpisał umowę co znaczy że akceptuje jej warunki
hamulec postępu / 83.27.9.* / 2011-01-20 09:19
No faktycznie, dokopali im. 600 tysięcy dla Generali to kwota której nawet nie zauważą, jeśli w ogóle ją zapłacą.
Często czytam o karach nałożonych przez UOKiK, ale jeszcze nigdy nie czytałem informacji: Firma XYZ zapłaciła w całości karę nałożoną przez UOKiK.
Sqbunny / 2011-01-21 08:19
Pewnie kary nie poczują, ale smród się rozejdzie i stracą wiarygodność w oczach klientów, a to już może trochę zaboleć.

Najnowsze wpisy