Forum Polityka, aktualnościKraj

Geniusz doradza minister edukacji

Geniusz doradza minister edukacji

Money.pl / 2007-12-29 10:43
Komentarze do wiadomości: Geniusz doradza minister edukacji.
Wyświetlaj:
mapi / 83.30.183.* / 2007-12-29 21:16
ale to już wymyślili ;-) www.nasza-klasa.pl po co wyważać otwarte drzwi hehe
luki92 / 217.98.20.* / 2007-12-29 19:46
"Filip Wolski mistrzem świata", "Filip Wolski najlepszy"...

i co?

mistrz świata siedzi w Gadu-Gadu...
biednyFilipekjaksięondogadazgłupkami! / 83.24.237.* / 2007-12-29 14:25
to minister edukacji nie jest sama z siebie geniuszem? Co za wstyd i hańba.
www665 / 87.205.195.* / 2007-12-29 12:17
naszego durnego prawa, przepisow przeczących sobie nawzajem, napisze system bazodanowy.
Napisanie u nas jakiegogolwiek programu (np. do obsługi sprzedaży) w pełni zgodnego z ustawą o VAT, czy np. ustawą o rachunkowości graniczy z cudem. Oczywiście nie dlatego, że nie ma u nas ludzi, którzy nie potrafia pisać programów, ale dlatego, że te wszystkie przepisy są do bani. Chłopie, daj sobie siana z taką robotą i szukaj pracy w sensownej firmie, która nie będzie od Ciebie wymagać absurdalnych rozwiązań.
GórąNasi!!! / 87.206.240.* / 2007-12-29 12:17
Wiem, że ten kraj to "...matoły, nieroby, nieuki i ... cała reszta..." ... ale... LUDZIE !!!
Kiedy wszyscy z niego wyjedziemy, to co tu zostanie?
Tyle narodów jest, które WALCZĄ o swoją tożsamość, o wolność, o niepodległość, a my? Mamy ją i co?... S**********!!!

K...a mać, cholera NIE!!! P.....e ja chce walczyć o dobrobyt tutaj, kombinować, polepszać życie TU!!!

Wszędzie, gdzie pojadę, będę OBCY!!!!
Tu jest moj dom!!!
A jak mi sie nie podobaja drogi to:
DRZEC MORDE, ŻE JEST ŹLE!!! Że trzeba zmienić, ze trzeba w....ć tych co za to odpowiadają!!! Jak Górnicy strajkuja, to DRZEC MORDE, ze nie chce gornictwa!!! Jak pielegniarkom sie nie podoba to DRZEC morde, ze trzeba prywatnej sluzby zdrowia!!! Jak mocherowe berety raban podnosza, to DRZEC MORDE, ze trzeba im emeryture zabrac!!! I jeszcze tak... wiele razy... DRZEC MORDE !!!

P.S. Bardzo przepraszam za ostry ton wypowiedzi, ale jestem pelen podziwu, wsparcia i poparcia dla mlodego czlowieka-geniusza, ktory chce Polske polepszyć. oby tak dalej chłopie i nie załamuj się jak beda cie krytykować. Tych co krytykuja, narzekaja, trzeba OLEWAĆ ile wlezie i śmiać im się głośno w twarz: BU HA HA HA HA.

Polska to nasz dom bracie. I tego domu trzeba pilnować. A jak sie nie podoba komus, to FORA ZE DWORA!!! ALE JUZ, NATYCHMIAST!!! NIKT ZA WAMI TESKNIL NIE BEDZIE!!! IM SZYBCIEJ SIE SPAKUJECIE TYM LEPIEJ!!! CI CO TU ZOSTANA PORADZA SOBIE BEZ WAS!!! DAMY RADE!!!
xx / 83.11.121.* / 2007-12-29 18:01
No, pięknie a już myślałem, że nie ma młodych,którzy .....
Jako starszy podpowiem.
Wałęsa też chcial dobrze i co wyszło ....
Nie wystarczy chcieć, trzeba jescze wiedzieć jak !!!
Trzeba umieć czytać życie ( fakty nie słowa !!!) aby nie dać się nabrać politykom.
I nie mówić,że polityka mnie nie interesuje, przeszłość mnie nie interesuje, nie interesuje mnie ,że
ktoś był w SB a teraz chce mną rzadzić .....
Jestem optymistą co do Ciebie i Polski
mlody gniewny / 83.6.228.* / 2008-01-17 12:28
Dość przeszłości. Trzeba myślić o przyszlości. starsze pokolenie jest pewne jadu i nienawiści. pamiętaja wojnę,komunizm ,SB itp. Pamietają krzywdy ,które ich spotkali jak walczyli za kapitalizmem i demokracją a teraz........ ciabach do państwa po podwyżki, socjal itp. Górnicy którzy za Gierka mieli tak dobrze jak nikt na świecie też ustrój obalali. Nauczyciele, ktorzy za komuny nie uczyli nas prawdy o czasach minionej epki dziś chcą podwyżek i boja się przejść na emeryturę tylko siedzą i udają, że wszystko o.k. Dzieci nie umieją czytać ze zrozumieniem, nie znają tabliczki mnożenia itp i za co tu płacić. Szlak mnie trafia jak patrzę na te roszczeniowe postawy i ten szantaż na około. każdy człowiek świadomie wybiera sobie zawód i wie z czym to się wiąże a jak nie chce pracować to pa,pa,. Jest demokracja i nie można nikogo na siłę trzymać. Jeszcze jedno - lekarz zastąpi pielęgniark bo ma kwalifikacje a czy może być na odwrót?
leiho / 2007-12-29 11:52 / "Tu Ne Cede Malis"
jezeli bedąc najlepszym informatykiem swiata decyduje się pracowac dla.... rządu... to...

a) jest nieswiadomy tego co robi
b) jest idiota, bo ze swoimi umiejętnosciami dostałby prace w najlepszych działach IT miedzynarodowych korporacji
c) nie jest geniuszem, skoro pkt a i b są nieprawdziwe
d)podaj swój typ?
?! / 2007-12-29 11:10 / Tysiącznik na forum

Teraz będzie doradzał minister edukacji Katarzynie Hall. Ma przygotować program, który pozwoli zewidencjonować polskie szkoły oraz uczniów. Choć oficjalnie nie jest jeszcze zatrudniony, to pracę nad projektem już zaczął.

Z całym szacunkiem dla geniuszu, ale czy trzeba być zatrudnionym w MEN, aby przygotowywać program? Przecież to można zlecić...
xx / 83.11.121.* / 2007-12-29 18:04
PO na to nie wpadło
mateleo / 2007-12-29 11:54 / Bywalec forum
Pewnie będzie to robił na pół etatu jako element pracy magisterskiej pt."Moje boje z biurokracją"
Existentialist / 77.114.67.* / 2007-12-29 10:43
Hm...geek na stanowisku - ciekawe co z tego wyniknie.

Najnowsze wpisy