Forum Forum inwestycyjneFundusze

getin bank-inwestycja w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie

getin bank-inwestycja w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie

miki691 / 83.21.17.* / 2009-11-11 14:57
Witam. Mam parę groszy, zysk z lokaty jest kiepski a nie chcę pakować się w fundusze, zastanawiam się nad aktualną ofertą Getin B. Czy macie jakieś doświadczenie z ta forma oszczędzania. Proszę o opinie.
Wyświetlaj:
Kolejna oszukana / 83.3.110.* / 2013-04-23 14:04
Nie radzę w to wchodzić. Na samym początku zabierają około 40% wpłaconej kwoty kosztów zarządzania. Gwarantują oddanie wpłaconej kwoty po 10 latach. A zyski od tej pomniejszonej wpłaconej kwoty są raczej iluzoryczne.
opiekuninwestora_pl / 2011-10-20 09:47 / -
A jeżeli chodzi o produkty ostatnio oferowane przez firmy DF to dokładnie opisałem je w kilku artykułach. Po ich dokładnym prześwietleniu powinno być łatwiej podjąć decyzję czy inwestować czy też nie.

http://tinyurl.com/pareto1

http://tinyurl.com/produktygb
opiekuninwestora_pl / 2011-10-20 09:43 / -
Fundusze inwestycyjne nie są złym rozwiązaniem. Pokazujemy to od ponad 4 lat. Tylko trzeba traktować je jak inwestycję, nie na zasadzie Kup i Trzymaj.

Nie jest tak, że fundusz będzie zarabiał gdy zarabia giełda i nie będzie tracił niż giełda traci. W funduszach pieniędzmi zarządzają profesjonaliści - ale mają związane ręce i kupując fundusz akcyjny inwestorzy (nie)świadomie tracą licząc, że zarządzający funduszem coś zrobi. A zrobić nic nie może.

Platformy do inwestowana dają dostęp do wielu funduszy - i można w prosty sposób nimi zarządzać. Fundusze to nie giełda.

Trzeba tylko zerwać z mitami inwestowania - o tym opowiadam w 2-godzinnym darmowym nagraniu Magia Procentów www.opiekuninwestora.pl/skocz/magia

To nagranie wyjaśnia dlaczego wiele osób w funduszach traciło, kiedy można było strat unikać.

To tyle jeżeli chodzi o pierwszą część pytania.
miki691 / 83.21.44.* / 2009-11-15 09:48
...i co nic nie podpowiecie???????????
giga / 77.253.249.* / 2011-10-20 01:31
dobrze przeczytaj tabelę opłat i limitów a wniosek wyciągniesz sama. Ja już żałuję bo niestety podpisałam!!!poz.
pchelek / 2009-11-15 21:16 / Tysiącznik na forum
odpusc sobie - lepiej na piwo wydac - bo zyski beda mozerne - poczytaj dokadnie oferte
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy