Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Getin ma zgodę na kupno domu maklerskiego

Getin ma zgodę na kupno domu maklerskiego

Money.pl / 2008-06-03 20:07
Komentarze do wiadomości: Getin ma zgodę na kupno domu maklerskiego.
Wyświetlaj:
skrew / 2008-06-03 20:07 / Bywalec forum
Niestety, to wszysko mnie się nie podoba. Kumulacja kapitału jakiej dokonuje Pan Czarnecki to nastepstwo niedoskonałości systemu, powiedzmy finasowego, ogólnie. Kapitał to składki drobnych wyrobników wartości dodanej. I tu mamy przypadek trwonienia owocu ciężkiej ludzkiej pracy. Miast lokować te srodki w rozbudowę bazy do dalszego wzrostu, krótkowzrocznie fundowane są fajerwerki w rodzaju przejęcia lub np Sky Tower. Jest to wynik niedoskonałości systemu finansowego i nie wykształtowania w procesach wychowawczych kryteriów wartoci, które pchnęlyby kogoś posiadajacego w dyspozycji istotny kapitał do spożytkowania go w sposób oczekiwany przez społeczeństwo na etapie wstępnym rozwoju. Wisły kijaszkiem się nie da. Przejecia nastąpią, wieżowce powstaną, jedynie na sławę fundatora. Gdybym ja dysponował taką gotówką, mimo, że nie mam doktoratu z ekonomi śmiem twierdzić, że zmarnowałbym je w lepszy sposób.
xyz1 / 83.25.5.* / 2008-06-03 21:51
Najpierw trzeba taką kwotę mieć żeby móc nią dysponować, także proszę bardzo wysil się i zrób chociaż 1% z tego co ten człowiek, a wtedy możesz pisać o nieefektywnej alokacji kapitału
skrew / 2008-06-04 12:40 / Bywalec forum
http://maclawyer.wordpress.com/2008/01/03/afera-wgi/
To jest link do strony co w jakims stopniu koresponduje z temetem. Między innymi i ja sie dołożyłem do fortuny Czarneckiego robiąc leasing auta, co mie kosztowało i do dzisiaj czekam na sposobnośc by się zrewanżować.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy