Forum Forum finansoweBanki

Getin Noble Bank otrzymał karę.

Getin Noble Bank otrzymał karę.

Benek11 / 2011-12-20 13:39
Getin Noble bank został ukarany za nieprecyzyjne określanie warunków umowy dot. Kredytów konsumenckich. Czy ktoś z Was brał kredyt w tym banku?
Wyświetlaj:
franken / 195.248.254.* / 2012-11-09 09:50
WPRAWDZIE KREDYTU ANI POŻYCZKI SZCZĘŚLIWIE W TYM BANKU NIE ZACIĄGAŁEM ALE ZAUWAŻYŁEM WYJĄTKOWO PERFIDNE PRAKTYKI W NOBLE BANKU ZWIĄZANE Z PRODUKTAMI DEPOZYTOWYMI, LOKATAMI, PROWADZENIEM KONTA itp./ Pseudo tzw "Doradcy" kłamią bez skrupułów. Umowy pełne pułapek, pisane drobnym maczkiem, wielostronicowe, pełne odnośników i mega zawiłe. Znam niemal wszystkie banki w PL ale NOBLE przoduje w oszukańczym podejściu do klienta
Aga85 / 77.255.243.* / 2012-02-25 00:23
My niestety wzięliśmy kredyt z tzw mini procentem,co nasz doradca nota bene z open finance,przedstawił jako karencje kredytu,czyli zamrozenie kapitału,a spłatę odsetek przez 2lata.niestety ,,zapomniał,,dodać,ze jest to cześć raty,a reszta rośnie z tzw.tylu głowy,a cały kredyt podrożał o 2procent.zastanawiam się,czy mogę gdzieś złożyć skargę na takie działania,bo do tej pory wydawało mi się,ze doradcy i banki są instytucjami zaufania publicznego...niestety okazuje się,ze żyjemy w praworzadnym buszu i nasza wina jest,ze jesteśmy blondynkami,nie znamy się na prawie bankowym i ślepo ufamy bankowym oszustom.ja niestety czuje się oszukana
adina / 2011-12-20 14:04
na szczęście mają teraz wprowadzić zmiany, które utrudnią takie procedery
Żartowniś / 2011-12-20 14:05 / Bywalec forum
Już od niedzieli zostały wprowadzone!!

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: