Forum Forum finansoweKredyty

GETINBANK - uwaga na kredyt samochodowy!

GETINBANK - uwaga na kredyt samochodowy!

Były klient GetiBank / 83.11.9.* / 2008-02-24 18:17
Ostrzegam Was przed kredytem samochodowym w Getin Banku. Pracownicy Centrum Kredytów Samochodowych w Jastrzębiu-Zdroju to wzór niekompetencji i braku wiadomości. Miałem tam kredyt i chciałem zmienić przedmiot zabezpieczenia. Niedługo będzie 9 miesięcy a sprawa jeszcze nie załatwiona. Potrafią tylko brać bardzo wysoką prowizję wliczoną w kredyt i załatwiać standardowe sprawy, nie za szybko oczywiście. Panienki z infolinii, jak już udało się po godzinie z jakąś połączyć, nie odróżniały nawet zastawu od przewłaszczenia. Jedynym wyjściem było spłacić kredyt żeby zwolnić zastaw bo dealer nie mógł sprzedać samochodu. Pozostaje jeszcze proces cywilny żeby odzyskać nadpłaconą kwotę prowizji za okres wcześniejszej spłaty kredytu z winy Banku. Naprawdę zastanówcię się kilka razy zanim wtopicie się w ten burdel!
Wyświetlaj:
orl.luk / 2009-02-17 13:08
WITAM. JESTEM DZIENNIKARZEM. OSTATNIO DOSTAŁEM KILKA SYGNAŁÓW OD OSÓB, KTÓRE MAJĄ KREDYTY W RÓŻNYCH BANKACH (GŁÓWNIE SYGMA I GEM) I KTÓRE TO PRZEZ TE BANKI CZUJĄ SIĘ OSZUKIWANE. PRZYTACZANE PRZEZ NICH PRZYKŁADY BYŁY WIARYGODNE I PO MOICH KONSULTACJACH Z BANKOWYMI EKSPERTAMI (PRAWNIKAMI SPECJALIZUJĄCYMI SIĘ W PRAWIE BANKOWYM I Z INSPEKTORATU NADZORU BANKOWEGO) OKAZAŁY SIĘ ZASADNE. GDYBY KTOŚ ZECHCIAŁ SIĘ SKONTAKTOWAĆ ZE MNĄ, BO NA PRZYKŁAD MIAŁ/MA PROBLEMY ZE SWOIM BANKIEM - PROSZĘ O KONTAKT. MAIL: LUKORL@WP.PL, TEL: 604 102 721
leszek-suliga / 95.41.242.* / 2009-03-04 18:32
witam mam kredyt samochodowy w getinbanku ,i same problemy ,niedodzwoisz się tam, nie uzyskasz informacji plan spłat raty kredytu na papierze a to co ci każą spłacać to dwie różne kwoty.Zostałem oszukany przez przedstawiciela banku już na początku przez telefon podał inne oprocentowanie i prowizję a gdy wpłaciłem zaliczkę za przyszły samochód to przyjechał do domu z całkiem innymi kwotami.Niestety właścicielowi komisu zaczęło się spieszyć no i umowę musiałem podpisać bo trzymała mnie zaliczka.ODRADZAM OMIJAJCIE Z DALEKA GETINBANK LESZEK SULIGA.
uczciwy kredytobiorca / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:04
Szanowny Panie Leszku. Nie podpisuje się umowy różnej od skonsultowanej. Plan spłat dostaje Pan razem z umową i to wystarczy jeśli płaci Pan w terminach tam zawartych. Problem zaczyna się, kiedy nie płacimy rat w terminie. Rozumiem, że ma Pan pretensje do baknu, że sam podpisał Pan umowę a potem starał się odwlekać spłaty. Ponieważ poważnie myślę o kredycie bardzo proszę o opinię Klientów ( nie naciągaczy), którzy płacą terminowo swoje zobowiązania co sądzą o tym banku.
Brandon / 88.199.233.* / 2009-12-28 20:04
Tylko powiedz człowieku kto chce oszukać GB?????My poprostu nie mamy już skąd brać pieniędzy na bieżące raty!!!!!Kiedy dostawaliśmy kredyt to bank skrupulatnie nas sprawdzał czy będziemy mieć z czego płacić raty np:500zł tylko teraz K.... nie sprawdza czy mamy na chleb dla swoich dzieci kiedy rata wynosi 1000 zł !!!!!!!
Jak się to ma do Twojej uczciwości??????
Piszesz ale sam nie wiesz o czym i wku...... ludzi nabitych w butelkę jak piszą poprzednicy przez lichwiarski bank:(
zadowolony klient / 83.30.224.* / 2009-03-08 12:50
ja też mam kredyt w getinbanku i jestem zadowolony, załatwiłem wszystko przez telefon bezpośrednio z banku, żadnych przedstawicieli i żadnego wynagrodzenia dla przedstawiciela, czy pośrednika, oszczędziłem ze 100 na racie i kupe czasu, bo nie musiałem nigdzie chodzić, wszystko przygotowała dla mnie konstultantka telefoniczna. mało tego .. teraz jak chcę coś z banku, np ostatnio nadpłacałem kredyt to już nie dzwonię do jastrzębia, bo nie można się tam dodzwonić, tylko do tej osoby, z którą załatwiałem kredyt. jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło , żeby mi nie pomogła i nie przyspieszyła sprawy. Jak najbardziej mogę polecić ten bank.
Brandon / 88.199.233.* / 2009-12-28 20:09
Żałosny jesteś człowieku!!!!!
W którym oddziale pracujesz????
Przyznaj się i nie wprowadzaj w błąd opini publicznej!!!!!!
Marek Gdynia / 81.190.101.* / 2009-02-15 12:23
Witam,
mam kredyt samochodowy w banku, przy wyliczeniu kwoty kredytu zastosowano przelicznik 2 zł natomiast przy wyliczeniu raty 2.18 zł, Bank podniósł oprocentowanie nie zgodnie z umową od miesiąca czekam na pisemne wyjaśnienie. Dostałem odpowiedź kompletnie nie zgodną z zapytaniem.
Bank bardzo nie rzetelny, nieuczciwy. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Robert Pabian / 212.244.241.* / 2009-03-31 07:23
Bo oni nie odpisują osobie tylko motłochowi. Napisali pewnego razu jakiś bełkot i teraz wysyłają go niezależnie od pytania. Też taki chłam dostaję. Zastanawiam się tylko czy to totalna indolencja, niekompetencja i ignorancja, czy zamierzone działanie. Coraz bardziej wygląda to na to drugie. Cóż, czekam na odpowiedź UOKiK. Może on mi to wyjaśni...
KLIENT GETIN BANKU / 83.29.94.* / 2009-01-07 14:05
JA TEŻ POSIADAŁAM KREDYT W GETIN BANKU, ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY PRZED TERMINEM. NA MOJE TELEFONICZNE ZAPYTANIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ ILE ZOSTAŁO DO CAŁKOWITEJ SPŁATY. WPŁACIŁAM I NASTEPNEGO DNIA ZADZWONIŁAM Z PROŚBĄ O ZAMKNIĘCIE. PIĘĆ DNI PÓŹNIEJ DOSTAŁAM PISMO ZE ZWROTNYM PRZENIESIENIEM WŁASNOŚCI DRUGIEJ POŁOWY SAMOCHODU. Z TEGO CO WIEM TO WYSTARCZY BYĆ W DOBRYM KONTAKCIE Z BANKIEM A WSZYSTKO DA SIE ZALATWIĆ. TAM PRACUJA LUDZIE JAK W KAŻDYM INNYM BANKU. TRZEBA ROZMAWIAĆ I PYTAĆ, POTO SĄ I ZA TO DOSTAJĄ KASĘ.
Oxi / 88.199.233.* / 2009-12-28 20:11
Wklej to pisemko kolego:)))
Nie do wiary!!!!!!
Chyba się w czepku rodziłeś!!!!!!
hehe!!!!!!
kredytobiorca / 79.162.118.* / 2009-03-03 21:08
NIGDY KREDYTU SAMOCHODOWEGO W GETINBANK ZAWYŻONY PRZELICZNIK KURSU WALUT BŁĘDNE INFORMACJE NA TEMAT PRZEWALUTOWANIA JEDNA OSOBA MÓWI ZE PŁATNE DRUGA NATOMIAST ZE NIE PŁATNE ,STOPY PROCENTOWE POSZŁY W DÓŁ ALE TEGO BANKU NIE DOTYCZY
olinat / 62.87.206.* / 2009-02-04 14:43
jestem w dobrym kontakcie z tym bankiem,ale tylko ja!wpłacam raty w terminie,a co na to bank??podnosi mi oprocentowanie,ma własny przelicznik walut,zmienia mi terminy wpłat -wszystko to dzień przed obowiązującą mnie datą i kwotą widniejącą na umowie!NIE POLECAM
Getin Bank / 195.66.17.* / 2008-12-27 13:38
a co ma powiedzieć pracownik banku ? tak Getin Banku. Pracuje w tym centrum i na codzień spotykam się z ludźmi którzy mają problem ze spłatą kredytu, zalegają po 3 miesiące a gdy się do nich dzwoni to w słuchawce słychac " Zostawcie mnie w spokoju, podam was do sądu bądź pójde z tym do telewizji" Drodzy klienci, najpierw spójrzcie na swoje postępowanie wobec podpisanej umowy a potem krytykujcie. A te "panienki" z infolinii mają naprawdę ciężkie życie z wami, dzwonicie i się wyżywacie z powodu oczywiście swojej niekompetencji. Drodzy państwo i dłużnicy zastanówcie się najpierw nad swoim postępowaniem. Bo kredyt na samochód to nie jest zabawa tylko poważna decyzja ! ! ! Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych. Zastanówcie się nad swoim postępowaniem.
Facken / 88.199.233.* / 2009-12-14 16:56
To jak k...a mamy spłacać terminowo swoje zobowiązania jak non stop kredyty nasze idą w górę????Oszaleliście czy co????
Jeszcze raz powtarzam: jak brałem kredyt i miałem dobrą pracę to Wasz pracownik czyli pracownik GB wyliczył moją zdolność kredytową na około 500zł. Dziś jestem po dwóch operacjach i bez pracy i muszę spłacać po 800zł. i nikt k...a się nie pyta skąd na to mam brać!!! Przyjdźcie po moje dzieci i weźcie do domu dziecka tak jak to mówił jeden z pracowników banku do uczciwego i nabitego w butelkę człowieka!!!!
Chamstwo i jeszcze raz chamstwo przemawia przez bankowców!!!!!A gdzie przyjazność wobec klienta???Pamiętajcie!!!!!!
Przyjdzie czas że będziecie prosić żeby ktokolwiek wziął u Was kredyt.Mówię tu o GB.Na próżno będzie wyglądać klienta:((
I tego Wam życzę z okazji zbliżających się świąt!
monit / 89.78.44.* / 2009-10-01 22:11
Ja na swoim przykładzie muszę przyznać, że jest tak jak piszesz Szanowny Pracowniku Getinbanku. Prawda jednak leży gdzieś po środku. Klient podpisuje umowę, a tym samym godzi się na jej warunki.
Nie piszę tego postu aby oczernić bank, absolutnie nie! Miałem problemy ze spłatą, upominaliście się o swoje - sprawa oczywista i zrozumiała, nie ma dyskusji.
Co więcej, Panie, które dzwoniły z ponagleniem były zazwyczaj miłe (nie mogę nic zarzucić) i udawało mi się dogadać. Pare razy musiałem stawać na głowie, żeby zapłacić, ale udało się. Była też taka sytuacja, że udało się cofnąć wypowiedzenie kredytu.
Ale na miłość boską, 90% postów na tym forum nie bierze się znikąd.
Są tacy, którzy nie wiedzą, co to kredyt, a podpisali umowę. Są tacy, którzy z powodu jakiegoś niepowodzenia chcą żeby bank stał się dobrym wujkiem, który powie: nie martw się, zgłoszę się jak wyjdziesz na prostą. Zostawmy to, bądźmy poważni.
Nie jesteście jednak elastyczni, a powinniście być nawet, a raczej szczególnie dla tych, którzy mają problem z kredytem. Jedni kredytobiorcy krzyczą: zostawcie mnie w spokoju, nie mam pieniędzy!" ale są też tacy, którzy proponują rozwiązania korzystne dla obu stron.
Odrzucacie wszystkie propozycje, nawet te, które są dla was opłacalne i w 100% bezpieczne, a w dodatku korzystne dla waszego klienta!
Tego nie mogę zrozumieć!
Klient 2009 / 212.106.129.* / 2009-07-24 10:52
kompetentne biedne panie? spłaciłam wcześniej mój kredyt. Na pismo potwierdzające spłate kredytu czekam już 3 miesiące, a po wizycie w banku okazało się że nie mam spłaconego kredytu tylko nadpłatę na kredycie. I GDZIE TE KOMPETENCJE PYTAM. Cały czas kredyt był spałacany zgodnie z harmonogramem, bez opóźnien. A teraz nie mogę wymóc zamknięcia kredytu. Najpierw zwolnijcie panienki nie mające pojęcia o swojej pracy a potem pogadamy. BENZDZIEJNY BANK! NIGDY WIĘCEJ TAM NIE PÓJDĘ!
depesz / 83.5.41.* / 2009-10-13 23:16
oszuści,podnoszą ratę kredytu bez wcześniejszego poinformowania o tym klienta,o koncie depozytowym nie wspomnę.Kto mądry wpłaci kwotę całego kredytu po to żeby sobie ją wsadzili na jakiś depozyt?Nie powinno to pójść na spłatę?Nie jestem taki głupi żeby np.10 000bwpłacić żebrakom na konto żeby robili co chcieli,złodzieje
klient od lat / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:09
chodzić nie trzeba -wystarczy wysłać pismo (tak też jest w innych bankach) co zrobić z nadpłatą - czyli np.proszę o zamkniecie kredytu nr..itd ;. przecież to Twoje pieniądze i bank nie wie jak jest twoja decyzja i po co wpłaciłaś wiecej niż rata.
duilwyfdiw;y / 80.54.97.* / 2010-03-04 22:33
Oczywiście ,że chodzić nie trzeba i,że wystarczy wysłać pismo ale..... ja też miałem nadpłatę (rata wynosiła 485zł a wpłacałem przez 5 lat po 500zł) i po skończeniu spłaty kredytu okazało się,że przez ponad 6 miesięcy gdzieś w środku spłat zalegałem z ratami!!!!!!!!!!!!! i moja nadpłata okazała się niewystarczająca by to uregulować. niestety czekam na odp banku -gdzie sa moje pieniądze... a oni milczą już 3 miesiące ! tel nie odbierają! a monity przysyłają. mam dowody wpłaty ale ich to nic nie obchodzi,gdyż twierdzą,że u nich nie ma wpłaty odnotowanej,więc uregulować to muszę!
deathbanks / 94.42.33.* / 2009-04-01 18:48
rzeczywiscie, trzeba sie zastanowic nad swoim postepowaniem, zanim podpisze sie umowe... dawajcie dalej zarobic zlodziejowi Czarneckiemu, przeciez byl on guru inwestorow gieldowych, ale jak widac, do czasu...
deathkennedys / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:11
łatwo nazwać kogoś złodziejem nie podpisując się ale cóż takie prawo prostaczków
a raty płacisz tak jak podpisałeś?
Facken / 88.199.233.* / 2009-12-14 17:02
Mamy szczęście że w naszej kochanej Polsce doczekaliśmy się wolności słowa bo pewnie deathkennedys by nas wszystkich zakneblował:((
Były klient GB / 213.158.196.* / 2009-02-23 21:49
Dobre, naprawdę dobre. Jeżeli naprawdę jest Pan/Pani pracownikiem tego centrum to szczerze współczuję. Wierzę, że opisane przypadki miały miejsce, ale co do kompetencji to niestety brakuje ich raczej pracownikom tego pseudo banku (z dyrektorami włącznie - mam ich pisma - tragedia). Udzielanie kredytów i ich obsługa to jest dopiero poważna sprawa - a co z tym się potem dzieje to widać nawet na tym forum... Żenada. Naprawdę nie piszę rzeczy wyssanych z palca, moja przeprawa trwała blisko rok. Ale uwolniłem się i nie żałuję.
jaaaa / 83.20.52.* / 2008-08-05 22:07
no getin bank najgorszy syf, pracowałam tam i wiem ze jest syf co sie dziwic
w******** klient / 77.115.50.* / 2008-09-08 15:12
zgadzam sie syf kompletny . od 2 tygodni nie idzie sie dodzwonic do getnin banku w jastrzebiu zdroju . wszystkie dokumenty z katowic zosatały tam przenioesione .
kredytobiorca / 88.156.160.* / 2008-05-24 23:41
Ja też podzielam tą uwage i uważam, że w Getin Bank dzieje sie bardzi żle zwrócilismy sie pisemnie o wczesniejszą całkowitą spłate kredytu samochodowego uzyskalismy z Centrum obsługi kredytów samochodowych pisemna odpowiedz z wysokoscia kwoty jaka nalęzy spłaci. Po DWÓCH miesiacach ten sam pracownik , który podpisał sie pod wczesniejszym pismem pisze, że nasze pieniadze , które przesłaliśmy na całkowita spłate kredytu leżą sobie w banku na NIEOPROCENTOWANYM KONCIE, A KREDYT NIE ZOSTAŁ przez bank ROZLICZONY !!!! Bank w tym niejscu nie doś, że złamał warunki umowy tj zgodnie z jej postanowieniami nie rozliczył w terminie 14 dni od daty całkowitej spłaty kredytu, to złamał jeszcze przepisy kodeksu postępowania administracyjnego - bo jest 30 dni na udzielenie odpowiedzi . TEŻ przestrzegam przed tym Bankiem !!!!!!!!!
kredyt który nspłacił wczesniej / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:15
o ile wiem to w umowie jest zapis że w momencie wczesniejszej spłaty należy bank o tym poinformować, jeśli uważasz że zapytanie przez telefon vczy też odp na piśmie o wysokości całkowitej spłaty jest z tym równoznaczne to sie mylisz. może trzeba przeczytac i te wygodne i niewygodne dla klienta pkt umowy?
BERA / 79.188.29.* / 2008-05-12 17:03
JA TAKŻE POSIADAM KREDYT SAMOCHODOWY W GETIN BANKU I NIESTETY NIE PODZIELAM KRYTYCZNEJ OPINII DOTYCZĄCEJ KREDYTÓW UDZIELANYCH PRZEZ TEN BANK.
JESTEM ZADOWOLONA Z OBSŁUGI I KOMPETENCJI JAKĄ WYKAZALI SIĘ PRACOWNICY PLACÓWKI W KTÓREJ UZYSKAŁAM KREDYT.
MOIM ZDANIEM NA PODSTAWIE JEDNEJ ŹLE ZAŁATWIONEJ SPRAWY NIE POWINNO WYPOWIADAĆ KRYTYCZNIE O BANKU.
NIEKOMPETENCJA JEDNEGO PRACOWNIKA NIE POWINNA WPŁYWAĆ NA OPINIĘ O CAŁYM BANKU.
A "PANIENKI" JAK JE PAN NAZYWA POTRAFIĄ UDZIELIĆ FACHOWYCH PORAD, ZAPEWNIAM PANA
karoladm / 195.160.185.* / 2008-11-26 01:09
Zgadzam się ja tez miałam kredyt samochodowy w Getin banku i nie mogę nic złego powiedzieć
Były klient GB / 213.158.196.* / 2008-09-30 18:34
Droga Zapewniaczko,
Nie potrzebuję Pani zapewnień, bo pracowałem wiele lat w Banku i doskonale wiem jak ta praca wyglada. Tak naprawdę nie natknęła się Pani jeszcze na sytuację wykraczającą ponad standardowe ramy wniosku kredytowego itp. Zobaczymy jak później Pani oceni ich "fachowość".
Poza tym chodziło o niekompetencję kilku osób z ich przełożonymi włącznie. Sprawa ciągnęła się przeszło 9 miesięcy. Fachowe porady to na pewno nie w tej ledwo przypominającej bankowe centrum organizacji. Zresztą pisząc panienki miałem na myśli te niecałkiem samodzielnie używające mózgów automaty odczytujące przygotowane frazy z instrukcji, a nie prawdziwe dziewczyny, które wiedzą co robią, bo takie w bankach też nie są rzadkością. To fakt. Ale niestety nie w centrum, o którym mowa.
sprzeciwidiotom / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:17
Pracowałeś w banku??? No to się nie dziwię, że cię wyje.....li skoro swoją sprawę załatwiasz 9 miesięcy. Na szczęście jednego "uczonego" mniej.
vipjakub / 212.76.37.* / 2008-07-01 22:37
TA PANI TO PRACOWNICA BANKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I pO cO BRONIĆ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!
b.l / 80.245.176.* / 2008-04-18 19:46
ja mam tam kredyt i jestem zadowolona a szczegolnie pani marta super wszystko doradzi i powie bardzo jestem zadowolona kredyt dostalam szybko sprawnie i super

pozdrawiam
sebaskow / 83.142.220.* / 2011-09-09 12:56
A próbowała pani zadowolona choć raz zadzwonić na infolinie?
Andrzej i Krystyna / 78.131.206.* / 2009-05-05 19:45
Witamy :) Również przestrzegamy wszystkich przed kredytem w Getin-Banku. My zostaliśmy również podstępnie namówieni do kredytu samochodowego we frankach:( W salonie samochodowym "Super Auto" znajdujacym się na pasażu supermarkietu Auchan w Katowicach .Tam zupełnie innaczej wyglądała spłata kredytu,niż faktycznie. Byliśmy naiwni,wierząc na słowo i nie czytając tych wszystkich stron napisanych drobnym druczkiem i w taki sposób padliśmy ofiarami pułapki kredytowej:( podpisując te wszystkie haczyki:( Zapewniano nas o ratach w wysokosci 760 zł,a już I rata wynosiła 900 zł,potem z powodu wysokiego kursu spłacalismy raty w wysokości sięgającej 1400 zł. Nasz kredyt w Getin Banku wynosił równe 20 tysięcy złotych na 36 rat,taką samą kwotę my wpłaciliśmy gotówką . Po 8 miesiącach kredyt spłaciliśmy w całosci:). Nasz samochód Fiat Grande Punto z 2007 roku wyniósł dokładnie kwotę 60.586,74 zł. Odsetki przekroczyły wysokość kredytu ,tak nas Getin Bank skasował:( dosłownie jak w wolnej amerykance.Rozumiemy to że frank szedł z kursem do góry,ale jakim cudem kwota kredytu też była z gumy i ciągle rosła,podwyższali marżę i to wszystko tłumaczą zgodnie z prawem.Krótko mówiąc im dłuzej się kredyt spłacało,to zasłużenie ciągle było większe. Niech już nikt nie da się tak oskubać,tak jak nam to zrobili:( Nigdy nasza noga już w tym banku nie stanie. Podziękowaliśmy im za tak sprytne wyłudzanie pięniędzy od swoich klientów i cieszymy się,że udało nam się ten gumowy kredyt zakończyć:)
AiK / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:24
"kredyt z gumy." np.10 000 chf po 2pln = 20 000; spłacasz np.100 chf miesięcznie więc po roku masz 8800.ale chf kosztuje już np.2,5pln więc 8800 x 2,5pln=22000.proste?
ps.cena waluty wyssana z palca bo zmiana chf był większa
aiki / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:24
i to nie bank podnósł ceną waluty
kasiat12 / 2008-09-04 09:55
Zainteresowanych zlozeniem zbirowego wniosku o zaprzestanie praktyk stosowanych przez ten Bank (mialam rowniez okazje przekonac sie jak to dziala) prosze o kontakt na adres: ek.tomaszewska@gmail.com
zgrozabankowa / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:31
Tylko kto napisze zbiorowy, skoro nikt nie potrafi własnej umowy przeczytać...
depesz / 83.5.41.* / 2009-10-13 23:27
a jak ma dokładnie przeczytać skoro jeżeli już ktoś zacznie to zawsze znajdziecie jakiś temat żeby klienta zabawic rozmową?Dlaczego umowa nie jest możliwa do zabrania do domu aby ją na spokojnie poczytać?Ewentualnie bierzecie wysoką prowizję,to może zapracujecie na te nasze pieniądze które dostajecie i wytłumaczycie ludziom co tam jest?Wszystkie za i przeciw?Trudno?Czy nie ma czasu bo za drzwiami czeka nestępny gość którego można naciągnąć?
milusia / 91.123.216.* / 2009-06-23 21:46
Witam
My równiez w tej samej bajce co każdy z was na tej stronie .No są i tacy którzy ten lichwiarski bank bronią ciekawe czy to aby nie są pracownicy tego banku..Tego sie nie dowiemy tak jak tego co z tymi zasranymi kredytami dalej zrobić mamy .Zrzerają nasze pieniądze jak świeze bułeczki a my nic nie robimy tylko zaciskamy pasa ,pracujemy jak dzikie woły żeby było na rate.Z naszej raty 460zł zrobiło sie 730zł poprostu koszmar który nam zgotował ten bank.Oczywiście każdy z nas biorąc kredyt w obcej walucie mógł się liczyć ze wzrostem jej ale mamy kredyt mieszkaniowy tez we franku tyle że w pko i ten bank odrazu obniżył marze oprocentowanie.Pko dba o swojego klienta a nie tak jak getin wymaga pisania podań i po co do cholery to wszystko skoro i tak nadal robią swoje.Poprostu robią znas idiotów nic sie dla nich nie liczy .Ale co dalej ???????????
jean / 87.96.63.* / 2009-02-28 13:14
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
jeans / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:28
a ja ,o zgrozo, widziałem tam murzyna!!!!!!!!!!!!! ludzie ratunku
jeans11 / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:28
ej, moze to był tylko górnik dołowy?
bez jeansów / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:30
no tak, moja noga nigdy tam nie stanie to miał być polski bank a tu wczesniej ktoś napisał że jego właściciel to żyd.i to z tych złych żydów.koszmar, zgroza
encoreexx / 80.53.60.* / 2009-08-02 07:56
Nie bierzcie kredytu w getinbanku, bo będziecie tego b. żałować. Zgadzam się , że jest to jeden z gorszych banków w Polsce.Kredyt mam 1,5 roku i mam już czwarte oprocentowanie(oczywiście podwyższone).Podają powód , że bank na koszty związane z pozyskaniem pieniadza na rynku, ale przecież jest to sprawa banku ,a nie moja. Ostatnie podniesienie % już nawet bez podania przyczyny. Jest to ewidentne naciaganie ludzi.Na paczątku miałam ratę 300pln (kredyt we frankach , ale muszę wpłacać złotówki), teraz mam 500 , pomimo , że sporo nadpłaciłam. Wysokość raty rośnie sukcesywnie, a do spłaty zostało mi jeszcze 6lat ;(((((((((((. OSTRZEGAM PRZED TYM BANIKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tom'ash / 195.82.191.* / 2009-08-17 22:29
Wczoraj miałem pierwszy kontakt z getingshitem. Miałem zamiar kupoić telewizor za 5500 zł i chciałem "dokredytować" tą kwote 2000 zł. Okazało sie że jestem na czarnej liście BIK. Jedyny kredyt jaki spłacam to kredyt samochodowy w w/w pseudo banku więc tam prłbowałem zasięgnąć informacji ... przez około 40 min słuchałem muzyczki z informacją że będe połączony za 3....2....1 minute ... i ta minutka ciągła sie około 40 min. Zniecierpliwiony udałem sie do przedstawicielstwa w Zabrzu na ul. Powstańców śląskich. Okazało sie że nie można mi udzielić żadnych informacji i ... podano mu numer tyej nieszczęsnej infolini. Po napadzie furii łaskawie i w wielkiej tajemnicy dowiedziałem sie że nie spłaciłem 2 rat (co jest totalną bzdurą) ale ten temat już nikogo nie obchodził ... mineły 3 dni (długi weekend) i ponownie wykręciłem nr. informacji kredytowej i UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PZEZ DZIEWIĘĆ GODZIN SŁUCHAŁEM DURNEJ MELODYJKI Z INFORMACJĄ ŻE CZAS OCZEKIWANIA NA KONSULTANTA WYNOSI OKOŁO MINUTY !!!!!!!!!!!. Nic nikogo w przedstawicielstwie banku nie obchodzi.

przez grzeczność pracowników innego banku ( nie wymienie by nie być posądzonym o reklame) po sprawdzeniu mojej hirtorii kredytowej okazało sie że przez szesnaście lat NIGDY nie zdażyło sie jakiekolwiek zaniedbanie z mojej strony w spłatatach kredytów .


Nic nie moge zrobić . Kontakt z tymi cwaniakami jest totalnie niemożliwy .

Z tego co przeżyłem w ciągu 2 dni roboczych moge stwierdzić - BANDA ZŁODZIEJI !!! omijać z daleka.!!!
też tomasz / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:35
widzisz to jest tak-składasz wniosek i ta informacja jest wpisywana do bik, potem to już idzie sysyemowo i żeden bank nie ma tu prawa nic regulować ani sodawać ani odejmować.to juz żyje własnym życiem...jeśli składałeś 10 wniosków to widać, jeśli uruchomiłeś kredyt widać i jak go spłacasz - bądż jak w Twoim zdaje się ptrzypadku - nie spłacasz zgodnie z tym co podpisałeś-też widać. miej więc pretensje do siebie
ftjtilu7tu87kr76k / 80.54.97.* / 2010-03-04 22:51
aleś ty mądry!!!!!!!!!!!!!!!!! OJOJOJ!!!!!!!! A TY W OGÓLE WIESZ CO TO JEST TEN BIK????????????????? chyba nie! jeśli płaci się terminowo to nie mają prawa tam nikogo wpisywać. tylko,że oni ustalili sobie taki system,że od razu przy zaciąganiu u nich kredytu wpisują do BIKU! o czym nikogo nie informują przy podpisywaniu umowy . i tak nawet po skończeniu spłaty kredytu jesteś na czarnej liście przez 5 lub 10 lat ( to zależy).
bik / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:21
W wiesz co to jest BIK?
załamany / 79.162.243.* / 2009-09-30 14:11
Witam wszystkie pokrzywdzone przez ten bank osoby. Oczywiście moja sytuacja jest podobna jak wyżej opisane. Wziąłem auto w kredycie na 20000 zl we frankach, przy czym po doliczeniu jakiś durnych ubezpieczeń itd. łączna kwota to ponad 40 000zł albo i więcej. Moja sytuacja jest taka,że około 2 miesięcy temu miałem wypadek i auto nadaje sie do kasacji. Bank jest współwłaścicielem. Ubezpieczyciel ( wypadek nie był z mojej winy) orzekł wypłate odszkodowania na 11 000 zł. dziś dostałem pismo z ubezpieczalni ,że wypłaca mi pieniądze pod warunkiem że 49 % czyli ponad 5 000zł zostanie wpłacone na konto getin banku. Czy mają oni do tego prawo???? W razie niespłacania kredytu zabezpieczeniem jest również moja miesięczna pensja. Co mam zrobić w tej sytuacji?????? Prosze o pomoc.
Ponawiam apel: Zróbmy coś z tymi oszustami!!!!!!!!
grzemku / 83.16.217.* / 2009-11-28 20:53
Ja też mam kredyt we frankach, a one w Getin banku są najdroższe z pośród innych banków.
Oferta na stronie telegazety to jedno oszustwo, bo co mi z tego że odsetki wynoszą 7 - 8 % w skali roku jak franki podrożały o około 40%.
Każdy kredytobiorca musi mieć świadomość, że każdy kredyt to zło konieczne.
Teraz żałuję jednego, że wziąłem te głupie franki, bo Eldorado w tej walucie się już skończyło dla pożyczających.
W Pana sytuacji ubezpieczyciel liczy wartość samochodu w polskich złotych, a Pan ma kredyt we frankach i dlatego jest taka rozbieżność.
W Pana sytuacji będzie trudno, bo dla nich liczą się warunki umowy.
durne ubezpieczenie / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:45
a jeśli wziąłeś 20000 tys (nie kredytu tylko przelewu do dealera) a podpisałeś kreyt na 40 000 (albo i więcej-nie wiesz nawet ile hahaha)to nie ubezpieczenie jest durne.zresztą mylisz kwote zaciągniętego kreytu kiedyś tam z kwota do spłaty na dziś (po zupełnie inny kursie waluty) więc kłamczuszek z Ciebie .trzeba było nie napalać się na niską rate
złamas / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:40
naprwdę przykro mi że wartość Twojego auta wraz z upływającym czasem nie wzrosła-eidocznie ten złodziej i oszust ubeezpieczyciel nie docenił wartości tego,że to właśnie Ty w nim jeździłeś.Pogonic dziada
ktoss / 213.158.199.* / 2009-10-20 21:38
ale z ciebie debil..ogarnij sie czlowieku
paja / 89.108.250.* / 2009-10-01 18:13
oddaj im ta druga czesc i tyle ile masz do spłaty i kończ zx tym bankiem
saracen / 77.115.186.* / 2009-10-01 21:25
matko a ja spłacam regularnie i jestem zadowolony...
postor / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:47
a ja różnie ale też nie mam problemów
paula8 / 80.51.37.* / 2009-10-04 17:35
To masz szczęście bo ja niestety spłacam regularnie raty a Ci pożal się boże bankowcy ( raczej OSZUŚCI) przysłali mi pismo windykacyjne , poi sprawdzeniu sprawy okazało się że pieniądze zaginęły u nich w banku tylko co śmieszne nic ich to nie obchodzi i muszę wpłacić jeszcze raz 1060zł a do tego 100zł za pismo windykacyjne , czyli bank UKRADŁ MI NA TĄ CHWILĘ 1160ZŁ mimi że zawsze płacę raty przed terminem. Dodatkowo pani przez telefon wydziera się na mnie i jest chamska , dziwne bo przed podpisaniem umowy była przemiła. NIGDY WIĘCEJ TEGO BANKU juz się nie mogę doczekać końca leasingu i ze śmieciami nie chcę mieć nic wspólnego
frustratka / 83.17.143.* / 2009-10-09 16:27
Skoro ci ukradli to czemu nie zgłosiłaś tego do prokuratora? No chyba, że to nie tak do końca co? Szkalowanko na frustrę...
paula8 / 80.51.37.* / 2009-10-15 10:53
czytaj dokładnie "ukradł na tą chwilę " sprawa się wyjaśniła , wprowadzili nowy system i pogubili kasę , w przyszłym roku robię nowe inwestycje i getinbank z całą pewnością nie będzie już na mnie zarabiał , wybiorę rozsądniej
Adam75 / 217.34.47.* / 2010-07-02 13:59
Zgadzam sie z wami . Moze troche nie na temat ale 2 lata temu wziolem u nich kredyt na 2 mieszkania , zlodzieje dokoptowali mi do niego ubezpiecznie w wysokosci 5.6 tys zl na rok !! , Banda niekompetentnych zlodzieli . Duzo by gadac , nie bierzcie u nich zadnych kredytow .
6 7 8 9 10 11
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: