Forum Forum finansoweKredyty

GETINBANK - uwaga na kredyt samochodowy!

GETINBANK - uwaga na kredyt samochodowy!

Były klient GetiBank / 83.11.9.* / 2008-02-24 18:17
Ostrzegam Was przed kredytem samochodowym w Getin Banku. Pracownicy Centrum Kredytów Samochodowych w Jastrzębiu-Zdroju to wzór niekompetencji i braku wiadomości. Miałem tam kredyt i chciałem zmienić przedmiot zabezpieczenia. Niedługo będzie 9 miesięcy a sprawa jeszcze nie załatwiona. Potrafią tylko brać bardzo wysoką prowizję wliczoną w kredyt i załatwiać standardowe sprawy, nie za szybko oczywiście. Panienki z infolinii, jak już udało się po godzinie z jakąś połączyć, nie odróżniały nawet zastawu od przewłaszczenia. Jedynym wyjściem było spłacić kredyt żeby zwolnić zastaw bo dealer nie mógł sprzedać samochodu. Pozostaje jeszcze proces cywilny żeby odzyskać nadpłaconą kwotę prowizji za okres wcześniejszej spłaty kredytu z winy Banku. Naprawdę zastanówcię się kilka razy zanim wtopicie się w ten burdel!
Wyświetlaj:
an793 / 84.10.40.* / 2012-07-19 20:03
Jedno powiem- trzymajcie się od nich z daleka. Odzyskać pieniądze z ubezpieczenia auta graniczy z cudem. Bank jest współwłaścicielem auta w 49% i taką część kwoty sobie zatrzymał (wypłata po dostarczeniu dokumentów, które i tak są nie wystarczające)
kama724 / 79.185.149.* / 2012-11-08 17:35
Ja odzyskałam pieniądze z ubezpieczenia bez żadnych problemów, a bank nie robił problemów i nie zatrzymywał mi pieniędzy
asi / 89.230.41.* / 2013-03-27 21:17
W takim razie jesteś szczęściarą, albo ściemniasz.
asi / 89.230.41.* / 2013-03-27 21:17
W takim razie jesteś szczęściarą, albo ściemniasz.
niezadowolonaAA / 89.73.223.* / 2012-07-03 14:33
Ja rowniez nie polecam kredytu samochodowego w GetinBank. Popelnilam blad i po raz trzeci zaciagnelam u nich kredyt na samochod. Warto zapoznac sie z tabela oplat gdyz za WSZYSTKO sie tam placi (kazda prosba o wydanie upowaznienie, zmiane itp to bardzo wysokie koszta). Za duzo pisac aby opisac wszystko, w kazdym razie daleko od tego banku.
OSZUKANA1310 / 78.88.166.* / 2012-05-29 22:27
Katastrofa jakikolwiek kredyt otrzymać w Getin Banku to cud.W TVP reklamuja korzystne warunkia tu klapa.Durni z ludzi robią.Mimo zdolności kredytowej i wszystkich wymaganych /złożonych /dokumentów przez cztery miesiące zwodzili i nie udzielili kredytu.Ludzie nie zawracajcie sobie tym Bankiem głowy ,oszuści brak słów wielka porażka.W 100%zapewniano ze bez problemu przyznany jest kredyt tylko jeszcze podpis głównego analityka a Ten bez powiadomienia zainteresowanego nie podpisał i złożył dokumenty w archiwum.I tak zakończyło sie kupno nieruchomosci.Najwyższy czas żeby zaczęli swoja nieudaczność leczyć.
mateo80 / 83.5.18.* / 2012-06-01 09:08
Pamiętajcie wszyscy którzy bierzecie kredyt w getin banku aby przy podpisaniu umowy dali wam tabele opłat jaką stosują za jakiekiolwiek przewinienie ,ja za to że zmieniłam ubezpieczyciela na tańszego musiałam zapłacić 123 zł i wszystko jest u tego ubezpieczyciela nawet więcej auto ma większa wartość niż u poprzedniego.PORAZKA bank z takim nie wsółpracowałam
mateo80 / 83.5.8.* / 2012-05-15 07:23
Moje przygody z tym bankien są jak najgorsze wyobraźcie sobie jak kupowałam auto salon zmusił mnie do wykupu polisy w PZU chociaż była najdroższa teraz po roku ja ubezpieczałam auto i zmieniłam na Wartę była o około 400 zł tańsza to był luty i teraz dostaję z banku fakturę na kwotę 120 kara za zmianę ubezpieczyciela to przecież porazka na całej lini .Nie wiem czy to ma byc lojalka dla danego ubezpieczyciela tak getin bank liczy się ze swoimi klientami omijajcie go szerokim łukiem ja już nigdy w życiu do w tym banku żadnego kredytu nie wezmę.Miałam pięć nowych aut i w różnych bankach kredyty ale ten bank przebił wszystkie banki swoimi tabelami oplat.Zamiast dbać o swoich klentow to ich tak dołują i jeszcze co dziwne ta opłata jest policzona z vatem porażka pisze do gazet bo tak nie może być Janina
Dorota602 / 83.4.108.* / 2014-03-18 09:08
mój ojciec ma kredyt samochodowy w Getin Banku to jakaś porażka nie możemy się wypłacić w 2010 roku wziął od nich 36 tys na samochód i po 4 latach jest tyle samo do spłaty bo były zaległości nie terminowe spłaty ale wpłacił już 26 tys to jakieś chore że wszystkie te pieniądze wzieli na odsetki i jeszcze sprawa polisy którą płaci od początku a oni w tym roku doliczyli jeszcze 500 zł za polisę którą ma i co z nimi zrobić to jakaś mafia od której nie można się uwolnić trzeba będzie płacić im haracz do końca życia
mateo80 / 83.5.20.* / 2012-05-07 10:26
Mam pytanie czy spotkaliście się z taką sprawą,klient dobił do mojego auta stało na parkingu,auto ma leassing teraz aby dostać odszkodowanie to czekam od lutego a teraz gatin bank przysłał mi fakturę do zapłaty i posz up.do dobioru odszkodowania 61,50czyli co ja mam im płacic za nie swoją winę.Bardzo poroszę o pomoc co mam robic termin zapłaty do 09/05/12
ulalala / 78.9.76.* / 2012-04-25 08:36
mam rownie zle doswiadczenia z tym bankiem. Gratulacje dla tych, ktorym uda się z nimi skontaktowac. Graniczy to wręcz z cudem!!!!!Wkrotce koncze splate kredytu i az sie boję jaki bedzie final, oby nie taki jak"wspolpraca" dotąd:(
piter11111 / 83.31.244.* / 2012-04-21 16:38
ludzie kochani przestrzegam przed kredytem samochodowym w getin banku.sam mam kredyt na samochód w tmym banku.naprawde zastwnówcie sie 5 razy zanim wdepniecie w to gówno
aron969 / 85.219.243.* / 2012-04-16 17:16
złodzieje i tyle.
okradziony klient / 89.73.149.* / 2012-04-02 22:46
zostałem okradziony na 2000 pl.chciałem pożyczyć od getin banku kwotę 16.000,podopisałem umowę w dobrej wierze bez wnikania w szczegóły i okazało się,że bank pożyczł mi kwotę 18.000 zł./wirtualne 2000/ przelano na konto consumer jako koszty dodatkowe.zamiast 16.000 musiałem oddać 18.000 nie licząc prowizji. sprawa miała miejsce w 2000 r. w Mysłowicach w salonie Hyundaia.
gosia 1979 / 83.27.86.* / 2012-03-18 11:22
a tylko dlatego, ze jak spóżńimy sie 3, 4 dni z ratą, panowie i panie z monitoringu dzwonią i mieszają klienta z błotem.PO takiej rozmowei to nalezałoby tylko wziąć sznurek i powiesić sie. rozumiem, że sa tak szkoleni, ale wszystko powinno być robione w granicach rozsadku. poprosiłam o zmiane daty spalty to mi odmówiono. wolą dzwonić co miesią co miesiąc i ubliżac klientowi. jaki bank taki pracownik :)))pozdrawiam
zuzaaaaa / 87.96.127.* / 2012-03-03 16:39
Zapraszam na BEZPŁATNE forum pozywamy-zbiorowo.pl i tam zajmujemy się sprawa Getin Banku i razem możemy więcej osiagnąc i możemy nawet zlozyć pozew zbiorowy przeciwko owemu bankowi.

Wejdź na forum i opisz swoją sytuację a zajmiemy się nią !!

Zapraszam na pozywamy-zbiorowo.pl

Razem możemy więcej !!
mariak / 91.15.179.* / 2012-10-18 19:42
Ja mam zwykły kredyt konsumpcyjny.Spóźniam się 10 dni z ratą, bo jestem za granicą,wracam dopiero za 8 dni.Wydzwaniają do mnie,straszą wypowiedzeniem umowy i podjęciem decyzji(jakiej?),weryfikacją zdolności kredytowej.raz odebrałam telefon i powiedziałam,że nie mogę rozmawiać,to pani zaczęła na mnie wrzeszczeć, że nic ją nie obchodzi i muszę!!!z nią rozmawiać.W tej chwili nie odbieram telefonow, bo z chamami nie ma co rozmawiać.Słyszałam,że na takie zachowanie należy złożyć skargę do rzecznika Praw Ochrony Konsumentów i wtedy jest już inaczej.Dzwonią i normalnie się odzywają.Jestem za wniesieniem pozwu zbiorowego.Zamknęłam u nich również ROR.Pan w oddziale gdy zapytał dlaczego,powiedziałam, ze ze względu na zachowanie infolinii.Potwierdził,że oni psują całą robotę.
woocash / 93.154.136.* / 2012-03-01 11:03
Szanowni Kredytobiorcy Getin Banku.
Szanowni zainteresowani kredytem samochodowym w Getin Banku prawdą jest ogólna opinia. TO KRĘTACZE I WYZYSKIWACZE!!!!
strzeżcie się!
ANIA423 / 93.105.149.* / 2012-11-23 15:25
To zlodziejstwo,kupilam samochod w kredycie w dodatku we franku.Wartosc samochodu 35 tys.Przez 3 lata splacilam juz prawie 70 tys ale pozostalo mi jeszcze 30 tys ,niestety nie stac mnie na dalsza splate bo stracilam prace.Bank zabiera mi samochod.Odebrali juz sobie pozyczone 35 tys do tedo kolejne 35 tys czyli 100% odsetek i teraz auto latwo policzyc ile na mnie zarobili .Koszt to90 tys OMIJAJCIE TEN BANK
mario2612 / 2012-12-10 17:46
Coś Wam powiem ciekawszego na temat tego banku.W raz z żoną kupiliśmy samochód,właśnie przez GB.Kredyt wzięliśmy we franku,bo akurat był stabilny,a i rata nie duża.Auto wtedy było wartości 32tyś.Spłacaliśmy go regularnie przez 5 lat,nawet wtedy kiedy CHF windował wysoko.Potem z powodów życiowych przestaliśmy płacić raty,i tak się zaczęło.krzyki,strasznie itp. Do dziś nie możemy się dowiedzieć ile w sumie wpłaciliśmy za to auto,i pewnie nigdy się nie dowiemy,jednak wiemy tyle,że na obecną chwilę mamy zadłużenie na...90tyś. Teraz to niech sobie wezmą to auto,bo jego wartość na obecną chwilę to jakieś 10tyś.Dodam że nasze raty oscylowały się w granicach 500-600 zł,a czasem nawet 800,więc rachunek jak dla mnie raczej prosty.Auto zostało spłacone dwa,a może nawet trzy razy,a teraz musimy jeszcze komuś połowę domu wybudować.Porąbani i to bardzo.
mario2612 / 2012-12-10 17:47
Coś Wam powiem ciekawszego na temat tego banku.W raz z żoną kupiliśmy samochód,właśnie przez GB.Kredyt wzięliśmy we franku,bo akurat był stabilny,a i rata nie duża.Auto wtedy było wartości 32tyś.Spłacaliśmy go regularnie przez 5 lat,nawet wtedy kiedy CHF windował wysoko.Potem z powodów życiowych przestaliśmy płacić raty,i tak się zaczęło.krzyki,strasznie itp. Do dziś nie możemy się dowiedzieć ile w sumie wpłaciliśmy za to auto,i pewnie nigdy się nie dowiemy,jednak wiemy tyle,że na obecną chwilę mamy zadłużenie na...90tyś. Teraz to niech sobie wezmą to auto,bo jego wartość na obecną chwilę to jakieś 10tyś.Dodam że nasze raty oscylowały się w granicach 500-600 zł,a czasem nawet 800,więc rachunek jak dla mnie raczej prosty.Auto zostało spłacone dwa,a może nawet trzy razy,a teraz musimy jeszcze komuś połowę domu wybudować.Porąbani i to bardzo.
ko34zu / 178.180.216.* / 2012-02-28 15:30
ja też nie mam zaufania do Getin Banku spłacam kredyt samochodowy do 2004 r do 2012 r ( tak była podpisana umowa ) kiedyś miałam zalełość w racie.Skradziono mi tablice rerestracyjne samochodu w celu uregulowania kredytu. Żeby załatwić nowe tablice rejestracyjne musiałam wystąpić o zgodę do Getin Banku, poniważ byli wpisani jako współwłaściciel na dowodzie rejestracyjnym, ale żeby wyrazili zgodę musiałam uregulować zaległosć - taki maja sposób. I oczywiście ponieść dodatkowe koszty zwiażane z wystwieniem i zarejestrowaniem na nowe tablice rejestracyjne. Przez wszystkie lata nie wymagali odemnie umowy AC, a w ostatnim 2 latach sami bez mojej zgody zawarli na mój samochód grupwe ubezpieczenia AC o kórym nie wiedziałam ,a teraz gdy jest już koniec kredytu każą mi uregulowac składkę za ac o którym ubezpieczeniu nie miąłam pojęcia.
zuzaaaaa / 87.96.127.* / 2012-03-03 16:35
Zapraszam na BEZPŁATNE forum pozywamy-zbiorowo.pl i tam zajmujemy się sprawa Getin Banku i razem możemy więcej osiagnąc i możemy nawet zlozyć pozew zbiorowy przeciwko owemu bankowi.

Zapraszam na pozywamy-zbiorowo.pl
zyga 2 / 79.191.64.* / 2012-02-28 10:25
Przychylam się do opini wszystkich pokrzywdzonych przez ten Bank.Sam wpadłem w sidła tego banku co 1/2 roku podnosi oprocentowanie o 0,50 % .W chwili obecnej stan finansowy Polski jest dość stabilny,jednakże bank robi swoje zdziera pieniądze i stawia kredytobiorców po ścianą PŁAĆ albo...oddaj całą zaległą kwotę.Totalnie NAJGORSZY bank z jakim spotkałem się w swoim życiu.
getin bank / 83.9.97.* / 2012-02-17 18:19
w pełni popieram negatywne opinie.ciężko załatwić najprostrze sprawy.pozatym lichwiarski procent.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: