gg 5 do bax

gg5 / 2009-04-27 13:51
Witam serdeczniie po weekendzie
A wiec pytales mnie czy mu sze te pieniadze rozmienic do czerwca juz nie w ten weekend mialam refinansing na dom i na dobry % wiec troche te raty zbilam i narazie te pieniadze zostawie ale Bax jezeli moglabym jeszcze sobie cos zarobic to zmienic w czwartek napisales mi zeby czekac wiec czekam w niedziele czytalam czytanke ktora pisal marysia troche narobilam sobie metliku w glowie mam nadzieje ze mi pomozesz jeszcze nie zostawisz tu samej dziekuje i pozdrawiam
Wyświetlaj:
gg5 / 2009-04-27 14:21 / Bywalec forum
Bax jak $ bedzie na ten tydzien ale bedzie tez dlugi weekend w Polsce wiec jak to tez bedzie wygladalo ? troche sie denerwuje ze $ wypalil tak do gory jak dzisiaj odezwij sie i podpowiedz co robic ?
bax / 2009-04-27 15:52
jedyna szansa ze w przyszlym tygodniu spadnie ten tydzien czekamy chyba ze nagle trzepna waluty wg starego numeru na klamke
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy