Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Giełda we wtorek, 11 lipca - typuj

Giełda we wtorek, 11 lipca - typuj

Wyświetlaj:
marlowe / 2006-07-11 00:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Myślałem że poleci w dół już w poniedziałek. Pomyliłem się,ale i tak zarobiłem, ale jutro będzie trwoga. Hm... Pójdzie dalej w górę.
Drwalwaw / 83.238.7.* / 2006-07-10 17:26
Spodziewam się niewielkiego wzrostu lub bez mian. Pytanie jak długo to będzie trwać. Małe obroty więc mamy doczynienei z akumulaicją. Korekty spodziewałbym się tylko w przypadku: 1) dużej oferty publicznej SP - a to nam nie grozi 2) rozpadu koalicji - w to również na razie nie wierzę 3) ostrych spadków na rynkach swiatowych - część kapitału została już z Polski wycofana - spodziewam się że teraz ten kapitał wraca w związku z silnymi fundamentami gospodarczymi.
km / 212.76.33.* / 2006-07-10 20:03
jutro wig20 moim zdaniem wzrośnie o ok.2,5%
Baraqda / 83.31.91.* / 2006-07-10 20:24
Licze na dalszy wzrost KGHM - 117? i trzymane od niedawna GRAJEWO - 38,2 ?
Don_Rafael / 2006-07-10 20:35
Dla mnie trend ostatnich 2 tygodni jest bardzo b. nieoczekiwany. Fakt iż przemawia za tym produkcja przemysłowa i wzrost surowców itd... uważam że potrzebny jest zdecydowany impuls w dół na rynku amerykańskim, zeby u nas tąpnęło. Jeśli Dow Jones będzie 5 sesję na minusie z rzędu a cztery z dniem dzisiejszym na to wskazują - to czeka nas południe niechybnie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy