Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Giełdowy tydzień na niewielkim minusie

Giełdowy tydzień na niewielkim minusie

orzech / .* / 2005-01-14 18:56
Komentarze do wiadomości: Giełdowy tydzień na niewielkim minusie.
Wyświetlaj:
ona / .* / 2005-01-15 19:04
co sądzicie oPKO BP jakie ma perspektywy
BASIA / .* / 2005-01-15 19:02
co z PKO BP Moodys rating do góry spółka niedoszacowana na giełdzie a w piątek -2,12 warto teraz kupować.reszta banków jest chyba przewartościowana proszę o radę
orzeł / .* / 2005-01-16 02:32
niedowartościowany kredyt bank - pisałem jakiś tydzień temu że kupiłem więc zacznie rosnąć. Kto z orłami lata nie błądzi!
orzeł / .* / 2005-01-16 10:46
dokupiłem przed 15.20 w piatek:) banka kredyt banka
drops / .* / 2005-01-14 20:27
Panie Orle, Panie Orle to się porobiło... bardzo SŁODKO :) dosłownie i w przenośni... słodzą Panu wszyscy równo! To co? Tym razem jedziemy z tymi SŁODKOściami poza 4.23 czy 5.25?:)))ha,ha:)pozdrawiam
orzeł / .* / 2005-01-16 02:34
nie pokszę się o wycenę dwa razy to na tej spółce robiłem i śięło mi skrzydła ! Teraz więc polecę swobodnie aż do nieba ! Ach jak ja lubię czwórki a trzy razem pychota:)
Cocolinko / .* / 2005-01-14 19:39
Drogi Orle! Nie znamy się, ale jestem w szoku pana noskiem!!! I Mieszka pan wyczół i słodycze!!Mam taką prośbę: mam dosyć dużo TFI akcji i nie wiem czy już się tego pozbyc czy jeszcze potrzymać np. tydzień??? Proszę o cenną radę!
orzech / .* / 2005-01-14 18:56
Pan Sławeczek wieści schyłek :( Niedobrze. Orle, posłuchałem Twoich rad i zakupiłem dziś słodkości. Nie okazały się tak słodkie bo jak ruszyło to do góry to ledwo się załapałem na ten pociąg i kupiłem wyżej niż się potem na koniec dnia zamknęło. Czuję jednak, że miałeś nosa. Potrzymam te zozole w portfeliku. Na Dworach biorę w dupę ale trzymam, Getin sprzedałem bardzo ładnie. Ponownie ukłony. Na odkurzacze się nie rzucam. Wiem od człowieka bardzo zbliżonego. Może być kwasik a na 5% na debiucie nie będę się rzucał z kredytem... Miłego weekendu dla wszystkich.
orzeł krb / .* / 2005-01-16 02:39
no a ja dostałem na timie jazdeczkę w dół wytrwałem i wróciłem na górkę! czego i Tobie życzę! Jeśli dobrze pójdzie to Twój zakup wcale nie musi okazać się drogi.Bądź twardy jak Orzech:)
orzeł / .* / 2005-01-17 14:07
no i jak tam mój kredyt bank barthezzzzzzzzzz!kupiłem to rośnie nie miał wyjścia!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy