Forum Polityka, aktualnościPolityka

Giertych zdyscyplinuje uczniów

Giertych zdyscyplinuje uczniów

Money.pl / 2006-08-28 20:18
Komentarze do wiadomości: Giertych zdyscyplinuje uczniów.
Wyświetlaj:
rodzic / 83.23.166.* / 2006-09-04 17:50
Trochę mi to pachnie domem poprawczym dla młodzieży!. Rodziców których będzie stać na szkoły prywatne, niczego się nie obawiają, ale biedniejsi... no cóż! pociecha skończy podstawówkę, trafi do takiego internatu, gdzie szybko się nauczy jak przetrwać!. Sądzę, że w tak młodym wieku odizolowywanie od "lepszej młodzieży" nie daje nikomu szansy poprawy !.
Basia / 83.24.45.* / 2006-09-04 12:25
A może tak obniżyłby Pan Giertych liczebnośc w klasach z 33 uczniów do max.20 , żeby "przepracowani" nauczyciele mogli zainteresowac nauką dzieci -nie krnąbrne , a znudzone wielogodzinnymi lekcjami (6-8 godz.w szkole i jeszcze kilka godzin w domu bo Pani na lekcji nie zdążyła ) . Najłatwiej pozbyć sie problemu - usunać na boczny tor . Gratuluję pomysłów !
drozdek / 83.21.22.* / 2006-08-29 08:06
Dotąd krytycznie patrzyłam na genialne pomysły Giertycha, ale po raz pierwszy przyznaję mu rację. Myślę, że większość forumowiczów niewłaściwie kojarzy specjalne szkoły dla trudnej młodzieży. Często przyczyną tego, że ci uczniowie są właśnie tacy trudni do okiełznania tkwi w tym, że są nadpobudliwi i trudno im wysiedzieć na lekcjach, które ich nie interewsują.
Widziałam takie rozwiązanie w Danii. Tzw. trudna młodzież tworzyła klasy, których program oparty był głównie na przygotowaniu do zawodu. Tam uczniowie mieli przedmioty, które mogły ich zainteresować. Uczyli się mechaniki, murarstwa itp. W takiej szkole wielu z nich wreszcie odnajdowało się. Natomiast w pozostałych szkołach podniósł się poziom nauczania bo można było iść z programem do przodu w normalnym tempie. Myślę, że od tej strony pomysł jest wart przemyślenia.
jaco29 / 213.199.196.* / 2006-08-29 09:59
Oczywiście, że ma racje !! Teraz bedzie o wiele łatwiej zrobic nabór do Młodzieży Wszechpolskiej... Po prostu... zapisze sie tam cała młodzież..z tych "specjalnych" szkół !!
Ma facet łeb na karku... no,no..Romek...
. / 83.31.147.* / 2006-08-29 00:08
Podobno mają otwierać szkoły specjalne, dla tych, którzy nie mogą zdobyć matury. Satyryk Majewski bedzie mógł tam zdobyc maturę. Chyba i Bejger bedzie mogła? A także niektórzy z nas tu wypisujących. Bo przecież nie wszyscy ją mają. To widać po chamskich, wulgarnych wpisach.
racjonalista_sieradz / 83.10.121.* / 2006-08-28 21:51
PRZSTAŃCIE SIE WYMĄDRZAĆ JEDEN PO DRUGIM BO PRAWDA JEST TAKA,ŻE NAJLEPSZYM SPOSOBEM JEST KIJ NA TYŁEK.13 LATKI CHODZA UBRANE BARDZIEJ ODWAŻNIE JAK DOROŚLI.PRZYKŁĄD NALEŻY BRAĆ Z DAWNYCH CZASÓW KIEDY NOSZONE BYŁY FARTUSZKI,ALE CONIEKTÓRYM ZACZAŁ POMYSŁ PRZESZKADZAĆ BO NARUUSZA KTÓRĄŚ Z ZASAD WOLNOŚĆI CZŁOWIEKA.DAWNE CZASY POTWIERDZAJĄ SŁUSZNOŚĆ BYŁ PAS I RODZICE BYLI SZANOWANI,DYSCYPLINA ZACHOWANA A DZIŚ "BO ZUPA BYŁA ZA SŁONA"REASUMUJĄC DRODZY PAŃSTWO JEDNĄ SZANSĘ DAĆ I ALBO SIE WEŹMIE JEDEN Z DRUGIM ZA SIEBIE ALBO PAŁĄ PO ŁBIE I ODIZOLOWAĆ TE PATOLOGIE.
racjonalista_sieradz / 83.10.113.* / 2006-08-29 21:38
Szanowna Pani interesować sie młodzieżą a pozwalać im wchodzić na głowę to dwie
kwestie,Jak najbardziej jestem za tym aby zasłużonych nagradzać.O jakich Pani
"aniołkach" pisze czy wyobraż aosbie kiedyś sytuację z nie tak dawna kiedy
zakłądano na głowę nauczycielowi kosz,nie twierdzę,że każy z nauczycieli jest
idealny ale nie chce mi sie wierzyć,że tamten Pan bodajże od angielskiego był
"potworem".Bandy wyrostków?dziś mamy bandy osiedlowe,miastowe,mafie,grupy
zorganizowane,jedyna poprawa stanu rzeczy moim zdaniem jest fakt,że naświatło
dzienne wychodza sprawy molestowań,gnębienia "kotów" poza tym jak napisałem w
poście wyżej pałą po łbie drani natomiast wiek pełnoletniości zdecydowanie powinien
zostać przesunięty na 21 lat podobnie z resztą jak i powinna zostać przywrócona
godzina policyjna 22.00 i pseudomafiozi powinni "odmawiać paciorek".Pozdrawiam
serdecznie. skomentuj
hmm / 83.27.99.* / 2006-08-29 11:40
oj pamietam te czasy..sama chodziam w fartuszku!! a co się wtedy działo.....teraz młodzieżą wszyscy sie interesuja, wtedy uważano nas za niewinne "aniołki" i nawet nikt z dorosłych noe przypuszczał co się dzieje gdy nie patrzą... było jeszcze gorzej bo wszelkie patologie były skrzętnie ukrywane przez szkołę i rodziców..te bandy wyrostków rządzące na podwórku szkoły i bijące słabszych, te porody z dala od miejsca zamieszkania, pobyty w izbie wytrzeźwień i zakatowanie dziecka na śmierć w imię wybicia mu tzw głupot (bo dać przykład i wytłumaczyc było zbyt trudno) Z czasem na dawne dzieje patrzy się przez różowe okulary i wiele zapomina lub wygodniej nie wiedzieć. A'propos czy szanowny Pan wie ze pokolenie Kolumbów uwazano za "stracone" a jak się sprawdzili w czasie II wojny...
tatko / 2006-08-28 22:01 / Tysiącznik na forum
Najpierw niektórym rodzicom trzeba by tyłek przetrzepać,żeby wbić do głowy pewne wartości moralne i nie tylko...
arahat / 83.24.159.* / 2006-08-28 21:33
zanikowi. od razu radze budowac obozy koncentracyjne i utworzytc szwadrony strzelajace do wagaraowiczow...
~ / 83.27.23.* / 2006-08-28 21:29
... nic nadzwyczajnego, ot gumowe ściany, drzwi bez klamek, jakiś Napoleon do nadzwyczajnych narad, może jeszcze kilka postaci z Lotu Nad Kukułczym Gniazdem dla towarzystwa, żeby minister mógł natychmiast prezentować swoje błyskotliwe pomysły właściwym adresatom. Takie ministerstwo specjalnej troski, dla ministra mądrego inaczej.
pchelek / 83.31.255.* / 2006-08-28 21:17
ich w palowaniu ludzi
. / 83.31.148.* / 2006-08-28 21:27
Pchełki luzem latają.
xyz 1 / 82.160.34.* / 2006-09-04 17:06
gorszego kretyna niż autora tej wypowiedzi trudno spotkać na tej ziemi. Zwykłe bezmózgowie. Szumowiny by się obraziły gdyby chciał je do niego porownac.
funiaczek / 82.160.34.* / 2006-09-04 17:02
Regulamin forum
maniuś / 83.27.105.* / 2006-08-28 21:32
Przyznaję Ci całkowitą rację!!!Uważam że dobry nauczyciel potrafi każdego ucznia odpowiednio zainteresować nauką i odpowiednio zawstydzić i przekonać że złe zachowanie jest nagannym postępkiem.Natomiast obecni pedagodzy wciągają młodzierz do strajków i biadolą o niskich zarobkach.Dzisiejszy pedagog to gorszy matoł od najtępszego ucznia.
eranis / 83.30.50.* / 2006-10-30 11:55
hmm to tak jakbys wierzył ze jak matoł napadnie na grzeczną i prawą panienkę a ona na niego spojrzy swoimi niewinnymi oczami to on ją oszczędzi bo ona jest dobra. Bzdura! Jeśli ktoś jest chamski i zdeprawowany to mu nie pomoże anioł święty a nie tylko dobry nauczyciel.
. / 83.31.148.* / 2006-08-28 21:30
ćhociaż wiele lat chodziłeś do szkoły, to chyba i tak za krótko. Zapisz się do zerówki.
Wladko Mladicz / 87.99.44.* / 2006-08-28 21:46
Gdybyś był bardziej rozgarniety to nie proponowałbyś mi chodzenia do szkoły, bo szkoła niczego prawie nie uczy, kiedyś moze jeszcze matematyka była na wyższym poziomie , bo były całki pochodne , teraz to przeniesli na akademicki poziom nauczania, a Giertych chce ją w dodatku całkowicie usunąć z matury jako obowiązkowy przedmiot, wiecj jesli potrzebna ci szkoła to się do niej zapisz , bo najwyraźniej zaliczasz się do tych mniej zdolnych, którzy musza nabijac sobie głowę niepotrzebnymi rzeczami w dodatku nie rozumiejac ich całkowicie.
. / 83.31.148.* / 2006-08-28 22:26
Stawiasz oceny jak nauczyciel. Tych z kolei lżysz. Dlatego domyślam się, że jesteś uczniem i to tym z ostatniej ławki. A może masz monopol na rozum i wszystkim chcesz dawać nauczki. Tu na forum już jest jeden astronom. Poszukaj go i wymieńcie między sobą poglądy.
Wladko Mladicz / 87.99.44.* / 2006-08-28 23:07
Nie dość ze jesteś mało rozgarnięty to jeszcze próbujesz manipulować, gdyż to ty pierwszy zacząłeś coś bełkotać bezzasadnie o zerówce, ale manipulowanie i słabe rozgarnięcie ida ze sobą w parze
Wladko Mladicz / 87.99.44.* / 2006-08-28 21:13
P.S. Raczej trzeba stworzyc pojedyncze szkoły dla wybitnych uczniów, zdyscyplinowanych głodnych wiedzy, uczonych przez wybitne jednostki nauczycielskie
reszta to motłoch specjalnej troski łącznie z nauczycielami, dla których Giertych powinien stwozrzyć dodatkowe instytucje kontrolne, ten socjalistyczny matoł ze swoimi pomagierami tępymi z LPR typu Wierzejewski , powinni polubić takie nadbudowy biurokratyczne , dobrze funkcjonujące socjalistycznych pasożytniczych systemach społecznych , których te dwa matołysą zwolennikami.
Kero / 2006-08-28 20:41 / -
"Problem nie tkwi natomiast w młodzieży, ale w nauczycielach."

No święte słowa Księżuniu. Nie spodziewałem się, że będę przytakiwał klerykowi.

A Giertychowe pomysły to nic twórczego jeno kopiowanie komunizmu.
tatko / 2006-08-28 21:58 / Tysiącznik na forum
Tylu mądrych ludzi się tu przewija, dlaczego więc tyle napastliwości wobec siebie? To nie jest ani twórcze , ani edukacyjne. Sm nie wiem,jak to nazwać, żeby nie sprowokować kogoś do wylania całej rzeki inwektyw...
. / 83.31.148.* / 2006-08-28 21:32
Kero jest też specjalistą od komunizmu. Myślałem, że tylko od moherów i głównym astronomem.
troll / 83.5.107.* / 2006-08-28 20:18
oraz trudnych wychowawczo? Pamiętam jak w latach 50-ych obok mojej podstawówki była szkoła specjalna, którą straszono (skutecznie) mniej zdyscyplinowanych kolegów. Nowe wraca? Czy wszystko trzeba wymyślać na nowo? Kolejny dowód na to, że tzw rewolucja w edukacji to stały chaos polegający na tworzeniu i likwidacji pewnych składników systemu.
norma,,,,,,, / 87.96.80.* / 2006-08-29 07:38
przyklad idzie z gory tz na poczatku dziela (jeszcze jedna kategoria) ale ekumenizm polega na laczeniu tz inaczej po 20 latach zamiast spolecznego wychowania bedzie zadoscuczynieniem za krzywde zmiana okreslenia systemu tz.dbanie o ciaglosc pracy to wymyslanie patalogi dzielenia a nastepnie ekumenizm nawracania a kler bedzie mial prace bo najlepszych sie nie nawraca tylko najgorszych a skad ich wziac tz trzeba ich stworzyc przez prawo isprawiedliwosc to droga do niepokojuspolecznego.

Najnowsze wpisy