Forum Forum inwestycyjneForex

Gilowska: Ostrożna redukcja stóp procentowych jest możliwa

Gilowska: Ostrożna redukcja stóp procentowych jest możliwa

Wyświetlaj:
tomi / 83.18.173.* / 2006-02-22 09:53
może ktoś mi wyjaśni dlaczego unas każdy wie lepiej co powinni robić inni.
Gilowska chce obniżać stopy procentowe a Balcerowicz ciąc wydatki budżetowe, choć nie mają na to wpływu.
wood / 212.186.132.* / 2006-02-22 10:45
Trafna uwaga:-) Jednak badz co badz wydatki budzetowe powinno sie ciac w pierwszym rzedzie. Stop drogiemu panstwu! Taki mam postulat.
ek / 80.53.93.* / 2006-02-22 08:42
Stopy to nas nie uratują, chyba że czarne. Ale inflacja kontrolowana na pewno uratować nas może. Musi nastąpić kontrolowany spadek wartości złotówki i to dosyć spory, nawet do poziomu 10 złotych za euro. Trzeba jednak utrzymać ceny na dotychczasowym poziomie i stworzyć polskie banki i przedsiębiorstwa eksportowe.
Tomasz / 195.205.29.* / 2006-02-21 13:03
Może ktoś mi wytłumaczy, dlaczego w każdej informacji prasowej ( w różnych mediach), na jej końcu, pojawia się wiadomość o najniższym w historii poziomie stóp procentowych? Czy dziennikarze bezmyślnie kopiują to za jakąś agencją, czy chcą powiedzieć, że niżej spaść nie mogą, bo historia tego nie wytrzyma???
MSMAXXIS / 131.188.36.* / 2006-02-21 16:11
Tomasz, nie przejmuj sie tak bardzo, bo to zdrowiu szkodzi. Za miesiac napisza to samo tylko podadza, ze RPP obnizylo stopy. I znowu bedzie to "najnizszym poziomem w historii".
Poza tym ktos chcial ubarwnic te suche fakty i dodal od siebie troche poezji ;)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy